Trans Euro Trail - TET

Motomatk on see, kui laed mootorrtta varustust täis ja lähed ümbermaailmareisile. Või siis Võrusse. Kui plaanid motomatka ja otsid infot või kaaslast. Just tulid pikemalt tripilt ja soovid oma ägedast matkast mootorratta sadulas muljeid jagada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Divikas
Postitusi: 488
Liitunud: 29 Mär 2007, 15:04
Tsikkel: XLV 750R, TT600R, TT 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 43 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Divikas »

Veel aasta tagasi olid seal hoiatavad märgid vahetult enne orgu sisse sõitu.


http://motoreisid-motoreisid.blogspot.com/
Ida-Euroopa 2007, Ida-Euroopa 2008, Kesk-Aasia 2009, Kesk-Aasia 2010, Norra - Kaucasus 2011, Kaug-Ida - Mongolia 2012, Russkii Sever 2015, Pamir Highway 2016, Ukraina Karpaadid 2017, Koola poolsaar 2018, Volga jõgi 2019, Soome TET 2020, Skandinaavia 2021, Norra-Rootsi 2022

Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Prets »

Seal on märgid ju kohapeal kummalgi pool.

@randel , selle Paikusega muidugi see häda, et ma ise kunagi oma sõitudest gpxi ei salvesta ja kui aus olla, siis ei oskagi seda teha :( . Aga kui keskit kohalikku leidub, kel õnnestuks üle vaadata, oleks tore.
(togi)

morse
Postitusi: 1373
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 267 korda
Tänatud: 210 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas morse »

Prets kirjutas: 22 Aug 2022, 20:44
Seal on märgid ju kohapeal kummalgi pool.

@randel , selle Paikusega muidugi see häda, et ma ise kunagi oma sõitudest gpxi ei salvesta ja kui aus olla, siis ei oskagi seda teha :( . Aga kui keskit kohalikku leidub, kel õnnestuks üle vaadata, oleks tore.
Mõte oli ilmselt selles, et kui tsiklimees oskab läbi e-maili kirjeldada ümbersõitu, siis järelikult oskab ta selle ümbersõidu ka googli kaardile joonistada. Ja kui joonistamise ajal teeotsad kuidagi ei klapi, siis järelikult ei ole piisavalt täpselt meeles.

Google MyMaps - teed uue kaardi - ekspordid (ta lubab küll vist KMZ teha, mitte GPX aga suurt vahet pole).

Sõidu trackimiseks muidu väga palju võimalusi. Ma kasutan Locusesse sissehitatud trackerit.
Drive Mode Dasboardi oli ka vanasti tracker sisse ehitatud aga see kadus uuest versioonist kahjuks ära.
Garmini seade trackib ka su sõitu.

grahv
Postitusi: 1175
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas grahv »

morse kirjutas: 23 Aug 2022, 08:25
Prets kirjutas: 22 Aug 2022, 20:44
ma ise kunagi oma sõitudest gpxi ei salvesta ja kui aus olla, siis ei oskagi seda teha
Ma kasutan Locusesse sissehitatud trackerit.
Drive Mode Dasboardi oli ka vanasti tracker sisse ehitatud aga see kadus uuest versioonist kahjuks ära.
Osmand - väga mugava träkkeriga. Otse ekraanilt Salvesta (või peamenüüst teekonna salvestamine)... Saad käsitsi juhtida või seadete alt automaatseks panna.

G

Reigo
Postitusi: 60
Liitunud: 23 Veebr 2010, 15:16
Asukoht: Perifeeria

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Reigo »

See Paikuse taguse lõigu gpx minu sisse sõidetud, kevadel või suve algul. Kasutasin trail tracker äppi, ei ole vist kõige parem asi.
Proovin lähi tulevikus miski adekvaatsema gpx teha/sõita. Ei tea kuidas üldse jääb sest paari rada ei ole osmandil ega enamustel kaartidel.

See GPX minul Osmandis jookseb seal kus sõitsin aga TETi failil paneb veidi puuse.
Selle sama saatsin Randelile.
Pärnu TET muudatus ettepanek.gpx
(84.86 KiB) Allalaaditud 82 korda
Anything can be made to fit with a hammer.......
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1061
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 182 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas villy »

Reigo kirjutas: 24 Aug 2022, 19:32

Proovin lähi tulevikus miski adekvaatsema gpx teha/sõita. Ei tea kuidas üldse jääb sest paari rada ei ole osmandil ega enamustel kaartidel.

Seda, et teinekord Osmandi aluskaardil TET gpx rada üldse pole juhtub tihti ja saab sõidetud küll.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

villy kirjutas: 24 Aug 2022, 20:31
Reigo kirjutas: 24 Aug 2022, 19:32

Proovin lähi tulevikus miski adekvaatsema gpx teha/sõita. Ei tea kuidas üldse jääb sest paari rada ei ole osmandil ega enamustel kaartidel.

Seda, et teinekord Osmandi aluskaardil TET gpx rada üldse pole juhtub tihti ja saab sõidetud küll.
Sellisel juhul on kõikidel kasutajatel võimalus panustada OSMANDi kaardi parendamisesse. Kui rada puudu siis kandke see sisse - järgmiste kasutajate jaoks on see sellisel juhul tulevikus olemas. Selles avatud kaardi mõte ongi, et kasutajad seda ajas paremaks teevad. Avalik ja tasuta hüve ei teki iseenesest. Alustage siit: https://www.openstreetmap.org
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

flood
Postitusi: 117
Liitunud: 07 Apr 2011, 13:38
Tsikkel: Honda CB450S, Honda FX650
Asukoht: Lai maailm

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas flood »

Sõitsin eile Ida-Viru osa. Mitmes kohas on värsked mootorsõiduki keelumärgid ees.
Viivikonna poolt tulles raudtee servas märki ei ole, aga vastupidises suunas vahetult enne raba äärt on märk.
Alutaguse suusakeskuse ümber märke mitmed. Lisaks märgid, et suusarajad.
Manuses ortofoto paarist märgi kohast.
Untitled.png
Kasutaja avatar

Perry
Postitusi: 58
Liitunud: 15 Juun 2016, 17:11
Tsikkel: Honda Varadero xl 1000
Asukoht: Tartu
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Perry »

flood kirjutas: 25 Aug 2022, 08:44
Sõitsin eile Ida-Viru osa. Mitmes kohas on värsked mootorsõiduki keelumärgid ees.
Viivikonna poolt tulles raudtee servas märki ei ole, aga vastupidises suunas vahetult enne raba äärt on märk.
Alutaguse suusakeskuse ümber märke mitmed. Lisaks märgid, et suusarajad.
Manuses ortofoto paarist märgi kohast.

Untitled.png
Jah, Kurtna poolt turbarabadele pandi märk kuna tuleoht suur ja turbaväli võib süttida. Ja mingi hetk peaks seal hakkama massivne teeehitus seoses Jõhvi sõjaveälinnakust otseteega Sirgala harjutusväljale ja lisaks tehakse sinna ülisuur polügooni laiendus. Eks siis pärast paistab kas ja kust sealt enam üldse läbi saab. Polügoon jääb küll raudteest lõuna suunas nii, et need megalombid seal Viivikonna kandis ilmselt säilivad. Suusaradade märgistusi ei oska kommenteerida.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas sepp »

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

► Näita Spoilerit
Panen manuses ka PDF versiooni selelst siis on siin enam-vähem igavesti alles.
Manused
Android Navigation apps_ OsmAnd+ - advseeker.pdf
(4.66 MiB) Allalaaditud 97 korda
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Nozzu
Postitusi: 879
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 399 korda
Tänatud: 57 korda
Kontakt:

Saaremaa TET 2022

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Saaremaa summer 22

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Sain kelleltki härralt Andersilt sellise kirja:
"Kirjutan teile seoses motomatkajatega ja sooviks et teeksite postituse sinna teemasse kus arutatakse TET raja üle.
Nimelt on viimasel ajal mööda minu remonditud erateed liikumas palju motomatkajaid kes üldiselt on olnud ok aga kahjuks on tõusmas dendents kus pinnas teepealt frees asfaldiga teele tulles pannakse gaas põhja ja seoses sellega tekitasid ühed idioodid paar nädalat tagasi korralikud vaod. Samuti tõmbavad matka rataste rehvid järjepidevalt asfaldi puru lahti ja sedasi lõhuvad nad teed.
Tee millest jutt käib on Hallikivi tee Rapla vallas Rapla linna külje alla. Samuti ei ole see avalikult kasutatav tee. Seega loodan et jagate mu muret ja annate motomatkajatele teada, et nad ei ole enam oodatud meie aia tagant läbi sõitma ja seoses sellega teevad parandused ka oma TET kaardile."
@randel , @iSlanderEST
Jutt käib eeldatvasti umbes sellest kohast: https://xgis.maaamet.ee/xgis2/page/link/4c9Fycbq
Paistab, et tegemist on siiski avaliku teega, mitte erateega nagu hr. Anders väidab, mis muidugi ei tähenda, et seal peaks või võiks huligaanitseda.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

701
Toetajaliige
Postitusi: 430
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 118 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas 701 »

Munitsipaalomand ju! Aga muidugi, kui sa juhtumisi oled sinna oma raha eest asfaltipuru peale vedanud, et normaalselt koju pääseda, siis ajab kaela punaseks küll, kui miskid tegelased seda järjepidevalt üles kaapimas käivad. Mina muidugi uuriks algatuseks Andreselt, kus täpsemalt see eratee on. Ja juhiks tähelepanu, et valetamine ja vassimine pole ilus.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/
Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!

Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 526
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas kiilas »

Pakkusin ka FB grupis asenduslõigu välja, probleeme tekitanud koht peaks punasega märgitud olema
Manused
image.png
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 526
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas kiilas »

701 kirjutas: 05 Okt 2022, 17:31
Munitsipaalomand ju! Aga muidugi, kui sa juhtumisi oled sinna oma raha eest asfaltipuru peale vedanud, et normaalselt koju pääseda, siis ajab kaela punaseks küll, kui miskid tegelased seda järjepidevalt üles kaapimas käivad. Mina muidugi uuriks algatuseks Andreselt, kus täpsemalt see eratee on. Ja juhiks tähelepanu, et valetamine ja vassimine pole ilus.
image.png
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 526
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas kiilas »

Mul kohalikuna võttis tükk aega, et koht välja mõelda, minu teada on Hallikivi tee hoopis mujal, mitte küll kaugel sealt, aga siiski

701
Toetajaliige
Postitusi: 430
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 118 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas 701 »

See jupp on tõesti era ja pole isegi teemaa vist. Samas on see traditsiooniline kinnistuid läbiv tee. Selliste üle on varemgi vaieldud.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 526
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas kiilas »

701 kirjutas: 05 Okt 2022, 19:20
Samas on see traditsiooniline kinnistuid läbiv tee
jah, niikaua kui ennast mäletan mäletan ka seda teed, aga mida nii kaua ei mäleta on see tagumine maja kust see irisemine ilmselt tuleb.

tsenseeritud.jpg
tsenseeritud.jpg (65.92 KiB) Vaadatud 18922 korda
********************************************************************************
Tsenseeritud isiku nõudmisel, kelle andmed ilma tema nõusolekuta avaldati.
********************************************************************************
Viimati muutis Macintosh, 06 Okt 2022, 10:47, muudetud 1 kord kokku.

ANDERSLAANEMETS

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas ANDERSLAANEMETS »

Olen see nii öelda iriseja kes on ringiga märgitud kohas pea 15 aastat elanud. Nagu ka juba eelnevalt on postitatud siis probleeme pole mootoratturitega varasemalt olnud aga kuna osad sõitjad on parajad emmid ja huligaanitsevad nagu keegi mainis siis lõpuks iga asjaga tuleb kuskilt maalt piir ette. Seoses sellega palusin ka TET kaardiga tegelevatel inimestel see lõik üle Euroopalisest kaardist välja arvata.
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 526
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas kiilas »

ANDERSLAANEMETS kirjutas: 05 Okt 2022, 20:53
Olen see nii öelda iriseja kes on ringiga märgitud kohas pea 15 aastat elanud. Nagu ka juba eelnevalt on postitatud siis probleeme pole mootoratturitega varasemalt olnud aga kuna osad sõitjad on parajad emmid ja huligaanitsevad nagu keegi mainis siis lõpuks iga asjaga tuleb kuskilt maalt piir ette. Seoses sellega palusin ka TET kaardiga tegelevatel inimestel see lõik üle Euroopalisest kaardist välja arvata.
Nagu eespool kirjutasin on selleks väga lihtsalt läbitav alternatiiv olemas, aga see ei tähenda, et sul sinna aia taha neid ikka ei satu, ma olen selline kiiksuga uuendan oma kaarte ja kõike muid nutividinaid, aga oi kui paljud seda ei tee. Ega see pole ka maailmalõpp kui see kinni läheb, suusaraja peal oli eelmine suvi mul jalutades samasugune üllatus, ok, jala sai läbi, aga seal kus vanasti oli suusarada on täna maja. Omalajal teadsime seal metsas pea igat nurka, lapsepõlve mängumaa.

ANDERSLAANEMETS

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas ANDERSLAANEMETS »

Härra Mart, No satub siis satub mõni aia taha mis teha ja kui kohalik Rapla inimene või ka muu normaalne sõitja oma tsikliga läbi sõidab pole see probleemiks. Tõesti sinna teisel poole metsa on rajale maja ette tekkinud. Samuti oled iga kell oodatud metsa jalutama.
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 526
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas kiilas »

ANDERSLAANEMETS kirjutas: 05 Okt 2022, 22:02
Härra Mart, No satub siis satub mõni aia taha mis teha ja kui kohalik Rapla inimene või ka muu normaalne sõitja oma tsikliga läbi sõidab pole see probleemiks. Tõesti sinna teisel poole metsa on rajale maja ette tekkinud. Samuti oled iga kell oodatud metsa jalutama.
Neid kaarte on ennegi muudetud, 2021 käis läbi Rapla ka suts teisiti kui 2022, loodame siis, et 2023 su aia tagant enam läbi ei sõideta, see ei tähenda muidugi, et mina seda ei tee (w) kuigi väga vist isegi praegu ei kipu, mulle ei meeldi rajast see lõik mis peale Virtsu raudteed on.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Nagu ikka mõne hea ja "tasuta" asja juures, keeratakse see võimalus mõne tölli pärast PRSE ja kinni :evil:

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 526
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas kiilas »

yeekim kirjutas: 05 Okt 2022, 22:12
Nagu ikka mõne hea ja "tasuta" asja juures, keeratakse see võimalus mõne tölli pärast PRSE ja kinni :evil:
No antud juhul arusaadav, et inimene vihane, teed tee valmis ja mingi "töll" keerab selle perse, samas sellest kohast siis Rapla poole Mahlamäe külas on majad ja hoovid kohe tee ääres ja tean seal ka väikseid lapsi , imestan, et need pered seal veel nii rahulikult sellesse sõelumisse suhtuvad.
Kasutaja avatar

ChiefGonzalez
Postitusi: 17
Liitunud: 20 Mai 2021, 11:23
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas ChiefGonzalez »

Hea, et inimene viisakalt teada andis ja mingit muud omakohust ratturitele välja ei mõeldud. Õnneks on ka hooaeg juba vaikselt lõpusirgel ja küll see marsruut ringi tehakse. Dialoog peab olema. 8)
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ma väga tihti TETile ei satu, kõikvõimalikele muudele Maa-ameti kaardil teedena tähistatud spekulatiivsetele radadele aga küll, ausalt öeldes pole absoluutselt mingit tahtmist tegeleda oma hobiga sellisel moel, et see kellelegi teisele mingitpidi tuska tekitab. Paratamatult lähened tihtipeale eramaa sildi juurde selle tagaküljelt, sest inimesed ei kujuta ette, millised sitalepikud mootorratturi jaoks ikka veel teedena kvalifitseeruvad, aga kui olukord lõpuks selgeks saab, siis on elementaarne, et see lõik läheb ringlusest välja ning mingeid agasid siin ei ole. Eestis on õnneks veel piisavalt radasid, millel sõitmine kedagi ei häiri.

Niiet kodanik 701, käi oma JOKK-jutuga potilaadale palun.
Kasutaja avatar

Teema algataja
romulus
Postitusi: 703
Liitunud: 26 Mär 2007, 21:05
Asukoht: Tartu/Ida-Viru
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 36 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas romulus »

Ma olen oma seltskonnas ka ikka agiteerinud, et sõidame elamiste läheduses nii, et sul ei oleks häbi sinna tagasi abi küsima minna. TETist on suurem osa majadest eemal kus kedagi ei häiri väike kündmine, antagu seal piitsa. Ja ma usun, et suurem osa TETi sõitjaid ongi mõistlikud, kuid mõni idikas leidub ju igas grupis.
Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61, Yamaha Tenere 700 '23

Assamait
Postitusi: 196
Liitunud: 28 Apr 2017, 16:05
Tsikkel: Eff Zett Quus
Tänanud: 139 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Assamait »

Pole antud probleemiga seotud, aga kodanikud eramaalased, palun tähistage oma eramaad/erateed korrektselt! Ise tegelen üsna palju masohhismiga selge maanteerattaga kruusa jm nurgataguste nühkimisega. No kui lepikus on teega risti toki otsas papile markeriga joonistatud silt "ERAMAA" või hoopis teel roostehunnikukuks muundunud sõjaväe stiilis tõkkepuu, siis kust kurat peab teadma, kas silt käib tee või ainult lepiku kohta või kas see tõkkepuu on okupantide jäänuk või tänapäevane eramaa tähistus!
Tuntuim Läti rallisõitja - Kurvis Kraavis; tuntuim Läti mootorrattur - Kurvis Kallutas
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”