Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

tuleb see OSC tuleviku tarbeks ilmselt meelde jätta. hetkeseisuga sai kuidagi läbi suure häda omniva väikse pakiauto peale asjad ära antud, 2 eraldi pakina...aga eks näis kas kuskil kandekeskuses hakatakse mõõtma ja kaaluda ning tagasi saatma või mitte :D posti töötajad olid väga hirmunud küll ning lausa ekstra helistasid varahommikul ette, et kas te tõesti soovita MAKSIMAALSE suurusega pakki saata ja veel kahes osas ka :lol:



pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas pyta »

Ostaks miski uue bt kõlari,soovitage. Võimalikult hea sound,aku võiks kesta ikka miski 10h. Mitte väga suur,mida saaks tööl kergelt kaasas tassida. Hetkel ue megaboom,suuruselt hea,karjub ka enam vähem,aga vana juba teine,tahaks vähe bassisemat. Hind võiks 200 alla jääda
RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)

peetersell
Postitusi: 55
Liitunud: 04 Dets 2020, 09:19
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas peetersell »

pyta kirjutas: 22 Dets 2022, 18:37
Ostaks miski uue bt kõlari,soovitage. Võimalikult hea sound,aku võiks kesta ikka miski 10h. Mitte väga suur,mida saaks tööl kergelt kaasas tassida. Hetkel ue megaboom,suuruselt hea,karjub ka enam vähem,aga vana juba teine,tahaks vähe bassisemat. Hind võiks 200 alla jääda
Endal JBL Charge 5, väga rahul, nuriseda ei oska kuskilt otsast - aku kestab megalt + usb output ka telo laadimiseks vajaduse tekkimisel.
Kõik helisagadused on väga kenasti esindatud ja balansis, bass on nii väikese kõlli kohta ülimõnus kvaliteetne ja mahe aga ei plärista kuskilt otsast üle / summuta teisi helisid maha, äpist saab veitsa timmida ka. Helitugevuse poolest 5+, ~50 ruuduse korteri täidab täpselt parajalt ära, ei pea põhja keerama ja välitingimustes kuskil lõkke ümber ei jäta ka kuidagi soovida. See öeldud, ma ei tea kui palju suurem ta Su megaboomist on. Igasse seljakotti mahub muidugi vabalt ära, aga ta on täpselt niivõrd suur, et kui tal ntx mingi rihm oleks riputamiseks, siis matkates seljakoti külge rippuma ei paneks ka. Ehituse poolest ka robustne ja vastupidav, vett väga ei karda. Ise käisin vist 180 ~ pool aastat tagasi välja, praegu vast isegi saab soodsamalt. Üldiselt suht kindla peale minek, puusse panna ei saa. a kõnesid ei toeta, minu jaoks see eriline miinus ei ole. Aa, vanemate JBL-idega ka ei ühendu, millel see partyboosti eelmine generatsioon vms süsteem.
Igasugu Bose-sid ja muid asju on muidugi ka, aga minu jaoks müüs JBL puhul see robustus-vastupidavus ja akukestvus lõpuks maha.
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Lähen natuke teemast mööda või noh, igaüks kiidab oma, aga julgen samuti soovitada JBL toodangut.
Näitena aku eluea kohapealt pidas mul nüüd mitu aastat tagasi pisike JBL GO* vastu umbes poolteist aastat, ca. viis päeva nädalas, kahe laadimisega, enne kui aku mahutavus hakkas kolinal kukkuma. See sama pisike punn on mul tänaseni kontooras laual n.ö. tagavaraks ja suudab endiselt paarkümmend minutit ilma laadimiskaablita röökida oma mahedal häälel. Teised, hiljem soetatud JBL tooted, ei ole veel näidanud vananemise märke. Heli on ka ikka siga-hea, kuigi sama kategooria kõlaritest on peale JBL kogemust vaid Sony-ga, kus ilmselt hinna-kvaliteedi suhe tundub pigem esimese poole kaldu, kuigi pole selle kõlari eest ise maksnud.
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mul on JBL Flip 5 ja see töötab järjest mingi 9h+. Olen kasutanud suvel sõbra juures käies terrassil istudes mitu korda niimoodi ja kui päeval käima paned,siis öösel 2-3 paiku jääb vait. See on vist mingi IP ka ehk kas pritsme või niisksuskindel. Mahub portfelli nurka nii,et ei tunnegi. Kui bassine ta nüüd on oleneb mida ja kelle jaoks. Ma rohken jazzi kuulaja ja mulle on hea vestluse kõrvale taustaks mängima.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

MannyEric
Toetajaliige
Postitusi: 129
Liitunud: 12 Mär 2018, 10:03
Tsikkel: Gemelo de África
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas MannyEric »

Mul on JBL Xtreme. Aku kestvust täpselt mõõtnud pole, aga päev otsa mängib ikka. Sound on hea. Stereoheli, väiksemad on minu teada kõik monod. Suurem kui teised, aga minu jaoks see probleem ei ole, maitseasi. Kanderihm, viskad üle õla.

Honda XL1000V '02 -> Honda CRF1100L '20

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Krl »

On keegi kursis tulumaksukohustusega juhul, kui müüakse garaaziboxi, mis osteti ca poolteist aastat agasi sama hinnaga, millega nüüd müüakse.
Kas tuleb sealt maksta tulumaksu või mitte?
Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 469
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 41 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

Lepingusse paned sama hinna ja kui tegelik on kallim, siis ülejäänud sulas.
...
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1486
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Loogiline oleks ju, et tulumaksu makstakse kasumi mitte käibe pealt. Meie maksuameti poolsel ootust ei oska muidugi kommenteerida aga see võiks ikkagi olla võrdsustatud näiteks börsilt aktsiate ostu/müügiga, et ei maksustata käivet vaid kasumit.
Kasutaja avatar

romulus
Postitusi: 703
Liitunud: 26 Mär 2007, 21:05
Asukoht: Tartu/Ida-Viru
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 36 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas romulus »

Krl kirjutas: 24 Dets 2022, 20:16
On keegi kursis tulumaksukohustusega juhul, kui müüakse garaaziboxi, mis osteti ca poolteist aastat agasi sama hinnaga, millega nüüd müüakse.
Kas tuleb sealt maksta tulumaksu või mitte?
Ei peaks kuuluma maksustatava tulu alla, sest tulu ju ei olnud. Kas tehing deklareerida või mitte, on teine küsimus. Ma vist kirjutaks MTAle küsimuse. Võibolla neil korduvate küsimuste all ka näide KV tehingutest
Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61, Yamaha Tenere 700 '23
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1486
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Krl kirjutas: 24 Dets 2022, 20:16
On keegi kursis tulumaksukohustusega juhul, kui müüakse garaaziboxi, mis osteti ca poolteist aastat agasi sama hinnaga, millega nüüd müüakse.
Kas tuleb sealt maksta tulumaksu või mitte?
Ei pea maksma TM-i kui müüd sama hinnaga, millega soetasid. Aga pead suutma soetushinda tõestada.
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

Eriti tore ju kui 20 aastat tagasi maksid asja eest 2 aasta keskmise (bruto)palga ehk ~11 000 eur ja nüüd müüd samuti 2 aasta keskmise palga eest ehk ~40 000 eur-ga ning maksad selle vahe eest ~6000 eur tulumaksu, kuigi reaalset tulu pole nagu saanud, raha ostujõud on täpselt sama. :bsmile:
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas bitter »

will111 kirjutas: 22 Dets 2022, 14:16
tuleb see OSC tuleviku tarbeks ilmselt meelde jätta. hetkeseisuga sai kuidagi läbi suure häda omniva väikse pakiauto peale asjad ära antud, 2 eraldi pakina...aga eks näis kas kuskil kandekeskuses hakatakse mõõtma ja kaaluda ning tagasi saatma või mitte…
Suurusega pole muret. Omniva max. mõõtudesse mahub jooks 16” piikidega rattaid ära küll. Tsiteerin: “Suuremõõtmelise paki mõõtmed ei tohi ületada standard- ja maksipaki maksimaalseid mõõtmeid – pikim külg (loeme vaikimisi kõrguseks) kuni 1,50 m või kõrguse ja põhja ümbermõõdu summa 3 m.” Kaal … ma usun, et isegi kui kaaluti üle, siis anti endale aru, et pole mõtet kisa tõsta ja kokkuvõttes kõik võidavad.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/p ... dasoitjat/

Kellelgi lugemisõigust ja viitsib kokkuvõtte teha mis tüüpi k*misega tegu oli?
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Vint »

Kui pilt peab paikka siis märgi järgi ei või möödasõitu teha 600m
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ma pilti pidasin illustratiivseks aga jah sel võib tõetera sees olla
aga nimme seal täinahka veda on paras kusipealisus küll

kui keegi mööda ei lähe siis vähenda aga kiirust küll kellelgi üle viskab lõpuks ja saadki kirjutama hakata :)
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Vint »

Lõustaka link. https://www.facebook.com/groups/3476061 ... 022812883/
>Sama on auto geeniuse artikkelis

Pilt ei ole illustratiivne, numbrimärk klapib politsei auto omaga.

Tundub tõesti ebaeetilise käitumisena ja parim oleks vast politsei sisekontrolliga võtta ühendust.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Vint kirjutas: 31 Dets 2022, 06:52
Lõustaka link. https://www.facebook.com/groups/3476061 ... 022812883/
>Sama on auto geeniuse artikkelis

Pilt ei ole illustratiivne, numbrimärk klapib politsei auto omaga.

Tundub tõesti ebaeetilise käitumisena ja parim oleks vast politsei sisekontrolliga võtta ühendust.
See ei ole ühekordne juhtum, vaid korduv muster Tartu-Võru maanteel. Ühe korra helistasin ka politseisse, kui seda trikki tegid. Teiselt poolt telefoni sain kurjalt, et lugege liiklusreegleid. Aga jah, Kanepi-Võru vahelisel lõigul olen seda kõige rohkem näinud.

Artikli sisu ma kahjuks siiski ei näe, mis politsei põhjendus seal oli.
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Vint »

Soome kombed ehk jõudnud Eestisse. Sõidavad tahtlikult aeglasemalt, sest muidu ei julge keegi mööda minna.

Lõustaka kommentaaridest tuli ka selgitus välja-
Vastab Kagu jaoskonna patrulltalituse juht Madis Soekarusk:
„Üleeile pärastlõunal teostas Kagu jaoskonna patrull Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa maanteel ning sealsetes asulates liiklusjärelevalvet. Liiklusreeglitest kinni pidamist kontrolliti nii asulates sees kui ka trassil. Piirkiirusest kinnipidamise kõrval kontrollisid politseinikud muuhulgas sedagi, kas masinates kasutatakse turvavarustust ning ega roolis olles tegeleta kõrvaliste tegevustega ning seetõttu liikus politseisõiduk trassil mõne minuti jooksul lubatud maksimaalsest kiirusest mõnevõrra aeglasemalt. Fikseeritud on, et kui politseisõiduk liikus enamuse aja trassil 90 km/h, siis Kanepi kandis liikus auto tõe poolest paari minuti vältel 70-80 km/h ning just sel momendil möödus politseimasinast sõiduauto Audi, mille kiiruseks fikseeriti 116 km/h ehk, et juht ületas teistest sõidukitest mööda sõites kiirust mitte vähem kui 21 km/h.
Politseinikud peatasid masina, juht oli kaine, omas juhtimisõigust ent kiirusületamise eest vormistati talle kiirmenetluse otsus. Möödasõit olnuks igati õiguspärane, kui Audi juht oleks eesliikuvatest sõidukitest möödunud lubatud piirkiirusega.
Aeglasemalt liikuvaid ning liiklusjärelevalvet tegevaid politseisõidukeid ei pea teised kaasliiklejad kartma. Olukorras, kus operatiivsõiduk liigub teistest aeglasemalt, on kaasliiklejatel mõistagi lubatud temast mööduda, kui sellega ei rikuta liiklusseadust – peetakse kinni piirkiirusest ning jälgitakse liikluskorraldusvahendeid.“
Kahjuks ei mõista talituse juht, et paari minuti jooksul suutis patrull tekitada trassil olukorra, mis takistas liikluse loomulikku voolu piisavalt palju, et see omakorda ajendas juhte sooritama möödasõite, millega ületati kiirust. Vaieldav on ka see, et lubatust tunduvalt aeglasem sõit on tegevus, mida ükski juht kartma ei peaks. Sellistel puhkutel on enamasti roolis kas väga eakas inimene või joobes inimene, keda tuleks väga karta, kuna mõlema juhi käitumine võib olla ettearvamatu ja ohtlik. Selline tegevus jätab igatahes väga halva mulje politseist ja siiralt loodan, et edaspidi valitakse paremad taktikad töö tegemiseks.
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Tartu ja Valga vahel ka näinud ala 20 korda… Nende jutt, et korraks ja paar minutit jne on ikka väga lamp… :wack:
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Teine teema on muidugi nendest möödasõit ka. Kui sõidad nende taga ja lähed möödasõidule, siis vahe on kuskil 15-20km/h, mis oleks nagu piisav möödasõiduks. Mõõda sõitma hakates venib aga möödasõit vahel väga pikaks. Olen paaril korral seetõttu ka möödasõidu katkestanud, kuna enam mõistliku maaga neist mööda ei saa.

Millegiga mõõta möödasõidul pole, aga tunne nagu vahe oleks vaid möödasõidul vahel ~5-10km/h.
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

[ :-||| ]
Sulaselge n*ssimine. Provotseeritakse tavainimest sooritama möödasõitu ning seal maal, kus manöövri lõpetamiseks võibki reaalselt tekkida vajadus kiiruse ületamiseks, et vältida võimalikku kokkupõrget, siis hakkab targutamine, et enne möödasõidule minekut tuleb veenduda manöörvi ohutuses jne. Vabalt võib manöövrit alustades olla mõlema poole seisukohast suht ohutu, kuid asjaolud võivad tegelikus olukorras üsna kiiresti muutuda ning siis on vaja otsustada, kas lisan kiirust või jään, pöial peos, lootma kaasliiklejate seaduskuulekusele, et nad lubaks sul aeglustades kuhugi vahele reastuda. Kõrgem pilotaaž oleks veel see, kui kukeke lisaks kiirust vahetult, kui oled jõudnud tema kõrvale ja siis pärast tuleks teeääres sama hala (see viimane oli ilmselgelt sae-lause).

Kokkuvõttes ütleks kassatäitjatele, et kui sa oled tavakodaniku suhtes võimupositsioonil, peab sinu käitumine olema ka tegelikult korrektne, mitte vaid näima korrektne.
[/ :-||| ]
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ehk antud juhul ei olnud tegemist möödasõidukeelu alaga. Ning de facto tegeles patrull liikluse turvalisemaks muutmise asemel risti vastupidise tegevusega st provotseeris juhte rikkumisele ja selle tagajärjel võimaliku avarii tekkimise võimaluse loomisega. Haiglase trahvi kirjutamise vajaduse rahuldamiseks riskiti teadlikult olukorraga, mille ühe võimaliku tagajärjega oleks tulnud mõnel perel aastavahetus peielauas mööda saata. :evil:

On ütlematagi ilmselge, mida 99% liiklejatest sellisest tegevusest arvab ning millises suunas tegevust teinud ning ka seda õigustanud asutuse mainet kallutab.
Äärmiselt taunitav!
Kahjuks seadusega lubatud piiridesse jäädes ei ole võimalik väärselt reageerida. :( (Loe: tuleks peldiku taga üks korralik keretäis anda)
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

KRT, küll ikka mõndasid riik n****b!

Möödasõit ei ole kohustuslik manööver, muuseas (togi)
Jah LS ütleb, et lase mööda ja peatu ja...
Olen olnud kordi aeglase kolonni, sõiduki taga, mingi paarkümmend minutit järjest, pole probleemi- ei tee videot ega kõnet sotsiaalmeediasse.

Kui ei meeldi, jää seisma ja puhka jalga, siruta selga, tee suitsu, kuse vmi.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kui saad kõne nutvalt abikaasalt, et "palun tule ruttu koju, lapsega on vaja kiiresti EMO´sse sõita" (kui sul pole abikaasat või last, siis võid lausesse asetada vanaema, kodus toimuva tulekahju või parajasti toimuva tsikli varguse)

Kas siis kused suits hambus tee ääres, või tiksud paarkümmend minutit järjest ilma probleemideta?

edu sullegi :)
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Madlobster kirjutas: 31 Dets 2022, 14:45
Kui saad kõne nutvalt abikaasalt, et "palun tule ruttu koju, lapsega on vaja kiiresti EMO´sse sõita" (kui sul pole abikaasat või last, siis võid lausesse asetada vanaema, kodus toimuva tulekahju või parajasti toimuva tsikli varguse)

Kas siis kused suits hambus tee ääres, või tiksud paarkümmend minutit järjest ilma probleemideta?

edu sullegi :)
Ja kui see nutulaul toimub lubatud kiirustel ja ikkagi mööda ei saa, mis siis-KRDi mendid RSK!

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

Mul on ka selline huvitav kogemus, et eravärvides auto sõitis taga 6 km ja kogu selle aja ületasin kiirust u. 20 km/h. Koguaeg sõitsid praktiliselt konstantse vahega taga, seega ise samamoodi kiirust ületades. Vilkurid läksid põlema siis kui paarsada meetrit enne väikese asula lõpu märki jõudsin saada sisse lubatust 20+ km/h kiiruse. (moon)
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Turist kirjutas: 31 Dets 2022, 14:52
Mul on ka selline huvitav kogemus, et eravärvides auto sõitis taga 6 km ja kogu selle aja ületasin kiirust u. 20 km/h. Koguaeg sõitsid praktiliselt konstantse vahega taga, seega ise samamoodi kiirust ületades. Vilkurid läksid põlema siis kui paarsada meetrit enne väikese asula lõpu märki jõudsin saada sisse lubatust 20+ km/h kiiruse. (moon)
Selle asi on "Lõige 2", ehk kiiruse ületamine 20-40kmh.
Alla selle "lõige 1- kuni 20 kmh üle" ei viitsita eriti siblida, kui just mingi kampaania pole. Lisaks tuleb liikuva sõidukiga mõõtes ka "viga" juurde, mida kiiremini mõõtja sõidab, seda suurem.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas M.T. »

70-ga tiksumine on veel ok ja sellise kiiruste vahe puhul leiab ka möödasõiduks sobiva võimaluse. Aga kui patrull sõidab keskmiselt 85-ga, proovi siis. Olen niimoodi tiksunud eravärvides Superbi taga, reetis nad tavapärasest suurem kogus antenne katusel ja 4 sumpatoru, see oli vanemate Superbide puhul ohumärgiks alati. Tiksusime krt pea pool Pärnu trassi, lõpuks mingi Audi lajatas mööda ja diskotuled kohe süttisid kah. Ülejäänud kolonn sai rõõmsalt norm sõitu jätkata.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”