Lifan 125 sureb välja

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
oliver.kuuseste
Postitusi: 1
Liitunud: 29 Juul 2020, 19:31

Lifan 125 sureb välja

Lugemata postitus Postitas oliver.kuuseste »

Tervist, ostsin omale krossika mille mootoriks on Lifan 125cc. Olen üsna uus sellel mootorratta teemal. Minul siis selline probleem, kui panen käigu sisse ja lasen siduri lahti, siis kas 1. Sureb kohe välja 2. Sõidab väga väga aeglasti(nagu jõudu poleks) ja siis sureb välja. Olen juba karburaatori ära puhastanud aga ikka on selline probleem. Ma ei oska enam ise midagi välja mõelda, nii et äkki oskab keegi siin abi pakkuda? :?

Kasutaja avatar

karmus
Postitusi: 1
Liitunud: 23 Okt 2023, 18:46
Tsikkel: -
Kontakt:

Re: Lifan 125 sureb välja

Lugemata postitus Postitas karmus »

Tere,

kui keegi oskaks sellele vastata, oleks tore. Kuna mul on sama probleem.

will111
Postitusi: 5263
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Lifan 125 sureb välja

Lugemata postitus Postitas will111 »

segu on vale
Kasutaja avatar

CHUCK
Postitusi: 18
Liitunud: 18 Juun 2015, 23:53
Tsikkel: 1000RR
Tänanud: 1 kord

Re: Lifan 125 sureb välja

Lugemata postitus Postitas CHUCK »

Kas ühendused mootorist tuleva juhtmekimbu ja süütekarbiga (CDI) on vabriku oma või ise "tuunitud"?
On kogemus, et vabakäigu lüliti ots oli ühendatud CDI-le massjuhtmeks ja siis oli täpselt nii, et kohapeal töötas ja nii kui käigu sisse panid suri välja, sest mass kadus CDI otsa pealt ära.

batjka
Postitusi: 27
Liitunud: 18 Aug 2014, 13:02
Tsikkel: Suzuki Boulevard C1500

Re: Lifan 125 sureb välja

Lugemata postitus Postitas batjka »

Minu pojal on ka lifan 125, probleem oli , et tihti sõidupeal mootor suri ära. Hakkasin juhtmed läbi vaatama, ja leidsin et süütepooli klemmid olid nö vabad, näpitstega pingutasin neid ja mure kadus .
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”