Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ok, kaabel katusel.
Tõmbasin tolmuimejaga "hiire" katusele tamiil sabas. Tamiiliga tõmbasin üles 2mm punutud nööri ja sellega omakorda kaabli.
Tänan nõuandjaid.


🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Kui palju u võiks maksta ühe aluse transport saksamaalt / hispaaniast / hollandist eesti? Äkki keegi oskab umbkaudselt vastata. :)
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

paar sotti
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas oil »

Tänaseks pigem rohkemgi, 250-300 eur. Oleneb ka kas alus viiakse oma kuludega logistikaettevõtte lattu või tuleb veel kuskilt laadung peale korjata.

Riff
Postitusi: 80
Liitunud: 24 Nov 2014, 14:06
Tsikkel: Triple RS, T7
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Riff »

► Näita Spoilerit
Sai lõpuks selline asi tellitud: "Trummel"
Selle raha eest tundub täitsa ok asi, vähemalt kodukasutusse peaks sobima. Mul 12m voolik ja see mahtus ilusti peale. KIrjas, et sobib 15m voolikule aga tundub, et mahub ka 20 m sinna.
image.png
Hea selle komplekti juures, et Kärcheri kiirliitmikud "Kiirliitmik" saab otse külge keerata ja pole vaja midagi ise leiutama hakata.
image.png
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas bitter »

kaimex kirjutas: 30 Okt 2022, 11:29
Kui palju u võiks maksta ühe aluse transport saksamaalt / hispaaniast / hollandist eesti? Äkki keegi oskab umbkaudselt vastata. :)
Kui mul vaja oli, siis alus Hispaaniast oli palju kallim kui Saksast. ESP palju kaugemal ja teiseks on Saksaga palju rohkem liiklust, vedajaid, konkurentsi.
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Maaks »

kaimex kirjutas: 30 Okt 2022, 11:29
Kui palju u võiks maksta ühe aluse transport saksamaalt / hispaaniast / hollandist eesti? Äkki keegi oskab umbkaudselt vastata. :)
Ma ülemöödunud nädalal tellisin Hollandist transa neilt www.ater.ee (sest nende pakkumine 165+km oli kõige soodsam).
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Maaks kirjutas: 31 Okt 2022, 09:54
kaimex kirjutas: 30 Okt 2022, 11:29
Kui palju u võiks maksta ühe aluse transport saksamaalt / hispaaniast / hollandist eesti? Äkki keegi oskab umbkaudselt vastata. :)
Ma ülemöödunud nädalal tellisin Hollandist transa neilt www.ater.ee (sest nende pakkumine 165+km oli kõige soodsam).
Suured tänud info eest. :)

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

kas siin on lpg autoga sõitjaid ka? eile sõitsin juhuslkult mingist tanklast mööda, kus mööda lpg'd ja pidin peaaegu imestusest püksi laskma, hind miskit 0.85 :D tekkiski küsimus, et kas see hind ongi nüüd pikemat aega selline olnud või mingil põhjusel just hetkel kukkunud või milles teema? cng hinda olen ka mõnedes tanklates varem näinud ja see on 3 euro kanti :lol:
Kasutaja avatar

Kalts
Postitusi: 334
Liitunud: 10 Sept 2008, 23:49
Tsikkel: TDM900, CRF250L
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Kalts »

Alexela kaardiga saab sellest veel suts alla.

--
Vallo

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas rannamees »

will111 kirjutas: 01 Nov 2022, 19:10
kas siin on lpg autoga sõitjaid ka? eile sõitsin juhuslkult mingist tanklast mööda, kus mööda lpg'd ja pidin peaaegu imestusest püksi laskma, hind miskit 0.85 :D tekkiski küsimus, et kas see hind ongi nüüd pikemat aega selline olnud või mingil põhjusel just hetkel kukkunud või milles teema? cng hinda olen ka mõnedes tanklates varem näinud ja see on 3 euro kanti :lol:
Kõik on õige aga ajad LPG ja CNG omavahel sassi.
CNG hind tegi mõni aeg tagasi hüppe, LPG on sellisele tasemele väga aeglaselt kerkinud.
Pilt
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 722
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

LPG on põhimõtteliselt diislikütuse tootmise kõrvalprodukt (võib-olla mitte nii lihtsalt aga enam-vähem), seega hind liigub umbes sama sammuga. Sarnaselt on meil müügis ka suvine/talvine LPG ehk tegelikult timmitakse propaani/butaani suhet, et gaas oleks nõus ka külmaga balloonist välja tulema ning poleks kuumaga liiga äkiline.
Mõni aasta tagasi sai isegi ~0,3 juudirublaga liitri.
Mul saab varsti 10 aastat LPG-ga ning kui soovid, võin jagada oma tähelepanekuid ja kogemust.
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

On Sul õlitusega LPG seade?

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 722
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Kaskoga masinal on see nn. klapiõlitus peal, umbes samal põhjusel nagu mungal ihuriist.
Samas teine masin on sõitnud 130k LPG-ga ja hiljuti sai pulli pärast dünotatud - otse sillast mõõtes tundus mootor peaaegu nagu uus.
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638

701
Toetajaliige
Postitusi: 436
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 118 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas 701 »

Mis marki ja mudelit need masinad on?
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

Hmm, no eks lpg sõidab ikka...eriti ilmselt uuemate ja tehasest installitud seadmete puhul. Aga kas päris tõsiselt ongi siis LPG hind olnud läbi kogu selle "ulmeperioodi" siin sellise hinnaga ehk alla euro liiter? See on ju tänapäeva mõistes sisuliselt juba nagu tasuta autoga sõitmine :D bens/diisel hakkab vaikselt jälle üle 2 minema ja eks ta varsti läheb ära ka

wend

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas wend »

Lpg hind on ka ikka tõusnud. Varasemad aastad on olnud nii 0,3-0,4 euri liiter. Aga alla euri on ta jah. Sooduskaardiga on täna 0,689-0,699 sõltuvalt firmast.

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

see on ikka päris uskumatu värk, hind ju peaaegu 3 korda soodsam kui bensiinil/diislil siis täna. kunagi kui lpg teema rohkem huvitas siis mäletan, et sellega sai küll liitriga tsipa vähem sõita bensiiniga võrreldes (väidetavalt vist umbes 15-20%) aga no see ei muuda KORDADES hinnavahe juures enam sisuliselt mitte midagi. igaljuhul on väga odav. väga tänapäevane ja öko diiselmootor küll sõidab liitriga ilmselt juba tunduvalt rohkem kui lpg masin, aga samas diisli eelise saad kätte jälle ainult pikkade otsade puhul ning talvel kisub asi pigem suht nutuseks.

irooniline on see, et kunagi aastaid tagasi tundus (no tegelikult polnudki niii hirmus palju aastaid, vist mingi 5 või nii) igaljuhul optimaalne gaasiga mootori puhul ainult CNG, sest selle (kütuse) hind oli vaid pisut kallim LPG'st, aga CNG kiloga saab sõita ikka märgatavalt rohkem kui lpg liitriga. mäletan tol ajal oli cng hinnad kuskil nii 0.8 kanti kilo. tänaseks on hind tõusnud siis pea neljakordseks :wack: jumal tänatud, et mingit kallimat cng autot ei ostnud

wend

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas wend »

No mul tuleb 100km mingi 8-8,5 euri. 3,5L mootor. Ehk masuudiga võrreldes kuluks mingi 4 või tiba rohkem liitrit masuuti.
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Tänu sellele et disla hind kalliks on läinud siis pole vahet kas sõita diisel passatiga või lpg vaniga.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 722
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

701 kirjutas: 01 Nov 2022, 21:48
Mis marki ja mudelit need masinad on?
Outlander 2 ja V70 P2
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

will111 kirjutas: 02 Nov 2022, 00:55
väga tänapäevane ja öko diiselmootor küll sõidab liitriga ilmselt juba tunduvalt rohkem kui lpg masin, aga samas diisli eelise saad kätte jälle ainult pikkade otsade puhul ning talvel kisub asi pigem suht nutuseks.
Sa oled millestki valesti aru saanud. LPG kulu besiinimootoriga on 15-20% suurem, kui samal mootoril bensiiniga sõites. Diiselmootoril on võit LPG-ga sõites 15-20% võrreldes diisliga ja üldjuhul diiselmootoriltele LPG-d ei paigaldata. LPG on odav, CNG surugaas on (jaburalt) kallis. Tõsi, LPG on kallim, kui varasemalt (2020 maksis 0.45€/L, täna ~ 0.7€/L) aga nimeta mulle energiakandja, mis pole viimase kahe aastaga oluliselt kallinenud.
Minu 400 km läbisõit (täis gaasipaagiga) Nissan Qashqiga (linn+maantee) kütusekulus maksab 25€ elik ~6€/100km. Bensiiniga on samasugune 100km läbimise hind ~13€. 2.66x võit pole vist väga halb tulemus?
OK, tõele au andes kulub ka mingi hulga bensiini, enne, kui mootor soojaks läheb ja gaas aurustuma hakkab. Välistemperatuuril 10C kulub ca 1-2km enne, kui mootor besniinilt gaasi peale lülitub. Seega reaalne rahaline kulu pisut suurem aga pigem marginaalselt.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

701
Toetajaliige
Postitusi: 436
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 118 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas 701 »

► Näita Spoilerit
Oskad sa siia liita laias laastus paigaldus ja hoolduskulud gaasiseadme kohta?
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

701 kirjutas: 02 Nov 2022, 12:31
Oskad sa siia liita laias laastus paigaldus ja hoolduskulud gaasiseadme kohta?
Saan anda näite konkreetsest sõidukist, millele lasin gaasiseadme paigadada koroona põhjas 2020 talvel.
* Nissan Qasqai 1.6 - paigaldus soodushinnaga 700€ (tavahind 1000-1200€)
* Küünalde vahetus + küünlad - 50€
* Hoolduse intervall 30K km - 35€ (vahetatake ära filter, mis tagab õlituse)

Kui ma ei eksi siis ma arvestasin tookord, gaasi hinnaga 0.45€/L ja bensiin 1.2€/L, et mul on vaja kulutuse õigustamiseks sõita vähemalt 17K km. Tänaseks on sõidetud 50K+ km. Seadme paigaldamisel annavad paigaldajad üldjuhul kaasa ka kliendikaardi, millega saad bensiinijaamas postihinnast oluliselt alla. Näiteks maksan ma kliendikaardiga LPG eest Olerexis suurusjärgus 0.68€/L, samas posti otsas on see vist täna ca 0.89€/L vms. Varasemalt andis ka Alexela kaart hea hinna aga mingil hetkel läks võit niiplaju väikseks, et konkureeriv CirkleK -5s/L oli postihinnnaga soodsam, kui Alexela "supersoodustus".
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 722
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Macintosh kirjutas: 02 Nov 2022, 12:53
701 kirjutas: 02 Nov 2022, 12:31
Oskad sa siia liita laias laastus paigaldus ja hoolduskulud gaasiseadme kohta?
Saan anda näite konkreetsest sõidukist, millele lasin gaasiseadme paigadada koroona põhjas 2020 talvel.
* Nissan Qasqai 1.6 - paigaldus soodushinnaga 700€ (tavahind 1000-1200€)
* Küünalde vahetus + küünlad - 50€
* Hoolduse intervall 30K km - 35€ (vahetatake ära filter, mis tagab õlituse)

Kui ma ei eksi siis ma arvestasin tookord, gaasi hinnaga 0.45€/L ja bensiin 1.2€/L, et mul on vaja kulutuse õigustamiseks sõita vähemalt 17K km. Tänaseks on sõidetud 50K+ km. Seadme paigaldamisel annavad paigaldajad üldjuhul kaasa ka kliendikaardi, millega saad bensiinijaamas postihinnast oluliselt alla. Näiteks maksan ma kliendikaardiga LPG eest Olerexis suurusjärgus 0.68€/L, samas posti otsas on see vist täna ca 0.89€/L vms. Varasemalt andis ka Alexela kaart hea hinna aga mingil hetkel läks võit niiplaju väikseks, et konkureeriv CirkleK -5s/L oli postihinnnaga soodsam, kui Alexela "supersoodustus".
Nii on. Hooldusintervall oleneb üldiselt paigaldaja praktika, seadme margi/mudeli, auto mootori iseärasuse jms. kombinatsioonist 15..30k. Reduktori elueaks loetakse 80..100k ehk siis mul korra performance kukkus ning peale redu vahetust jälle nagu uus, jupi hind oli äkki mingi sott. Paak peab ilmselt anyhow kauem kui mootor, trassid samuti, kui neid metsas kakerdades mitte kännu taha jätta. Küünlad soovitatakse kohe vahetada peene elektroodiga iriidiumite vms. vastu ja ressurss vastavalt tootja andmetele. Klapi õlitus muudab paigaldus hinda väga vähe, kui üldse ja juurde valatakse hoolduse käigus ka suht vähe.
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 722
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Macintosh kirjutas: 02 Nov 2022, 12:25
...OK, tõele au andes kulub ka mingi hulga bensiini, enne, kui mootor soojaks läheb ja gaas aurustuma hakkab. Välistemperatuuril 10C kulub ca 1-2km enne, kui mootor besniinilt gaasi peale lülitub. Seega reaalne rahaline kulu pisut suurem aga pigem marginaalselt.
Kusjuures siin on tegelikult pikas perspektiivis jõhker vahe, kas uhad maanteed maa ja linna vahet (neid "üles soendamisi" ballooni kohta vähe) või viid ainult präänikuid 5km kaugusele lasteaeda (halvemal juhul bensiini/gaasi kulu peaaegu võrdsustub).
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Tuuletallaja kirjutas: 02 Nov 2022, 13:51
Kusjuures siin on tegelikult pikas perspektiivis jõhker vahe, kas uhad maanteed maa ja linna vahet (neid "üles soendamisi" ballooni kohta vähe) või viid ainult präänikuid 5km kaugusele lasteaeda (halvemal juhul bensiini/gaasi kulu peaaegu võrdsustub).
Jah, nii on. Ja välistemp ja sõidukiirus on ka olulised tegurid. Linnakiirusel ja oludes soeneb märkimisväärselt kiirmini, kui maateekiirusel. Mida külmem on seda aeglasemalt saavutatake gaasi aurustumistemp. Talvel -10C juures sõitsin maanteel 10+ km, enne, kui gaasile ümber lülitas. Korra -20C juures läks suisa Keilast Männikule.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 722
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Krt need viimased on natuke pika võitu minu arust. Aga kui muu ei aita, lased kohapeal soojemaks või "paned papi ette" :lol: .
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Talvel -10C juures sõitsin maanteel 10+ km, enne, kui gaasile ümber lülitas. Korra -20C juures läks suisa Keilast Männikule.
Tead sa mis tembil sul gaasile ümber lülitub?

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

► Näita Spoilerit
Täpselt ei tea, minumeelest ütles paigaldaja, et seal 40-45C juures. Tundub, et erineva ilmaga on erinev. Mingil hetkle oli mul ODB2 BT dongel küljes siis vaatasin, et mis ja kuidas. Suvise soojaga lülitab praktiliselt kohe - 10-30 sek ja ilma, et mootor oleks veel selle temperatuurini jõunud. Samas, kui kangema külmaga maantekiirusel sõita siis lülitab alles 60-65C juures. Sealjuures olen tähele pannud, et kui külmaga sõites korraks hoog maha võtta jalakäija kiirusele lasta või peatuda hetkeks siis lülitab kiirel ka mdalamalt. Kui talvel salongisoendus kinni panna ja kiirus pole maanteekiirus siis lülitab märksa kiiremini gaasile.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”