Talvine kalapüük

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Talvine kalapüük

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kes teist talvel jää peal kükitamas käib ja kus, äkki on mingeid häid soovitusi?
Tahaks pühapäeval lastega kuskile Tallinna lähistele tirgutama (või kirvetama või stingerdama või põiklanditama) minna aga vot ei oska valida, eluaeg olen suve- ja sügisemees olnud.
Muidu kisuks nagu Peipsi peale aga see jääb praegu kahjuks kaugele.



  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Talvine kalapüük

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Tere, ma nüüd eestis olles kirvetasin nii et vähe pole käisin hulga jarved läbi aga ainult tühjad pihud,peipsile ei viitsinud kh minna,nüüd proovin soomes kui veits sooemaks läheb. :D oleneb muidugi kui vanad lapsed on ja palju neid on :bsmile:

Kasutaja avatar

Bogser
Postitusi: 85
Liitunud: 07 Mai 2007, 15:16
Tsikkel: R1150 GS
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Talvine kalapüük

Lugemata postitus Postitas Bogser »

Piipz kirjutas:
Spoiler

Kes teist talvel jää peal kükitamas käib ja kus, äkki on mingeid häid soovitusi?
Tahaks pühapäeval lastega kuskile Tallinna lähistele tirgutama (või kirvetama või stingerdama või põiklanditama) minna aga vot ei oska valida, eluaeg olen suve- ja sügisemees olnud.
Muidu kisuks nagu Peipsi peale aga see jääb praegu kahjuks kaugele.

Maardus ja Harkul käiakse kükitamas. Paunküla on ka teema, äkki ka Viitna ja Soodla? Ise olen Peipsilt ikka saanud, vähemalt lapsed ei jää seal ilma- pisikese ahvena saavad alati. Suure saagi jaoks peab kaldast vähemalt paar kilomeetrit eemale saama.

Urmas

Kahest pütist on küll!
R1150GS
Kasutaja avatar

krss
Postitusi: 38
Liitunud: 26 Aug 2005, 00:55
Tsikkel: Tenere, Rebel, Ninja
Asukoht: Põhjaosariigid
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Talvine kalapüük

Lugemata postitus Postitas krss »

Käin nii palju kui vähegi aega leian. Tavaliselt annan ühele lapsele põigi, teisele pikilandi ja kolmandale kirptirgu. Endale samal ajal räimerakendus või midagi muud, millega kalu lähemale meelitada. Söödaga sama lugu, et igaühele erinev ja mõne aja pärast vahetus, et võimalikult suur hulk kombinatsioone kiirelt läbi proovida. Üsna kiirelt saab selgeks, millega tasub jätkata. Eriti palju pead ei vaeva, kus või kuidas püüda, sest varustus on autos ikka kaasas ja kalad elavad nagunii igal pool, kus on vett. Ja kõige parem püügivahend on ikka see, mis on juba otsapidi vees.

Et siin hammast verele ajada, siis pildi tegin üsna alguses. Edasi polnud pildistamiseks enam aega. Tund hiljem oli puhtalt laste saldoks 54tk. Pisike prügikala, mida ise enam puhastada ei viitsi, läheb koduloomade-lindude toidu sisse. Järgmisel nädalavahetusel näiteks Soodlasse või üldse Aegviidu kanti.

Pilt

Is there life before death?
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Talvine kalapüük

Lugemata postitus Postitas bitter »

krss kirjutas:

Käin nii palju kui vähegi aega leian. Tavaliselt annan ühele lapsele põigi, teisele pikilandi ja kolmandale kirptirgu. Endale samal ajal räimerakendus või midagi muud, millega kalu lähemale meelitada.

Räimerakendus nagu -äpp? Kuidas see kalu meelitab? Ma kalapüügist ei tea muffigi aga foto meeldib :bsmile:

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Talvine kalapüük

Lugemata postitus Postitas pühak »

bitter kirjutas:
Spoiler
krss kirjutas:

Käin nii palju kui vähegi aega leian. Tavaliselt annan ühele lapsele põigi, teisele pikilandi ja kolmandale kirptirgu. Endale samal ajal räimerakendus või midagi muud, millega kalu lähemale meelitada.

Räimerakendus nagu -äpp? Kuidas see kalu meelitab? Ma kalapüügist ei tea muffigi aga foto meeldib :bsmile:

Jaa, see on kõige ehtsam räimeäpp, täitsa reaalne, mitte virtuaalne. :ner: Olen ise ka erinevaid reaalseid kalaäppe kasutanud.

Virtuaalne kalaäpp on siin: https://ilm.ee/kala
Selle järgi vaatad, millal tasub kalale minna, aga lähed ikka siis, kui tahad ja on aega. Ja kui ei võta, siis hea äpi kaela ajada. :mrgreen:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 900
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: Talvine kalapüük

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Kahala järvest saab, Läänemaal mitu head kohta.

Aga kui isu endine, tulge sel aastal Kasepääle:

Pilt

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”