Elu valikud: Tsikkel vs elukaaslane v vastupidi?

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Elu valikud: Tsikkel vs elukaaslane v vastupidi?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

hei5 kirjutas:

Kas nüüd võiks edasi arutleda ala "Naine+motikas ilma meheta"? Kas selline kooslus mingi uue filosoofia leiab?
Ajad on muutunud..

Niikaua, kui loomi mängu ei tooda on kõik variandid sobivad.



🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Elu valikud: Tsikkel vs elukaaslane v vastupidi?

Lugemata postitus Postitas AzA »

Macintosh kirjutas:

Niikaua, kui loomi mängu ei tooda on kõik variandid sobivad.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tendentse vaadata, siis sööd oma sõnu mõne aasta pärast :mrgreen:
Ja S rehabiliteeritakse (crash)

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Elu valikud: Tsikkel vs elukaaslane v vastupidi?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
AzA kirjutas:
Macintosh kirjutas:

Niikaua, kui loomi mängu ei tooda on kõik variandid sobivad.

Tendentse vaadata, siis sööd oma sõnu mõne aasta pärast :mrgreen:
Ja S rehabiliteeritakse (crash)

Nojah, ega kui ausa olla siis valge mehena pole mul ausalt öeldes siin palju kobiseda. Ainuüksi oma olemasoluga olen ma ühiskonnale pinnuks silmas.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Elu valikud: Tsikkel vs elukaaslane v vastupidi?

Lugemata postitus Postitas Krl »

Tänapäeval, feminismi hiilgeajal ongi ainuõige see, et naine ilma meheta läbi ajab. Sest naine on tugev. Mingit meest, kes ankruna järel lohiseb, pole tänapäeva iseseisvale naisele vaja.
Ja jah. Eriti valget meest.

#woman_march

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Elu valikud: Tsikkel vs elukaaslane v vastupidi?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Need feminiseerunud naised on eelkõige silmakirjalikud näitlejad,sest jutt on neil kõigil vägev ja elus justkui kõik olemas. Aga kuna kodus pole ei peret ega meest ja üldiselt pikalt ilma olemisest on räige deprekas,siis on nad ka mingist hetkest alates normaalsele mehele väljakannatamatud.Ehk meest nad enam ei saagi,sest sellist ei kannata keegi välja.Üksi kodus olles on nad enamuses enesehaletsejad ja kui tilga alkot saab,siis ripub esimese ettejuhtuva mehe kaelas.
Minu meelest on normaalne mees on ikka veel naiste seas nõutud ja vähemalt minu tutvusringkonnas on neid ära pööranud moore mõni üksik.
Kahjuks on ,aga tendents väga sinnapoole,et hoopis mehed tänapäeval feminiseeruvad ja seda globaalselt. See jälle tekitab vastukaaluks naiste liigi ,kes saavad ise oma tööde ja tegemistega hakkama,sest jube palju nooremaid mehi on neile kõlbmatud. Ehk paljud nooremad mehed on nii kaua tegijad, kuni ema koju tuleb.
Aastatuhandeid on elatud nii,nagu loodus asjad paika pannud,aga nüüd on viimase kümnendiga see traditsioon peaaegu ära lammutatud.Mis edasi saab ei oska ilmselt keegi ennustada.
Aga kui mees tahab osta tsikli ja sellega sõita,siis normaalne naine teda selles ei takista.Varsti aga on võibolla nii,et naine hoopis ostab tsikli ja viib vahel ka mehe seljakotina sõitma.Tänapäevastunud mees on varsti nii klibu ja kerge,et sellist seljakotti vedada pole ka õblukesele naisele probleem.Vähemalt meeste riidepoodides on küll tendents selline.Mina ei saa enam peaaegu ühtegi riiet osta,sest kuhu käed varrukasse mahuvad ja ka rinnakohalt kinni läheb,siis vöökohast on tihti tagi nagu seelik seljas.Ülikonnal on ka nii,et püksid on 3 numbrit väiksemad kui pintsak.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

cossie
Postitusi: 808
Liitunud: 04 Mai 2008, 17:58
Tsikkel: B-12T
Asukoht: Kadrina / Tallinn Airport
Tänanud: 123 korda
Tänatud: 70 korda
Kontakt:

Re: Elu valikud: Tsikkel vs elukaaslane v vastupidi?

Lugemata postitus Postitas cossie »

Ossinovski nimetas ennast ja enamusi oma parteikaaskasi ka feministideks :wack:

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Elu valikud: Tsikkel vs elukaaslane v vastupidi?

Lugemata postitus Postitas pühak »

cossie kirjutas:

Ossinovski nimetas ennast ja enamusi oma parteikaaskasi ka feministideks :wack:

:mrgreen:
Mul tuli selle peale see anekdoot meelde, kus mees läks baari ja hakkas kahele naisele külge lööma. Need soovitasid tal järgi jätta, kuna on lesbid ja seksivad ainult naistega. Mispeale mees hõikas baarmenile: "kolm õlut meile, lesbidele!"

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

krss
Postitusi: 38
Liitunud: 26 Aug 2005, 00:55
Tsikkel: Tenere, Rebel, Ninja
Asukoht: Põhjaosariigid
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Elu valikud: Tsikkel vs elukaaslane v vastupidi?

Lugemata postitus Postitas krss »

Küsimus ise on veider, sest milleks üldse selline elukaaslane, kes piirab? Elukaaslane peaks olema ikka see, kes "annab tiivad" ning innustab lendama üha kõrgemalt ning üha suuremaid lollusi koos tegema. Seda kõike vastastikku. Ja teiseks, nii vähe, kui ma oma noore elu jooksul naistega kokku olen puutunud, meeldivad neile kõigile seiklused. Muuhulgas ka oma abikaasale. Kuidas ratas seda takistada saab? :lol:

Ma ise alustasin täna hooaega, rivistasin kodus kolm last ülesse (lubades neilegi väikese ringi pärast teha) ja panin nad kodu koristama selleks ajaks, kui ise naisele linna järgi läksin. Tema üllatuseks mitte autoga, vaid hoopis sügisel ostetud "uue" rattaga, mille seljas ta veel istunudki polnud. Õhtuks ladistas korralikult, naine oli veidi vähem (läbi)märg kui mina, aga jube rahul sellise ootamatu seiklusega. Ega vihjanud mitte sinnapoolegi, et ma järgmine kord lapsed kaasa võtaks ja skoodaga tuleksin.

PS: ma ei püüagi olla originaalne - paps kutsus kunagi kuuekümnendatel ülikoolis mingil peol ühe kena tibi endaga tsiklimatkale Krimmi. Nende ühine seiklus jätkub tänaseni, mõlemad ammu pensionärid, igas mõttes eeskujuks oma lastele :bsmile:

Is there life before death?

Lauri-L
Postitusi: 101
Liitunud: 21 Sept 2017, 21:20
Tsikkel: Suzuki Intruder 1400
Asukoht: Rakvere
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Elu valikud: Tsikkel vs elukaaslane v vastupidi?

Lugemata postitus Postitas Lauri-L »

Minu eelmisele tsikli teema ei sobinud ja nii temast eelmine saigi :mrgreen:
Lisaks see pidev meestega võrdsuse jutt mis kadus niikui oli vaja maal puid lõhkuda vms teha, see pidavat meeste töö olema :wack:

Urmas66 olen näinud kui tibi sõidab tsikliga ja kaaslane isegi ei oska rehvi rõhku kontrollida.
Riietega sama jama, õlgadest normaalne triiksärk peaaegu põlvini :mrgreen:

Kasutaja avatar

kazz
Postitusi: 13
Liitunud: 05 Aug 2010, 19:36
Tänatud: 3 korda

Re: Elu valikud: Tsikkel vs elukaaslane v vastupidi?

Lugemata postitus Postitas kazz »

Noo ei saa öelda, et naised nüüd ainult need taignarulliga vehkijad ja virisejad oleksid. Minul näiteks just mees leidis, et kle, mis sa hoiad seda sõiduvarustust, sõitma sa nagunii enam ei hakka - kasvata last ja ole õnnelik! Olin oma selleaegse ratta just maha müünud (kindla teadmisega, et mõne aasta pärast ostan uue), kuna tähelepanu ja energia läks siis mujale ning seisvast asjast oleks kahju.
Ja korra võib arvata, kas ja kuidas elu on edasi läinud :D Sõidan küll, aga mitte enam temaga. Õnnelik olemisega pole ka probleemi - ootan juba, millal ratta saaks välja ja sõitma :twisted:

Viimati muutis kazz, 06 Apr 2018, 11:15, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Elu valikud: Tsikkel vs elukaaslane v vastupidi?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mul on naine see,kes nö "viimase piisa karikasse valas",et ikka tänapäevase tsikli kunagi ära ostsin.Sest talle meeldib tsukliga sõita(seljakotina).Nooruses sai palju sõidetud,siis vahepeal sai pigem suurema mootoriga autosid vaadatud ja soov oli isegi mingi ameerika laev hobiautoks osta,aga see siiani ostmata ja tsikli hobi peale on asi hetkel jäänud.Ma arvan,et mul naine oleks ikka sügavalt solvunud,kui ma lihtsalt õhtul võtaks ratta ja läheks ilma temata sõitma(kui ta kodus niisama on).

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Elu valikud: Tsikkel vs elukaaslane v vastupidi?

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Lauri-L kirjutas:

Minu eelmisele tsikli teema ei sobinud ja nii temast eelmine saigi :mrgreen:
Lisaks see pidev meestega võrdsuse jutt mis kadus niikui oli vaja maal puid lõhkuda vms teha, see pidavat meeste töö olema :wack:

Oot, sul nüüd naine kellega koos garaažis ketti õlitada ja õlli libistada ning lõhub lisaks puid kah veel?
Vabandust, aga ei taha vahetada (lol)

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Elu valikud: Tsikkel vs elukaaslane v vastupidi?

Lugemata postitus Postitas sepp »

Kuidas neid naiste teemasid nii palju siia foorumisse tuleb viimasel ajal?
Järgmiseks kas roosa v punane kyynelakk?
Kui ise valida ei oska,siis on selge,et ratas pole Sinu jaoks ja heegelda kodus edasi.

Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Elu valikud: Tsikkel vs elukaaslane v vastupidi?

Lugemata postitus Postitas tali »

t***, mis soopime teema ja naiste obiektiseerimine :oops: ! Ebareealne! Päriselt ka v? Naine vs postkast? Naine vs koer? Naine vs höövelpink? Jopakolla, XXI saj Eestimaa, mitte pime keskaeg? Jube kõvade meeste arvates (kes ei oska ise riideid pesumasinasse visata ja nuppu vajutada) on naine täpselt samasugune asi, nagu tuhatoos- panen ta sinna, kus ta olema peab ja sealt ta ilma minu teadmata ei liigu?! Päris piinlik... Ma väga loodan, et sellised ülimatšod on üksikud, ega saa oma mölaklusega kellelegi halba teha.
V.ttu küll, me oleme kõik inimesed, mitte isased ja nende asjad (tsiklid, naised jne)!
PS! Oskan ise süüa teha ja abikaasa ei keela mul mootorrattaga sõita. Kalal ka ei pea käima, sest kodus tohib juua :D.

Olgem ikka rõõmsad ja terved siin ning sealpool merd /Mark Soosaar/ ja varsti-varsti juba teedel lehvame :bsmile:
JA SUHTUME ÜKSTEISESSE, NAGU INIMESTESSE, MITTE ASJADESSE!

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!

jaan mmc

Re: Elu valikud: Tsikkel vs elukaaslane v vastupidi?

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

Hea teada, et on ka täiuslikke inimesi.

Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Elu valikud: Tsikkel vs elukaaslane v vastupidi?

Lugemata postitus Postitas tali »

jaan mmc kirjutas:

Hea teada, et on ka täiuslikke inimesi.

:lol: Päris hea, kui see käis minu kohta. Ja kui käiski, siis ma pole kaugeltki täiuslik. Suitsetan, kardan hambaarsti, pooled mu lastest ei taha minuga suhelda, kuna olen olnud vilets isa jne... :(

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!

jaan mmc

Re: Elu valikud: Tsikkel vs elukaaslane v vastupidi?

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

Käis, käis. Pole vaja siis teiste, samasuguste, ebatäiuslike peale nii leili minna. Ma olen mh. selles mõttes ebatäiuslik, et näen sulle vastupidiselt ka naisi, kes enese objektistamist esilekutsuvad ja ei arva midagi diskussiooni tapmisest, mis iganes "õigustatud" põhjusel.

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Tsikkel vs Naine v vastupidi?

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Hr.Nõel kirjutas:

TRAMAEIVÕI... Mis teema???

Diagnoosiks autorile võiks vabalt panna- "Trammi sündroom". Loodame et healoomuline.
Trammil hakkas väga ebamäärane teemaarendus pihta tavaliselt alates 02.00 öösel, peale teatud kogust vedelas olekus "raamatute lugemist".
Noh nüüd.... juba 22.30. Pole midagi elu areneb ja muutub kiiremaks.
Aga jõudu ja paranemist patsientidele. :bsmile:
Huvitav lugemine ikkagi.

Teemaalgataja tegu, siia trükimustas kirjutatuna, omab ju siinviibijate suhtes märgatavat mõju - retseptorite signaliseerimised/konkreetsed elektrilised impulsid... piki närvirakkude püsiühenduse liinepidi toimuvad, ka isegi veel täpselt kaardistamata sihtkohtasesse selles liikluses / ja no iga, ka "pähklisuuruses" oleva, samanimelise vidina tegevuse aktiviseerumised jms. mis muuhulgas tuletab eelkõige just Sulle meelde, et Sa oled siiski päriselt elus ja ei ole absoluutselt kindlasti mitte vegetatiivne "juurvili", millise ülim saavutus ilmselgelt on, meie koduplaneedil, ... kasvada toiduks.
Labaseima tõlgenduse nominendiks, teemaalgataja filossofiabudgetis, tahaks kandideerida nüüd oma olemasolevate teoreemidega ka nominatsioonidele, kus kogu sisu asja enda mõttes, kolmnurgas: "mees/mootorratas/naine", ei oma absoluutselt mingit tähtsust just naise aspektist. Teoreemi tõestamiseks, kirjutan siia, no näiteks kolm tükki, tuhandetest, seda kinnitavatest väidetest, parandage palun kui eksin:

  1. naiseks saab emane inimene, kes on sünnitanud lapse või astunud religioosssesse abielusuhtesse (viimase mõtlesid välja ju ikka mehed ja tagamõttega, kus naisnähtuse parafraseerimise teisenduseks, saaks suht märkamatult, eriti peenelt kinnistada vahetu seose, katku, vägutabamuse, needuse, nõiduse ja muu sellisel jabural heidutusel, et meepotti ei satuks kärbest ka siis kui endal potist juba pikemat aega siiber).
  2. emasel, juba varases puberteedis, on kogu selle indiviidi liigi kinnismõtteks välja kujunenud, et "saunaakna" laseb sisse lüüa ainult ägedal "pahal poisil", klammerumine on aga vahetus seoses üldse muude asjadega, esimesest osast naisindiviiid aru ei saa ja pole mõtet sellel teemal pikemalt peatuda - ignoreerida tuleks ka selle liigi küsimusi samal teemal... las vaibub kuidagi raugemise või ms. aspektiga - positsioonivõitluses sa mees võida kohe, andes ära oma pangakaart ja pin. Aga kes on siis see prints valgel hobusel kes iga selkastoori lõpus skoorib? Ei saa aru, et kui mälupildi alusel on võimalik visandada üsnagi sarnane indiviid pliiatsiga paberile, et mis kuradi zoofiilia seal emase peas ketrab ja mis värk selle printsi ja eriti veel hobusega on?
  3. kolmas punkt ei ole tglt uus jutt vaid punktkiri täppidega nendele kes ei näe või aru ei saa
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tsikkel vs Naine v vastupidi?

Lugemata postitus Postitas pühak »

tramm66 kirjutas:
Spoiler
Hr.Nõel kirjutas:

TRAMAEIVÕI... Mis teema???

Diagnoosiks autorile võiks vabalt panna- "Trammi sündroom". Loodame et healoomuline.
Trammil hakkas väga ebamäärane teemaarendus pihta tavaliselt alates 02.00 öösel, peale teatud kogust vedelas olekus "raamatute lugemist".
Noh nüüd.... juba 22.30. Pole midagi elu areneb ja muutub kiiremaks.
Aga jõudu ja paranemist patsientidele. :bsmile:
Huvitav lugemine ikkagi.

Teemaalgataja tegu, siia trükimustas kirjutatuna, omab ju siinviibijate suhtes märgatavat mõju - retseptorite signaliseerimised/konkreetsed elektrilised impulsid... piki närvirakkude püsiühenduse liinepidi toimuvad, ka isegi veel täpselt kaardistamata sihtkohtasesse selles liikluses / ja no iga, ka "pähklisuuruses" oleva, samanimelise vidina tegevuse aktiviseerumised jms. mis muuhulgas tuletab eelkõige just Sulle meelde, et Sa oled siiski päriselt elus ja ei ole absoluutselt kindlasti mitte vegetatiivne "juurvili", millise ülim saavutus ilmselgelt on, meie koduplaneedil, ... kasvada toiduks.
Labaseima tõlgenduse nominendiks, teemaalgataja filossofiabudgetis, tahaks kandideerida nüüd oma olemasolevate teoreemidega ka nominatsioonidele, kus kogu sisu asja enda mõttes, kolmnurgas: "mees/mootorratas/naine", ei oma absoluutselt mingit tähtsust just naise aspektist. Teoreemi tõestamiseks, kirjutan siia, no näiteks kolm tükki, tuhandetest, seda kinnitavatest väidetest, parandage palun kui eksin:

  1. naiseks saab emane inimene, kes on sünnitanud lapse või astunud religioosssesse abielusuhtesse (viimase mõtlesid välja ju ikka mehed ja tagamõttega, kus naisnähtuse parafraseerimise teisenduseks, saaks suht märkamatult, eriti peenelt kinnistada vahetu seose, katku, vägutabamuse, needuse, nõiduse ja muu sellisel jabural heidutusel, et meepotti ei satuks kärbest ka siis kui endal potist juba pikemat aega siiber).
  2. emasel, juba varases puberteedis, on kogu selle indiviidi liigi kinnismõtteks välja kujunenud, et "saunaakna" laseb sisse lüüa ainult ägedal "pahal poisil", klammerumine on aga vahetus seoses üldse muude asjadega, esimesest osast naisindiviiid aru ei saa ja pole mõtet sellel teemal pikemalt peatuda - ignoreerida tuleks ka selle liigi küsimusi samal teemal... las vaibub kuidagi raugemise või ms. aspektiga - positsioonivõitluses sa mees võida kohe, andes ära oma pangakaart ja pin. Aga kes on siis see prints valgel hobusel kes iga selkastoori lõpus skoorib? Ei saa aru, et kui mälupildi alusel on võimalik visandada üsnagi sarnane indiviid pliiatsiga paberile, et mis kuradi zoofiilia seal emase peas ketrab ja mis värk selle printsi ja eriti veel hobusega on?
  3. kolmas punkt ei ole tglt uus jutt vaid punktkiri täppidega nendele kes ei näe või aru ei saa

MOTT

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Lauri-L
Postitusi: 101
Liitunud: 21 Sept 2017, 21:20
Tsikkel: Suzuki Intruder 1400
Asukoht: Rakvere
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Elu valikud: Tsikkel vs elukaaslane v vastupidi?

Lugemata postitus Postitas Lauri-L »

Maaks kirjutas:
Lauri-L kirjutas:

Minu eelmisele tsikli teema ei sobinud ja nii temast eelmine saigi :mrgreen:
Lisaks see pidev meestega võrdsuse jutt mis kadus niikui oli vaja maal puid lõhkuda vms teha, see pidavat meeste töö olema :wack:

Oot, sul nüüd naine kellega koos garaažis ketti õlitada ja õlli libistada ning lõhub lisaks puid kah veel?
Vabandust, aga ei taha vahetada (lol)

Huvi tsiklite vastu on väike, küll aga teeb lihtsamad remont tööd enda autol ise ning saab aru et naised on õrnemad ja nõrgemad :wink:
Õlut joob tema mitte mina :bsmile:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”