Europark Ühisteenused

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


Teema algataja
jaser
Postitusi: 3
Liitunud: 04 Juun 2015, 15:57

Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas jaser »

Hei,
tahtsin tõsta üks vana teema, aga otsustasin, ikka uut alustada.

Juhtus, et mul on korraga kaks vaidlust Europarkiga ja Ühisteenusega. Ma ei hakka siin kogu loo kirjutada, nähtavasti ei hakka seda keegi eriti lugeda.

Küsin ainult kas keegi jõudis kohtuni nende travhidega?. Kuidas on parem, kas ära maksta ja esimesena kohtusee pöörduda või oodata kuni nemad hakkavad nõudma läbi kohtu. Ja kas kohtu jaoks on tõesti vajalik advokat või piisavalt õigesti ja selgesti asju kirjeldada?
Ma vaatasin 15-20 kohtu otsuseid europarklaga ja ainult paar tükki olid positivsed autoomaniku jaoks ja europark lükkas tagasi oma nõuded ja seega asjaolud jäid kirjutamata otsuses ja isegi kirjas, et isik, ei tohi asjast rääkida ja teisi konsulteerida. Nii, et kuidas europarkla kaotas on teadmata.

Nende kahte vaiete põhjal mis mul praegu olid või öelda, et mõlemad kontorid käituvad väga jõhkralt. Nemad täesti ignoreerivad küsimused, ei anna seletusi. Vatavad nii lühidalt ja mugavalt enda jaoks kui saab. Näiteks Ühisteenuse käest palusin seletada millist parkimistingimuste puntki ma olen eiranud ja mida tegin valesti. Vastuseks, teie vaie on rahuldamatu. Olete eranud parkimistingimused. IMHO täelik jama, umbes kui liiikluspolitse räägiks, et olete rikkunud liiklus seadus ja küsimusele millist paragrafi, punkti saadaks perse viisakalt. :)
Kuidas europark sai tehtud ja kinnitatud endale infotahvlid halli tausta peal ilma peegeldus kiled ma üldse ei saa aru. Ilmselt Tallinna transpordi amet seda kinnitas. Kirjutasin neile, aga mingit vastus ei saanud. Ja kas on olemas selline asi nagu parkimis plaan, kus on näidatud millised tahvlid ja kus kohas peavad olema paigaldatud? Kelle käest sellist projekti saaks küsida?
Europark küsib 10 euro minu andmete päringu eest maanteameti käest. Vaatasin sõlmitud leping ja selle lepingu järgi europark maksab 0,20 euro iga päringu eest. Varastemates kohtuotsutes mida ma sain leida oli see summa 1 euro. Nüüd on 10. Teevad mis tahvad.

Tahan seda jamad kohtus lahendada. Äkki on keegil kogemus ja saab abiks olla. Äkki see kuidagi mõjutab teiste auto omanikutele positiivselt.



Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

kui suure summa üle vaidlus käib?

kui see summa ei ole suur siis üli mõttetu kohtusse minna.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas Ain »

Kui parkisid ja ei maksnud.. Üsna jõhker käitumine Sinu poolt parkla omaniku vaatevinklist..

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas will111 »

umbes 2a tagasi hirmutasid nad mindki kohtuga. ma end samas väga lihtsalt hirmutada ei lasknud ning konsulteerisin juristist sõbraga, kes nende teemadega varemgi kokku puutunud, pidasin nendega lühikese dialoogi maili teel ning kokkuvõttes paistab, et nad /europark vist oli/ loobusid oma nõudmistest. natuke aega hiljem nende nõuded aegusid. soovitan natuke uurida (mõne isiku käest, kes on kursis), et kuidas ja mida ning millal täpselt neile vastata, öelda, küsida ja kuidas suhelda.
kui nemad vastavad lühidalt, sisutult ja ignoreerivad küsimusi siis eks sul ole igati õigus ja põhjendus teha sama, kuid mõistlik on suhelda võimalikult viisakalt ja näidata KIRJALIKUS suhtluses üles huvi ning omapoolset igakülgset koostöövalmidust. kindlasti olgu kogu suhtlus kirjalik ning dokumenteeritud...kui plaanid kohtusse minna. ja kindlasti tasub minna kui tunned, et asjad ei ole päris õiged. siinsete "tarkpeade" ja teoreetikute parastamist ja targutamist ei tasu eriti tõsiselt võtta.

muidugi paarikümne eurose trahvi puhul puht praktilises mõttes võib kohtuga möllamine tõesti olla ebamõistlik, aga seda muidugi vaid juhul kui sa tegelikult ise tead, et tõesti tegid ikka midagi valesti ka. kuivõrd asjad alati nii mustvalged ei ole siis mõnel juhul on mõistlik ka põhimõtte pärast asja ajada

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas Ain »

will111 kirjutas: 10 Aug 2021, 22:13
Spoiler

umbes 2a tagasi hirmutasid nad mindki kohtuga. ma end samas väga lihtsalt hirmutada ei lasknud ning konsulteerisin juristist sõbraga, kes nende teemadega varemgi kokku puutunud, pidasin nendega lühikese dialoogi maili teel ning kokkuvõttes paistab, et nad /europark vist oli/ loobusid oma nõudmistest. natuke aega hiljem nende nõuded aegusid. soovitan natuke uurida (mõne isiku käest, kes on kursis), et kuidas ja mida ning millal täpselt neile vastata, öelda, küsida ja kuidas suhelda.
kui nemad vastavad lühidalt, sisutult ja ignoreerivad küsimusi siis eks sul ole igati õigus ja põhjendus teha sama, kuid mõistlik on suhelda võimalikult viisakalt ja näidata KIRJALIKUS suhtluses üles huvi ning omapoolset igakülgset koostöövalmidust. kindlasti olgu kogu suhtlus kirjalik ning dokumenteeritud...kui plaanid kohtusse minna. ja kindlasti tasub minna kui tunned, et asjad ei ole päris õiged. siinsete "tarkpeade" ja teoreetikute parastamist ja targutamist ei tasu eriti tõsiselt võtta.

muidugi paarikümne eurose trahvi puhul puht praktilises mõttes võib kohtuga möllamine tõesti olla ebamõistlik, aga seda muidugi vaid juhul kui sa tegelikult ise tead, et tõesti tegid ikka midagi valesti ka. kuivõrd asjad alati nii mustvalged ei ole siis mõnel juhul on mõistlik ka põhimõtte pärast asja ajada

Kui pargitakse tasulises parklas tasu maksmata siis mis on see eesmärk hakata otsima juriidilisi nüansse, et tasu maksmisest/leppetrahvist kõrvale hiilida?

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas will111 »

Ma tõesti ei viitsi sulle hakata siin mingeid näiteid ja lahendeid kirjeldama. Pole minu asi kellegile elu õpetada. Kui sinu jaoks on KÕIK asjad maailmas alati kas mustad või valged siis ju nii on ja eks ela/ole selle arusaama järgi edasi. Kuigi huvitav, et kuidas üldse eksisteerivad siis erinevate tulemustega lahendid? Või miks eksisteerib ühiskonnas selline asi nagu kohtusüsteem? Nagu ma aru siis sinu mõttemaailma järgi pole selle järele ju absoluutselt mitte mingisugust vajadust sest kõik asjad on alati ja jäägitult ilmselged ning mingeid "juriidilise nüansse" toovad mängu ainult ja ainult mingisugused matsid ja kasimatud :lol:

Aga no kui sa oled isiklikult niivõrd täpselt kursis absoluutselt kõikide nüanssidega siinse teemaalgataja case kohta ning tead ilmeksimatult, et tegu oli justnimelt tahtlikult ja teadlikult tasu maksmata jätmisega tasulises parklas parkimise eest ning mitte millegi üle arutada/vaielda seal ei ole...eks siis on nii. Mina ei tea, ega ürita teha siin nägu, et ma teaksin mingeid detaile või et kuidas kellelgi kuskil asi täpselt oli. Ja täpselt seda väljendas ka minu eelnev kommentaar, sõnasõnalt!


tige.tiit
Postitusi: 6
Liitunud: 19 Juun 2018, 19:39

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas tige.tiit »

Tuli mulle tähitud kiri mingi pea kaks aastat vana leppetrahvi kohta kuhu oli menetluskuludeks veel kümme eurot otsa kirjutatud. Pärast kodus uurides ja puurides tuli välja, et naine oli parkinud. Otsustasin, et kui tahavad selle ühe trahviga kohtusse minna, siis lähme. Mitu kuud maksetähtajast möödas ja kohtukutset pole. Arvan, et nad ei jõua tegeleda nende väiksemate nõuetega kuna kohtumaja seinad pole kummist ja neid sariparkijaid arvatavasti ka omajagu.

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas Ain »

will111 kirjutas: 11 Aug 2021, 00:08

Ma tõesti ei viitsi sulle hakata siin mingeid näiteid ja lahendeid kirjeldama. Pole minu asi kellegile elu õpetada. Kui sinu jaoks on KÕIK asjad maailmas alati kas mustad või valged siis ju nii on ja eks ela/ole selle arusaama järgi edasi. Kuigi huvitav, et kuidas üldse eksisteerivad siis erinevate tulemustega lahendid? Või miks eksisteerib ühiskonnas selline asi nagu kohtusüsteem? Nagu ma aru siis sinu mõttemaailma järgi pole selle järele ju absoluutselt mitte mingisugust vajadust sest kõik asjad on alati ja jäägitult ilmselged ning mingeid "juriidilise nüansse" toovad mängu ainult ja ainult mingisugused matsid ja kasimatud :lol:

Aga no kui sa oled isiklikult niivõrd täpselt kursis absoluutselt kõikide nüanssidega siinse teemaalgataja case kohta ning tead ilmeksimatult, et tegu oli justnimelt tahtlikult ja teadlikult tasu maksmata jätmisega tasulises parklas parkimise eest ning mitte millegi üle arutada/vaielda seal ei ole...eks siis on nii. Mina ei tea, ega ürita teha siin nägu, et ma teaksin mingeid detaile või et kuidas kellelgi kuskil asi täpselt oli. Ja täpselt seda väljendas ka minu eelnev kommentaar, sõnasõnalt!

Ma kindlasti ei tahtnud Sind rünnata. Sorry kui nii tundus!
Loomulikult saan aru ,et on igasuguseid juhuseid ja erisusi. Need on pigem erandid. Mulle tundub, et kui juba kuskilt uurima hakatakse on üldine seisukoht pigem tasust või trahvist möödahiilimine. miingi seltskond ju põhimõtteliselt ei maksnud aastaid parkimise eest. Olen ka ise vist 2 trahvi saanud. Ühel juhul oli samuti erikeiss. Uurisin ka lugupeetud adv. büroost ja sealt üteldi: Huvitav juhus. Võiks ju jaurama hakata aga kas Sul on seda aega ja tahtmist et seda sellepeale raisata.. Minul ei olnud! Maksin ära- võtsin õppetunnina ja läksin eluga edasi. Keegi ei saa kuskil ütelda, et olen kuhugi võlgu või miskit maksmata jätnud.

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas will111 »

Eks loomulikult ole erinevaid põhjuseid ja nö. möödahiilijaid ning kõike vahepealset kontingenti. Seepärast ma kirjutasingi, et kui teemaalgataja tegelikult ise teab ja saab aru, et ta selle summa mis iganes pargile siiski reaalselt võlgu on siis ilmselt pole sellel kohtul käimisel ka suuremat mõtet. Seda enam, et sel juhul tõenäoliselt peab ta selle ju nagunii ära maksma, aga võibolla veel koos muude lisanduvate kuludega.
Ja eks ta täpselt nii ongi, et lõpuks on igaühe oma valik, kaasa arvatud nende küsitavate juhtumite korral, et mida ta siis otsustab teha. Ära maksmine ja eluga edasi minek on üks ja täiesti arvestatav variant...lihtsalt mulle näiteks ei meeldi ka päris selline suhtumine, et see justkui olekski ainuke variant. Ega seda ka kunagi ei tea, kellel on rohkem ja kellel vähem aega mingi asjaga tegeleda. Aga peamine siiski see, et mõnikord lihtsalt on vaja, et keegi tegeleks. Vastasel korral, ma usun, et ka lugupeetud teenusepakkujad on täiesti rahulikult piisavalt nahaalsed, et küsida inimeste käest raha ja trahve ka nendes olukordades, kus esmalt peaks likvideerima mingisugused enda tegemata jätmised ja/või ehitama oma teenuse korralikult välja

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas Ain »

Nojah aga tegelikult on ju suht selge see teema. Suuremates linnades on tasulised parklad ja parkimisalad. Ilmselgelt kõik teavad seda. Ja kui inimene ei saa parkimise hetkel millegist aru... siis pigem ära pargi sinna. Üldiselt ikka ju ei kirjutata mingit trahvi välja nahaalsusest vms. . Sest need kes trahve väljastavad ei reguleeri ega korralda seda parkimist, nemad ainult teevad järelvalvet.

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

tige.tiit kirjutas: 11 Aug 2021, 07:05

Tuli mulle tähitud kiri mingi pea kaks aastat vana leppetrahvi kohta kuhu oli menetluskuludeks veel kümme eurot otsa kirjutatud. Pärast kodus uurides ja puurides tuli välja, et naine oli parkinud. Otsustasin, et kui tahavad selle ühe trahviga kohtusse minna, siis lähme. Mitu kuud maksetähtajast möödas ja kohtukutset pole. Arvan, et nad ei jõua tegeleda nende väiksemate nõuetega kuna kohtumaja seinad pole kummist ja neid sariparkijaid arvatavasti ka omajagu.

Küll nad jõuavad, teema lihtsalt liiga värske. See oli mitte ammu,kui neile autorigistri anmded avanesid,nüüd tuleb kõigile. Ja kui asi kohtusse läheb, siis lisandub viivis, kohtukulu+advokaat ehk võib mitemeid kordi kallimaks see minna.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

No mina olen mõned korrad neile kalõmmi maksnud põhjusel, et olen autod segamini ajanud ja vale nr ga auto parkima pannud.
Kui neile seda öelda siis nad on nõus ainult poole kalõmmi summa maha arvama, mis minule tundub sitamaicega olevat aga summa on piisavalt väike, et oma närvirakke kuskil kraaklemise peale kulutada.

Ükskord sain linnahalli statikas tagaluugi peal istudes ja kabanossi närides kojamehe vahele paberitüki. Vat siis oli küll hing nii täis, et oleks vist üle tahi ka andnud. Jooksime sõbraga ümber bensujaama, et nadikael kinni püüda a va raip oli kadnud nagu tinatuhka. Ta pidi 100% nägema, et seal auto taga, luuk lahti nossi närisime. A näe ära tegi.

Mis puutub nendesse invakaarditajatesse ja sariparkijatesse siis neist väga kahju pole. Lihtsalt vanasõna oinast ja mihklist näib töötavat.
Siin ju võib diskuteerida teemal, kas iga ruutmeeter maarjamaast peaks kuuluma kitsale ringile, kelle võimuses siis on igast porimülkast renti ja trahvi jms välja kirjutada (aga selle aruteluga kahjuks maksmisest kõrvale hiilida pole võimalik)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas will111 »

Peab ütlema, et lõbus lugu sul :D Aga see värk, et kui nad sul seda poolt kajõmmi nõudsid ja sa vale auto parkima panid siis kas nad ikka vale auto parkimise eest tühja makstud summa maksid sulle tagasi?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

will111 kirjutas: 11 Aug 2021, 16:25

Peab ütlema, et lõbus lugu sul :D Aga see värk, et kui nad sul seda poolt kajõmmi nõudsid ja sa vale auto parkima panid siis kas nad ikka vale auto parkimise eest tühja makstud summa maksid sulle tagasi?

Maksid nad jee :lol:

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Lisaks leidub platse, mille ees on kopkat nuruv sildike, kuid ala kontrollitavate hulka ei kuulu. Sain teada, ühelt asjaga kursis olevalt tegelaselt, kes ütles, et silt on aga maksma ei pea. Piisavalt tihedalt ja pikalt parkinud seal aga kollast paberit minigripis pole antud. Seega tundnub jutt õige olevat.

Aga 99,9% inimesi seda ei tea ja maksavad igapäev seal tühja. Mis seis maalapi omandiga tegelikult on ning, kelle karvased näpud seal rohkem või vähem moosiga kokku saavad, mina öelda ei oska. Seepärast ei hakka asukohta ka kirjutama. Lihtsalt seepärast mainin, et ega need tolmuste, auklike ja poriste platside pealt rasvuvad nisanäpud "invaliididest" ja saririkkujatest väga erineval (eetika) pulgal ei istu. Ehk kui nad aegajalt kohtus karvupidi koos käivad siis ega suurt kummalegi poolele kaasa elama ei hakka. Ükskõiksust lisab veel asjaolu, et ise pean parkimise eest maksma vaevalt mõned korrad kuus.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

aivar_
Postitusi: 87
Liitunud: 22 Juul 2012, 17:09
Tsikkel: yamaha yfz 450
Tänatud: 9 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas aivar_ »

autol elektrooniline parkimiskell esiklaasi all armatuuripeal ja üks tädi 2x tahtnud trahvi teha, õhtul hämaramas parklas esiklaas ka peegeldab (sattusin sinna poodi samal õhtusel ajal). esimene kord vihastasin niisama ja käskisin silmad lahti vaadata. teine kord nägi kaugelt et daam tuleb . meelega passisin natuke kaugemal mõeldes et kas mäletab ca nädal tagasi õpetussõnu. niikui võttis telefuuni pildistamiseks välja olin ka kohe videot tegemas ja pidasin loengu tööeetikast- väga zen zen värk oli ja nagu klassikud ütlevad -sai ennast maha laadida

Kasutaja avatar

eimoR
Postitusi: 54
Liitunud: 19 Mär 2012, 23:32
Tsikkel: GSX1400
Tänanud: 54 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas eimoR »

Madlobster kirjutas: 11 Aug 2021, 16:06

No mina olen mõned korrad neile kalõmmi maksnud põhjusel, et olen autod segamini ajanud ja vale nr ga auto parkima pannud.
Kui neile seda öelda siis nad on nõus ainult poole kalõmmi summa maha arvama, mis minule tundub sitamaicega olevat aga summa on piisavalt väike, et oma närvirakke kuskil kraaklemise peale kulutada.

Mul naine ajas kunagi tsoonid segamini, pani vale tsooni numbri. Pani kallima tsooni numbri, sai ikka trahvi. Maksis ära.

(kui hakata vaidlema ja kemplema nendega, siis arvesta OMA minimaalne tunni hind, mis su aeg maksab. Kui kulutad rohkem aega, kui on trahvisumma väärtus, mille võid nö "säästa", siis on täiesti mõtetu jaurata nendega)

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kui oled tsooni või auto segamini ajanud siis tasub neile sellest teada anda. Enamasti on nad nõus oma trahvipirukast 50% jagu loobuma.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

eimoR
Postitusi: 54
Liitunud: 19 Mär 2012, 23:32
Tsikkel: GSX1400
Tänanud: 54 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas eimoR »

See oli suht olematu summa. Ei näinud mõtet jaurata. Edaspidi kontrollime rohkem, mida teeme.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas Maaks »

eimoR kirjutas: 12 Aug 2021, 12:11

Mul naine ajas kunagi tsoonid segamini, pani vale tsooni numbri. Pani kallima tsooni numbri, sai ikka trahvi. Maksis ära.

(kui hakata vaidlema ja kemplema nendega, siis arvesta OMA minimaalne tunni hind, mis su aeg maksab. Kui kulutad rohkem aega, kui on trahvisumma väärtus, mille võid nö "säästa", siis on täiesti mõtetu jaurata nendega)

EuroPargil tähendab mingi muu tsooni (pole vahet, kas kallim või odavam) eest tasumine, et raha saab keegi teine maaomanik.
Ühisteenustel (linna tasulise parkimise ala) näiteks ei tehta trahvi kui oled kogemata kallima eest maksnud :-)

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Olemas ka analoogne kogemus. Parkla oli jagatud mitmeks osaks, kuid märgistus oli ilmselt meelega väga segane välja pandud. Oma viga, et suure kiirega polnud aega sellesse täpsemalt süvenema hakata. Maksin see 35-40 rutsi ära. Polnud toona tahtmist ega võimalusi aastateks kohukoridoridesse lohisema jääda.
Eks nii neid "lollikesi" niimoodi kopikahaaval vaikselt puistataksegi, aga vahel satub mõni vintskem tegelane ette.

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!

highlander216
Postitusi: 77
Liitunud: 02 Juul 2010, 08:37
Tänatud: 1 kord

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas highlander216 »

Parkimiskontrollide üks teenimiskohti on tekitatud Tartusse SA Tartu Ülikooli Kliinikumi e. Maarjaõisa haigla ümber, kus parkimise eest "hoolitsevad" kaks, eri parkimisfirmat koos kolme erineva parkimistsooniga.

Haigla juures on igapäevaselt parkimas päris suur kogus väljaspool Tartut pärit inimesi ja võõral (eriti mõnel vanemal inimesel) on tegelikult ikka päris keeruline aru saada, mis parkimistsoon kuskil kehtib ja kui palju parkimistund maksab ning kuidas seda maksta saab. Parkimiskontrollid on muidugi ka üliagarad 30.- kviitungeid kirjutama.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas yeekim »

highlander216 kirjutas: 14 Aug 2021, 17:54

Parkimiskontrollide üks teenimiskohti on tekitatud Tartusse SA Tartu Ülikooli Kliinikumi e. Maarjaõisa haigla ümber, kus parkimise eest "hoolitsevad" kaks, eri parkimisfirmat koos kolme erineva parkimistsooniga.

Haigla juures on igapäevaselt parkimas päris suur kogus väljaspool Tartut pärit inimesi ja võõral (eriti mõnel vanemal inimesel) on tegelikult ikka päris keeruline aru saada, mis parkimistsoon kuskil kehtib ja kui palju parkimistund maksab ning kuidas seda maksta saab. Parkimiskontrollid on muidugi ka üliagarad 30.- kviitungeid kirjutama.

Seal on ju uued, ilusad parkimismajad, kasutage neid aga ei, ikka vaja mööda teepeenraid ennast laotada :wack:

Saadetud kettaga lauatelefonist!


highlander216
Postitusi: 77
Liitunud: 02 Juul 2010, 08:37
Tänatud: 1 kord

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas highlander216 »

Täpsustuseks olgu öeldud, et seal on ainult üks suhteliselt uus parkimismaja. Tasulise parkimise korda on seal korduvalt muudetud ja seega parkima asudes tuleb väga tähelepanelikult parkimistsoonide märke jälgida.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”