KTM 350 Rally

Tegeled mootorrataste ehituse, remondi või lammutamiega koduses garaazis või köögis. Õhtul ja salaja või siis päris avalikult. Kirjuta sellest. Neile, kes teevad ja jagada soovivad või siis tahavad lihtsal eputada oma kaherattalise iludusega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: KTM 350 Rally

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Suht mõttetu teema, aga kuna see nutivärk on mitmel pool teemaks olnud, siis mõtlesin, et jagan kogemust. Nimelt hakkas tablet jõulude paiku jukerdama, käes ja kodus laua peal töötas nagu antsu viiul, aga hoidjasse pannes ja mootorit käivitades viskas pildi tasku. Umbes nagu aku oleks järsku tühjaks saanud. Lahti võttes mingeid ilmselgeid vigu ei paistnud, noh ja vahepeal jälle mõnda aega töötas, aga täna hommikul käima lüües oli jälle ekraan must. Mille peale omanikul lõi silme eest punaseks ning ta otsustas, et jäägu sellest sitavikatist kasvõi ainult molekulid järgi, aga viga tuleb üles leida.

Kaevasin siis seal ringi, jootsin ühendusi üle jne, aga lõpuks selgus, et viga on hoopis akus - nimelt on aku ise küll kõvasti korpuse külge liimitud, aga sellega samas pakendis olev laadimiskontroller on lihtsalt kaptonteibiga kergelt fikseeritud. Akust kontrollerisse lähevad aga juhtmete asemel pmst fooliumiribad, millest siis üks oli edasi-tagasi väntsutamise tulemusena ära murdunud.

Kuna seda fooliumi ei saa joota ega üldse midagi väga mõistlikku teha, siis rullisin lihtsalt lahtised otsad kokku ja fikseerisin laadimiskontrolleri kõvasti korpuse külge, et see ei saaks seal enam vabalt vibreerida ja ringi liikuda. Pmst 10 minuti fix, kui oleks kohe õigest otsast viga otsima hakanud :wack:.

IMG_20200125_123100115.jpg

A muidu võib öelda, et tablet on hästi vastu pidanud - kuna nüüd sai kõik üksipulgi üle kontrollitud, siis võib kindalt öelda, vihmas sõitmised jms pole sees mingeid eriefekte tekitanud. Kui veel viitsiks kõrvaklapiaugu, kõlariresti, kaamera jms mõttetud vidinad kinni silikoonida, siis tõenäoliselt kestab see päris kaua. Aku ilmselt tuleb lihtsalt uus panna ja siis kohe korralikult kinnitada, kui see häkkremont peaks mittevastupidavaks osutuma.



Kasutaja avatar

Teema algataja
Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: KTM 350 Rally

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Torkaks selle otsatu läbu vahele törtsu tsiklijuttu kah.

Vahepeal on jälle palju pori harkide vahelt läbi voolanud, aga kuna koguaeg on sõiduilm, siis ratta arendamine on natuke tahaplaanile jäänud. Nutiteema lõpetuseks sai roadbooki rakendus ära viimistletud ja Play Storesse üles, kel huvi, siis alla laadida saab siit: https://play.google.com/store/apps/deta ... .eroadbook ja pistsin demoeesmärgil ühe oma roadbooki ka üles - ma ei tea, kas see sõita ka kannatab, aga ehk annab mingi ettekujutuse, et mismoodi see värk käib.

Aga kuna võidusõit käib ikka paberil, siis tellisin natuke kola ning üllatuslikul kombel saabus see Portugalist kahe päevaga :shock:. See Hiina vidinatega jändamine tuimestab ikka inimese ära, et tegelikult ei peagi igat asja 2 kuud ootama :wack:

DSC_0269.jpg

Seejärel läks kiireks näputööks, kuna sellist printerit mul pole, mis pika rulli korraga valmis trükkida suudaks, siis tuleb kõik lehed ükshaaval kokku kleepida. Tänaseks olen ma selles juba natuke osavam kui alguses, aga üsna tüütu nokkimine on ikka.

DSC_0271.jpg
DSC_0278.jpg
DSC_0280.jpg
DSC_0281.jpg

Roadbooki hoidja ja tripmeetri lenksule kinnitamiseks valmistatud "rallitorn" on küll ilmselt kõige laisem variant, mis maailmas üldse olemas on, aga seegi võttis kolm parajat õhtut. Muidu välismaal entusiastid konstrueerivad sama funktsiooni täitmiseks ikka oma paar-kolm suurusjärku keerulisemaid asju, anoh ma üritan lähtuda põhimõttest, et mida vähem igasugu kulinaid tsikli küljes ripub, seda töökindlam see kõik on.

DSC_0285.jpg

Juhtmestiku ära paigutamine oli paras nuputamine, toitejuhtmed sai lühemaks teha, aga lenksulülitite kaablitega pole midagi teha, mõlemas otsas on vulkaniseeritud pistikud. Jäi enam-vähem, aga ilmselt ma teen selle veel korra ümber, ainult enne on vaja välismaalt natuke head-paremat elektrikola tellida :)

DSC_0293.jpg
DSC_0290.jpg

Selline ta siis lõpuks sai. Proovirullimine toimub lähiajal :)

DSC_0292.jpg

Noh, ja võimalik, et kõige tähtsama asjana sai kuskil vahepeal ka Hellasele nimi kirja pandud. Klassiks Malle Moto, sest see on ainus, kuhu ma kvalifitseerun - teistes klassides sõidavad ikka ilusad ja targad inimesed...

DSC_0270.jpg
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: KTM 350 Rally

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi!

Kustkohast spido/hodo signaal tuleb?

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Teema algataja
Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: KTM 350 Rally

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Tripmeetril on oma andur. Selles suhtes KTM on ilgelt ready to race, et tripi komplektis kaasatulevad paigaldusvahendid on täisagro, pmst antakse sulle plekitükk, mille pead ise anduri õiges kohas hoidmiseks kujusse töötlema, magnet ja siis keemilise metalli plönn, millega magnet esiratta rummu külge mätsida. Arvestades selle junni hinda ootaks nagu veidi enamat. Aga KTM-il on pidurisadula raami peal täpselt õiges kohas Brembo logo, millest läbi puurides ja keermestades satub lisaandur ilusti stock magnetiga vastakuti :D Isegi kärni ei pidanud välja võtma, "b" paun tsentreeris puuri.

Ainuke probleem on, et see pidurivoolikust ja kahest spidokaablist koosnev vorst ei taha enam hästi maskis olevast suunajast läbi mahtuda, peab natuke nuputama, vbl on mõistlik pikem pidurivoolik teha ja see mööda alumisi prille paremale vedada, nagu RFR-il.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: KTM 350 Rally

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Palju aega on mööda läinud, aga "projekt" sai mõni nädal tagasi Hellase finiši näol lõpule viidud: https://jesper.vineda.ee/hellas-rally-2022/
image.png
Vabandan, et ei kukkunud välja mingi huipputehniline teema igasugu tornide ja kittide ja muu tuuninguga, aga samas enamasti on rasketes oludes lihtsad lahendused paremad kui keerulised :)
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: KTM 350 Rally

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Tuleb välja, et sa lisaks sõitmisele oskad ka kirjutada - või siis vastupidi :D . Minu sügav lugupidamine :bsmile: :bsmile:
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: KTM 350 Rally

Lugemata postitus Postitas morse »

Suur tänu, et võtsid vaevaks kajastada! Väga hea lugemine. Kahjuks andis see mu lollidele mõtetele ainult hoogu juurde :)

Oleme ükskord ühe sügava metsa mudaaugus kohtunud. Ma tulin ühelt poolt ja sa teiselt. Keskel saime kokku ja jäime kinni. Su KTMil suri elekter ära!! Ma lihtsalt ei oskand sõita.

Järgmiste kohtumisteni siis! :)
Kasutaja avatar

Teema algataja
Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: KTM 350 Rally

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Seal Mulgimadina augus tegelikult oli viga selles, et ma polnud klapivahede reguleerimise järel ketipingutit õigesti tagasi pannud :) Sõimasin küll KTM-i tõukekaks, aga tegelikult ikka ise loll, nagu arvata oligi. Ilma õlirõhuta käivitada üritades poos keti kuidagi kinni ja ime, et midagi muud ära ei lõhkunud. RTFM.

Fox
Postitusi: 153
Liitunud: 06 Mai 2015, 09:23
Tsikkel: XChallenge
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 25 korda

Re: KTM 350 Rally

Lugemata postitus Postitas Fox »

Tubli töö! (w)
Kas sul tsikli küljes kaamera ka oli või oskad anda mõningaid linke mis hästi iseloomustaks konkreetse Hellase ralli raskemaid lõike?
Kasutaja avatar

Teema algataja
Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: KTM 350 Rally

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ei olnud, sellega jändamine oleks täiesti ogar töö olnud. Muidu Lyndon Poskitti bande tegi vist isegi seriaali seal, ma ise pole viitsinud vaadata.

Aga ega kaamerast väga aru ei saa, milles kühvel - ütleme et kui see Koidula raudteetamm tundub okei koht kus sõita, siis Kreeka "ralliteed" (seal muidugi on normaalseid kruusakaid ka, lihtsalt meid ei viidud sinna eriti) on kopika võrra rõvedamad, sest pind pole tasane, kivide suurused on erinevad ja igal sammul on järsud pimedad kurvid. Lisaks psühholoogiline barjäär, kuristiku serval ei julge jamada, isegi kui tee on enam-vähem normaalne. Enamik "ägedaid" videoid on ka tehtud neis lihtsates kohtades, kus on ilus taust ja operaatorid autoga ligi saavad, reaalsest rajast on need mingi 1% äkki.

Kui suvel vaba aega on, siis Ida-Virumaal väidetavalt pidi olema lõike, mis enam-vähem mõõdu välja annavad, lähen vaatan üle ja teen äkki mingi "Hellase simulaator"-tüüpi roadbooki :)

Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: KTM 350 Rally

Lugemata postitus Postitas Prets »

Lahtist, aherainekillustiku paksu kihi all kruusateid järskude kurvidega seal on, aga kõrguste vahedega... Aidu karjääri kandis ehk? Sealne hardendu rada on päris vastikult kivine, aga mingeid serpentiine seal ka pole.
(togi)

Fox
Postitusi: 153
Liitunud: 06 Mai 2015, 09:23
Tsikkel: XChallenge
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 25 korda

Re: KTM 350 Rally

Lugemata postitus Postitas Fox »

Jesper kirjutas: 16 Juun 2022, 14:12
Ei olnud, sellega jändamine oleks täiesti ogar töö olnud.
Mõistan, et sul oli seal muidki muresid kuhjaga. Aga mingi videoregistraatori laadse kaameraga, mis statsionaarselt tsikli külge kinnitatud, on ligilähedaselt null tööd (eeldades, et voolu võetakse tsikli küljest). Igasugu sekzikate 360, 8k jms kaameratega on jah lõputult lisamuresid alates aku kestvusest lõpetades kiiresti täituva mälukaardiga. Minuarust on suurte videokoguste puhul pigem see post-production ogar töö, mida ei viitsi kuidagi ette võtta.

Kas läbisid kogu ralli ilma kukkumisteta või tuli mõne koha peal kergelt käpp ka maha panna?
Kasutaja avatar

Teema algataja
Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: KTM 350 Rally

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Nojah, esiteks pole olemas sellist marki kaamerat nagu "mingi". Keegi oleks pidanud ühe konkreetse ostma. Endale selgeks tegema. Katsetama, mis pildikvaliteet on, kas tsikli külge kinnitatuna üldse jääb midagi peale, sest see kivide otsas sõitmise vibra on räme. Siis on sellele voolu vaja, kui vool ära kaob, on vaja jälle midagi teha, et see ellu ärkaks. Mälukaardid surevad ja põruvad pesadest välja. Halval juhul on ostetud kaamera vilets, tagasi esimesse ruutu. Ainuke reaalne lahendus on minna GoPro poodi ja osta mis vaja, sest sellega on inimestel kogemusi ning see siiski suht suure tõenäosusega töötab ning delegeerida sellega töötamine kellelegi teisele, kes siis iga hommik vaatab, et kõik oleks ikka sisse lülitatud ja mälukaardid tühjaks tehtud jne. Minu eelarve ei ole selleks piisav :)

Muidu mõned külili vajumised olid, aga ei midagi erilist. Tervisemuredest põhiline, millest keegi sulle ei räägi, aga mille all kõik kannatavad (hoolimata igasugu peenetest sadulatest jms) oli see:
image.png
Ma tegelt tahtsin nn "pampersiga" jalgrattapükse proovida, aga kodus ununes ära ja kohapeal polnud jälle enam aega Decathloni minna.

Fox
Postitusi: 153
Liitunud: 06 Mai 2015, 09:23
Tsikkel: XChallenge
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 25 korda

Re: KTM 350 Rally

Lugemata postitus Postitas Fox »

See instrument millest keegi ei rääkida ei taha, läheb minul vähemalt pikematel trippimistel pikapeale tuimaks. Hooaja alguses paarilsajal kilomeetril teeb jah piina. Aga eesti metsateedel kindlasti perse sellist valu ja kuuma ka tunda ei saa, nagu sa nende kreeka kivide otsas turnimist oma blogis kirjeldasid. :D

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: KTM 350 Rally

Lugemata postitus Postitas morse »

Jesper kirjutas: 16 Juun 2022, 16:15
Ma tegelt tahtsin nn "pampersiga" jalgrattapükse proovida, aga kodus ununes ära ja kohapeal polnud jälle enam aega Decathloni minna.
https://leatt.com/int/product/impact-sh ... color=5440
impactshorts_3df_5_0_5019000320_3.webp
Ma asendasin rattapüksid (mis toimisid tegelt hästi) selle Leatti 4.0 variandiga, millel ei ole sabakaitset - tegelt on sabakaitse puudumine probleem ja 5.0 oleks veel parem komplekt.
Aga ma pean hoiatama, et need säärepealsed kaitsmed ei lase jalal sugugi hingata. Olen näinud ka teiste brändide kaupa ja neil sama mure... Jalgratta püksid seevastu hingavad väga hästi.

Ah jaa. See ka. Mul ei ole seda paavianiks olemise tunnet (et see pehmenduse värk toimib küll).
Kasutaja avatar

Hendel
Postitusi: 30
Liitunud: 08 Apr 2021, 20:38
Tsikkel: Beta RR430
Tänanud: 46 korda
Tänatud: 3 korda

Re: KTM 350 Rally

Lugemata postitus Postitas Hendel »

(w) Võimas lugu :) Lükkasin pikalt edasi ja varusin aega veerimiseks ,et nautida. Krdi mõnus on ikka emakeeles ja muhedas irooniavõtmes ,lugeda. Nagu päris Jack London kohe :D
Tänan ,et "maailma" näitasid :)
PS: beta paaki pole veel raatsinud tellida :D
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”