Küljekohvrid BMW r1150r Sobivus

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
jargo
Postitusi: 97
Liitunud: 08 Mai 2012, 07:36
Tsikkel: BMW R1150R

Küljekohvrid BMW r1150r Sobivus

Lugemata postitus Postitas jargo »

Tere.
Sooviks siis targemate käest veidi nõu saada.
Tahaks BMW R1150R (R28) -ga väikesele tripile minna ja seoses sellega olen küljekohvrite otsinguil.
Esmapilgul tundub,et külge sobivad vaid originaalkohvrid. Kas see aga on nii või mitte ma veel ei tea.
Ega Givi või keegi teine tootja ei tooda mingeid üleminekuid,et saaks kasutada Monokey süsteemi küljekohvreid. Givi küljeraame oli vist saada,kuid ei tahaks esialgu neid osta. Tahaks et ratas oleks suhteliselt originaalilähedane.
Äkki on mingid adapterid olemas,mida saaks originaalkinnituste külge pookida!

Teine küsimus oleks originaallkohrite sobivuse kohta. Neid Ebays saada erinevaid,kuid osadel on kirjas teised mudelid.
Mine tea,mõni istub ehk 1:1-le ka r1150r külge?! Samas ei tahaks niisama proovimiseks osta.

Ühed mis hetkel silma hakkasid:
https://www.ebay.co.uk/itm/233898183404 ... 0667.m2042

Kas need masinad on tagant sarnased. Summuti jne.

Või mis mudelite omasi ma veel otsida võiksin? K-seeria?

Parimate soovidega!
Jargo.



BMW R1150R
KepsKotti

Kasutaja avatar

teixs
Postitusi: 4
Liitunud: 13 Juun 2013, 18:20
Tsikkel: R1150R
Asukoht: Tartu
Tänatud: 1 kord

Re: Küljekohvrid BMW r1150r Sobivus

Lugemata postitus Postitas teixs »

Eeldan, et küljes on siis selline rakis kui originaale vajad https://www.ebay.com/itm/324528741952?h ... Sw-qlfTfDa
RT rakis on ikka hoopis teine https://www.ebay.com/itm/114810299955?h ... Sw9BlgoCls
Kuna originaalkohver kinnitub väga lihtsalt, ülemise kanduri tagumisse auku ja kaasõitaja jalatoe küljes olevale kandurile, siis minu arus ei sobi sinna küll ükski teine paar kohvreid. Tegelikult originaalis ei saa ju arugi, et kohvrid saab külge panna, kuna raamid puuduvad ja on kena lahendus. Pisut puusalt küll tulistan, aga üldiselt on selle masina lisada valik igast otsast väga kitsas. Ise otsisin kõrgemat tuuleklaasi ja väga kitsas valik. Nii et Givi või Hepco & Becker ja tegelikult suht ainukesed variandid, kel kohvri kandurid pakkuda (sh tagakohvri oma). Või leiad originaalid.
Igaljuhul jõudu!


Vadi
Postitusi: 205
Liitunud: 12 Apr 2004, 12:50

Re: Küljekohvrid BMW r1150r Sobivus

Lugemata postitus Postitas Vadi »

Tolle ajastu originaalkohvritel on kena välimus, kuid pisut piiratud funktsionaalsus. Ebapraktiline sisekuju (tiba leevendab originaal koti kasutamine) ja ei püsi püsti/külili paigal, kui ei ole ratta küljes.

Kasutaja avatar

Teema algataja
jargo
Postitusi: 97
Liitunud: 08 Mai 2012, 07:36
Tsikkel: BMW R1150R

Re: Küljekohvrid BMW r1150r Sobivus

Lugemata postitus Postitas jargo »

Hakkan siis ikkagi neid originaalkohvreid otsima. Tundub olevat ikkagi kõige mõistlikum lahendus.
Kui keegi teab kedagi kes müüb,võib mulle sõnumi saata!

BMW R1150R
KepsKotti

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”