Jääb ära - Järve Äärde Chillima XVIII / 2-4. juuli 2021

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Jannes
Postitusi: 246
Liitunud: 25 Veebr 2004, 16:09
Tsikkel: R1200R -17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Jääb ära - Järve Äärde Chillima XVIII / 2-4. juuli 2021

Lugemata postitus Postitas Jannes »

M.T. kirjutas: 02 Juul 2021, 14:10
Hr.Nõel kirjutas: 02 Juul 2021, 13:57

Digitõendi värk eeldab ka seda, et viimasest vaktsineerimisest on 2 nädalat möödas? Või see ei huvitanud neid?

Aii jahh. See nõue oli seal küll.
Aga kui otsustad minna, siis mine alumist, vana teed mööda. Seal nad passivad vähem.

Ah teen testi ära, tööandja kulu. Kuna seal vaja töönädala lõpuni passi, siis ei hakka lotot mängima.

Natuke offtopic, kuid muidu vist eluliselt vajalik - minu teada Pfizeriga on 1 nädal ja AZ/Jansseniga 2.
Valga/Valka vahel küll kedagi miski ei huvitanud ja tegelikult korduvalt käidud. Viimane kord tuli SMS, kui olin juba teel Viljandi, et registreeri jne... :wack:



Sui generis

vanalendur
Postitusi: 497
Liitunud: 10 Juul 2012, 21:17
Tsikkel: D Monster
Asukoht: Tartu/Riia
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Jääb ära - Järve Äärde Chillima XVIII / 2-4. juuli 2021

Lugemata postitus Postitas vanalendur »

Jannes kirjutas: 02 Juul 2021, 18:39

Natuke offtopic, kuid muidu vist eluliselt vajalik - minu teada Pfizeriga on 1 nädal ja AZ/Jansseniga 2.
Valga/Valka vahel küll kedagi miski ei huvitanud ja tegelikult korduvalt käidud. Viimane kord tuli SMS, kui olin juba teel Viljandi, et registreeri jne... :wack:

Kui ma nüüd väga valesti ei mäleta siis lätlased loevad vaktsineerituks Jansseniga 15. päevast peale pauku, Moderna ja Pfizeriga 15. päevast peale teist pauku ja Seenekesega 22.-90. päev peale pauku ja sealt edasi juhul kui teine pauk ka kätte saadud.

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Jääb ära - Järve Äärde Chillima XVIII / 2-4. juuli 2021

Lugemata postitus Postitas sepp »

Hr.Nõel kirjutas: 02 Juul 2021, 12:21

Taustainfot veel niipalju, et mulle teadaolevalt on telkimisalale lähim pood ja tankla Häädemeestel

Tegelikult on Ainazi lähemal... nii alko, kütuse kui ka toiduvärgi poolest. Küll aga sinna minekuks vaja nii meie vax digitõendit ja covidpass.lv täidetud ankeeti.

eelmine nv sõitsin niisama sealt yle ja ei olnud kedagi seal kontrollimas.


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Jääb ära - Järve Äärde Chillima XVIII / 2-4. juuli 2021

Lugemata postitus Postitas will111 »

paar päeva tagasi sõitsin üle lätti ja järgmine päev sealt tagasi. ei olnud mingeid tõendeid, ei täitnud ühtegi ankeeti ja ei kontrollinud keegi kuskil midagi. ei piiril, riigis...ei siinpool ei sealpool. muidugi ma ei ületanud piiri ka "põhikoridorist". see muidugi ei tähenda, et kunagi kuskil kedagi ei kontrollitaks, aga lihtsalt selline oli minu kogemus antud juhul.
selle covidpass.lv vist tegelikult tasuks ära teha sest see on lihtsalt formaalsus, ei nõua otseselt mingi testi tegemist ega ka mitte vaximist

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Jääb ära - Järve Äärde Chillima XVIII / 2-4. juuli 2021

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Kuna pealkirjas olev teema jääb/jäi ära, siis OT-d juurde.
See COVIDpass regamine on tõesti 1-2 min töö ja sealt pole mõtet kokku hoida ja lotot mängida. Vaktsiin/test nõuab natuke enamat, kuid samuti ei midagi ületamatut, et riskida 2000.- trahviga. Kuna endal vaktsiini teisest paugust saab alles nädal ja homme vaja minna, siis test ainus võimalus. 58€ mille tööandja kompenseerib, aeg netis kirja, hommikul test antud kurguloputusvedelikust ja vastus juba käes. Homme võib rahus Lätti kimada, et ikka eestlaste põhiatraktsioonid nagu IKEA ja kõik piiril asuvad alkopoed tagasiteel läbi kolistada :D

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”