Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

tito
Postitusi: 739
Liitunud: 07 Juun 2013, 08:38
Tsikkel: Suzuki DR-Z
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas tito »

Kui oskamatult mingi poleerimisaparaadiga lähened võib pekki ikka lasta. Philipsil on olemas tulede renoveerimise komplekt milles kõik vajalik sees olamas ja Youtubes vaadates tehakse kõik operatsioonid käsitsi (ka karbil kirjas, et pole tööriistu vaja), ehk et pekki keerata väiksem võimalus kuna ei lase pinda kuumaks. Autoeksperdist saab koplekti 25,40 eest
image.png


Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

Kuidas kaitsekile kasutamisega oleks? Kui läheb koledaks, paned jälle uue peale
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

kas uus visiir on liiga kallis või pole saada?
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

tito
Postitusi: 739
Liitunud: 07 Juun 2013, 08:38
Tsikkel: Suzuki DR-Z
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas tito »

Madlobster kirjutas: 14 Apr 2022, 16:31
kas uus visiir on liiga kallis või pole saada?
Polnud saada jah
Turist kirjutas: 14 Apr 2022, 16:23
Kuidas kaitsekile kasutamisega oleks? Kui läheb koledaks, paned jälle uue peale
Eeldab, et visiiril kinnitused
image.png
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

tito kirjutas: 14 Apr 2022, 16:40
Eeldab, et visiiril kinnitused
image.png
Ma ei ole kunagi kasutanud, aga peaks olema kleebitavaid olemas?
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Turist kirjutas: 14 Apr 2022, 17:21
tito kirjutas: 14 Apr 2022, 16:40
Eeldab, et visiiril kinnitused
image.png
Ma ei ole kunagi kasutanud, aga peaks olema kleebitavaid olemas?
Asi ei ole nii lihtne. Tavalised visiirid on kahes tasapinnas kumerad. Spetsiaalsed racing visiirid, milledel on äratõmmatavate kilede jaoks kinnitused on ühes mõõtmes tasapinnalised. Usun et kõikide kiivrite jaoks ei ole selliseid üldse saada.
Kasutaja avatar

tito
Postitusi: 739
Liitunud: 07 Juun 2013, 08:38
Tsikkel: Suzuki DR-Z
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas tito »

Mingid kileprohvid oskavad vast vastata, kas oleks sellist kaitsekilet visiirile pakkuda mis moonutama ei hakka vms.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

tito kirjutas: 14 Apr 2022, 19:22
Mingid kileprohvid oskavad vast vastata, kas oleks sellist kaitsekilet visiirile pakkuda mis moonutama ei hakka vms.
Ei ole küll kileproff, aga nii palju tean küll, et visiiril ei olene moonutus ainult kilest vaid ka visiirist endast. Ehk see kombo kile+visiir kokku teeb midagi, mida keegi ei oska ennustada. Seega eeldan, et ainult katseeksitus meetod töötab.
Mul näiteks prillikandjana (+klaasid) ei olnud ka pinlock+visiir vastuvõetav. Eriti jamaks läks kui päikesevisiiri alla lasid. Ehk Nolan OEM pinlock läks prügikasti
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

joha123
Postitusi: 228
Liitunud: 20 Nov 2016, 19:11
Tsikkel: Suzuki VZ 800, DL1000, DL650
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas joha123 »

oma töös tuleb aegajalt selliste pildimoonutustega kokku puutuda. kasutan vinüüli e klaari pvc-d, neid on eri toonidega, vahel tuleb ette ülekatteid pleksiklaasi v klaasiga. kõigil materjalidel on oma struktuur, mis ei paista üksivõttes välja, a kui 2 teineteise peale panna ja omavahel pöörata, siis hakkab vahel imeasju juhtuma. kuidas visiir ja udukile omavahel kokku satuvad ei ole ennustatav. ise kahjuks ei saa seda testida, kuna peitsin oma Shoei udukile nii hästi ära... :lol:
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Krl »

Siin vast on mõni jalgrattur ka?

Kas kuskil müüakse odavalt neid lehtreid(keermega), millega pidurile õli juurde saab valada. Ideaalis siis ainult see lehter. YT näitas, et see nii käib jalgrattal.
Või on mingi parem moodus üldse?


Ja kui juurde, siis tavaline tsiklihooldusest riiulis olev DOT4 ?
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Ain »

Krl kirjutas: 17 Apr 2022, 11:44
Siin vast on mõni jalgrattur ka?

Kas kuskil müüakse odavalt neid lehtreid(keermega), millega pidurile õli juurde saab valada. Ideaalis siis ainult see lehter. YT näitas, et see nii käib jalgrattal.
Või on mingi parem moodus üldse?


Ja kui juurde, siis tavaline tsiklihooldusest riiulis olev DOT4 ?
Ratastel peab vaatama kas sees mineraal või dot4. Paljudel juhtudel lingi peal see kirjas. Segi ei tohi ajada! Kui süsteem juba suht tühi siis peaks õhutama hakkama aga selleks spets komplektid. Peale valamiseks võid proovida ka süstlaga jebida..
Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

Süstal. müüakse apteegis. mingi kõrs või väike kummivoolik ka külge.

tõenäoliselt rattal on mineraalõli, mitte dot
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi.

Kas konditsioneerile (mitte õhksoojuspump) on ikka vaja neid isoleerituid torusid :?:

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kas keegi on saanud gaasi tarbimise eest võrgutasude arveid perioodist detsember 2021 - märts 2022?
Justkui riigi poolt kommunikeeritavale võrgutasud minema 100% hüvitamisele aga ma küll mingit hüvitust ei näe. Arved nagu ikka.
Või olen ma millestki valesti aru saanud?

Mind see 5-6 eurot ülekandetasu ei tapa ega tee ei rikkamaks ega vaesemaks aga kui riik hüvitab neile ülekandetasu ja Eesti Gaas (100% Alexela omand) selle minu käest ka sisse nõuab siis teenivad nad sama asja pealt 2x. Ja see ei lähe mitte.

https://www.rahandusministeerium.ee/et/ ... huvitamine
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas franz125 »

yeekim kirjutas: 20 Apr 2022, 08:58
Hoi.

Kas konditsioneerile (mitte õhksoojuspump) on ikka vaja neid isoleerituid torusid :?:
Kui vee tilkumine siseruumis ei sega siis kohustust pole.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


LauriT
Postitusi: 37
Liitunud: 09 Veebr 2016, 11:30
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas LauriT »

Macintosh kirjutas: 20 Apr 2022, 10:26
Kas keegi on saanud gaasi tarbimise eest võrgutasude arveid perioodist detsember 2021 - märts 2022?
Justkui riigi poolt kommunikeeritavale võrgutasud minema 100% hüvitamisele aga ma küll mingit hüvitust ei näe. Arved nagu ikka.
Või olen ma millestki valesti aru saanud?

Mind see 5-6 eurot ülekandetasu ei tapa ega tee ei rikkamaks ega vaesemaks aga kui riik hüvitab neile ülekandetasu ja Eesti Gaas (100% Alexela omand) selle minu käest ka sisse nõuab siis teenivad nad sama asja pealt 2x. Ja see ei lähe mitte.

https://www.rahandusministeerium.ee/et/ ... huvitamine
Nii on, arved kenasti olemas. Uurime asja.

joel
Postitusi: 1798
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 109 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas joel »

Macintosh kirjutas: 20 Apr 2022, 10:26
Kas keegi on saanud gaasi tarbimise eest võrgutasude arveid perioodist detsember 2021 - märts 2022?
Justkui riigi poolt kommunikeeritavale võrgutasud minema 100% hüvitamisele aga ma küll mingit hüvitust ei näe. Arved nagu ikka.
Või olen ma millestki valesti aru saanud?

Mind see 5-6 eurot ülekandetasu ei tapa ega tee ei rikkamaks ega vaesemaks aga kui riik hüvitab neile ülekandetasu ja Eesti Gaas (100% Alexela omand) selle minu käest ka sisse nõuab siis teenivad nad sama asja pealt 2x. Ja see ei lähe mitte.

https://www.rahandusministeerium.ee/et/ ... huvitamine
Mina olen saanud Eesti Gaasilt võrgutasude arveid. Arvel on eraldi välja toodud, et maagaasi jaotusteenuse maksumus on 0 ja raha küsitakse ainult maagaasiaktsiisi eest.
Joel

LauriT
Postitusi: 37
Liitunud: 09 Veebr 2016, 11:30
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas LauriT »

joel kirjutas: 20 Apr 2022, 12:32
Macintosh kirjutas: 20 Apr 2022, 10:26
Kas keegi on saanud gaasi tarbimise eest võrgutasude arveid perioodist detsember 2021 - märts 2022?
Justkui riigi poolt kommunikeeritavale võrgutasud minema 100% hüvitamisele aga ma küll mingit hüvitust ei näe. Arved nagu ikka.
Või olen ma millestki valesti aru saanud?

Mind see 5-6 eurot ülekandetasu ei tapa ega tee ei rikkamaks ega vaesemaks aga kui riik hüvitab neile ülekandetasu ja Eesti Gaas (100% Alexela omand) selle minu käest ka sisse nõuab siis teenivad nad sama asja pealt 2x. Ja see ei lähe mitte.

https://www.rahandusministeerium.ee/et/ ... huvitamine
Mina olen saanud Eesti Gaasilt võrgutasude arveid. Arvel on eraldi välja toodud, et maagaasi jaotusteenuse maksumus on 0 ja raha küsitakse ainult maagaasiaktsiisi eest.
Täpselt nii, ehk siis kõik on tarbija seisukohast ok.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

► Näita Spoilerit
Eesti Gaas andis mulle teada, et tegelikult olen ikka mina loll. See, et arve peale on kirjutatud "maagaasi võrgutasud" ei tähenda üldsegi, et see on võrgutasu eest. Tegelikult tähendab "maagaasi võrgutasud" hoopis "maagaasiaktsiis" ja kui nemad tahavad siis ka "võrgutasu" (aga hetkel nad ei taha).
"Valitsuse otsus oli tarbijad vabastada võrgutasust ehk jaotusteenusest.
Aktsiisi maksmisest valitsus ei vabastanud. Saadetud arvetel on ainult kajastatud aktsiis."


image.png
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Arutelu - kuhu on kadunud tegijad?

Lugemata postitus Postitas Krl »

Kuhu kadus lambist nähtus nimega tööpuudus üldse? Olete mõelnud sellele?

Mida wddu nagu?
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Krl »

Kuidas vabaneda autoromudest, mis reostavad linnapilti ja parkimisruumi. Autod ei kuulu ilmselgelt mulle.
Jagage nippe.

Kuna selline oma prügi üldkasutataval maal ladustamine on ilmselgelt pahatahtlik, siis vähemalt moraalselt oleks igasugused abinõud õigustatud.
Anda kuhugi, ala (keskkonnaametisse)vihjeid õli ja kütust lekkivatest romudest? Huvitaks see kedagi?

Või mingeid muid trikke?

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tort »

Linnaosavalitsusse kaeba.

Küsimus - niiskusanduriga (vannitoa) ventilaatorid. Mis % õhuniiskuse vahemikus neil (reguleeritavad) andurid on? Mõte on garaaziboksi panna.
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Tort kirjutas: 20 Apr 2022, 18:38
Linnaosavalitsusse kaeba.

Küsimus - niiskusanduriga (vannitoa) ventilaatorid. Mis % õhuniiskuse vahemikus neil (reguleeritavad) andurid on? Mõte on garaaziboksi panna.
Maal sahvrist ehitatud vannitoas õigustas end küll. Ulatust muidugi ei mäleta.
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638

rundll
Postitusi: 143
Liitunud: 23 Nov 2014, 20:06
Tsikkel: Tenere 700 22'
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas rundll »

On kellegil kogemusi rehviliider.ee -ga. Tellisin sõiduautorehvid, ei mingit kippu-ega-kõppu. Saadetise jälgmine pole ka võimalik. Telefoni numbrit pole kodulehel. Veidi uurisin et polegi tegu eesti ettevõttega. Kodulehel on "live chat", kus sain "tõlgitud" jutu, et nad pm ei oska midagi öelda, mis saadetisest on saanud. Kas loobuda või on mingi lootus midagi kätte saada. Naelaga praegu halb krõbistada ringi.
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 528
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas kiilas »

rundll kirjutas: 21 Apr 2022, 14:54
On kellegil kogemusi rehviliider.ee -ga. Tellisin sõiduautorehvid, ei mingit kippu-ega-kõppu. Saadetise jälgmine pole ka võimalik. Telefoni numbrit pole kodulehel. Veidi uurisin et polegi tegu eesti ettevõttega. Kodulehel on "live chat", kus sain "tõlgitud" jutu, et nad pm ei oska midagi öelda, mis saadetisest on saanud. Kas loobuda või on mingi lootus midagi kätte saada. Naelaga praegu halb krõbistada ringi.
Tellisin esirehvi sügisel, mingi aeg kui süsteemis tracking number ilmus, siis tuli välja, et see sõitis vales suunas, kui raha tagasi küsisin, siis järgmine päev saadeti uus tracking nr. ja rehv tuli 3-4 päevaga pärast seda.

701
Toetajaliige
Postitusi: 436
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 118 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas 701 »

Sellel pulil tuleb jah trcking numbritega silma peal hoida. Ma vist olen kah sealt tellinud. Tellin kõik rehvid netist ja selle pärast vist. Täpset statistikkat ei pea. Siiani on kohale jõudnud õnneks. Katsu oma arve numbri alusel ikkagi tracking leida. Saad teada kus su kraam on. Päris otseste kelmidega tegu pole minu andmetel. See muidugi ei tähenda, et see leht nüüdseks mingite kelmide valduses ei ole.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas mx77 »

rundll kirjutas: 21 Apr 2022, 14:54
On kellegil kogemusi rehviliider.ee -ga. Tellisin sõiduautorehvid, ei mingit kippu-ega-kõppu. Saadetise jälgmine pole ka võimalik. Telefoni numbrit pole kodulehel. Veidi uurisin et polegi tegu eesti ettevõttega. Kodulehel on "live chat", kus sain "tõlgitud" jutu, et nad pm ei oska midagi öelda, mis saadetisest on saanud. Kas loobuda või on mingi lootus midagi kätte saada. Naelaga praegu halb krõbistada ringi.
Olen sealt tellinud kahed autorehvid ja ka tsiklirehvid, ühegi tellimusega probleeme ei olnud. Tsiklirehid tulid vist vaid erinevatest ladudest, kuna saabusid paaripäevase vahega.

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas morse »

rundll kirjutas: 21 Apr 2022, 14:54
On kellegil kogemusi rehviliider.ee -ga. Tellisin sõiduautorehvid, ei mingit kippu-ega-kõppu. Saadetise jälgmine pole ka võimalik. Telefoni numbrit pole kodulehel. Veidi uurisin et polegi tegu eesti ettevõttega. Kodulehel on "live chat", kus sain "tõlgitud" jutu, et nad pm ei oska midagi öelda, mis saadetisest on saanud. Kas loobuda või on mingi lootus midagi kätte saada. Naelaga praegu halb krõbistada ringi.
Tutvusringkonnas pigem väga head kogemused. Aga sellist olukorda pole pidanud lahendama, nii et ei tea.
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

rundll kirjutas: 21 Apr 2022, 14:54
On kellegil kogemusi rehviliider.ee -ga. Tellisin sõiduautorehvid, ei mingit kippu-ega-kõppu. Saadetise jälgmine pole ka võimalik. Telefoni numbrit pole kodulehel. Veidi uurisin et polegi tegu eesti ettevõttega. Kodulehel on "live chat", kus sain "tõlgitud" jutu, et nad pm ei oska midagi öelda, mis saadetisest on saanud. Kas loobuda või on mingi lootus midagi kätte saada. Naelaga praegu halb krõbistada ringi.
Võid proovida support@rehviliider.ee, vähemalt sellelt aadressilt kunagi anti vastus mu päringule rehvide mustri kohta. Tahtsin teada millise mustriga mingi konkreetne rehv on kuna kahel erineval mudelil oli sama pilt. Vastati, et fotod on vaid illustratiivse tähendusega ja rehvil ei pruugi olla selline muster nagu pildil on. :roll:

rundll
Postitusi: 143
Liitunud: 23 Nov 2014, 20:06
Tsikkel: Tenere 700 22'
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas rundll »

Tellisin neli rehvi ja eile õhtul tuli meil nelja tracking koodiga, DHL. Mitte ükski ei toiminud.

We are sorry! The requested page or document could not be found!

Tellin palju kraami netist ja vb pole harjunud et midagi venib kuskil. Üldiselt olen kõik kätte saanudja igasugused trackingud toimivad. Üks näide minevikust:

Tellisin saksamaalt tööriista, venis jube kaua, mitu kuud. Väga kiire endal ka polnud sellega, ei hakkanud kedagi torkima. Mitme kuu pärast siis hakkasin uurima, DHL jälgmiskood oli olemas. Näitas et eestis kullerfirma laos. Helistasin, hakkasid uurima ja helistasid tagasi 2 päeva pärast : Sorry, kaotasime teie paki ära (Omniva vist oli). Olin sõnatu. Lihtsalt kaotasid ära. Uurisin et kes vastutab, vastati et DHL vastutab kuni mina paki kätte saan, see et Omniva seal vahel on, ei tähenda midagi. DHL maksis kauba kinni mõne päeva pärast. Olin hämmingus! Pm mu kaup on kellegi võõra kodus või kuskil lao riiulis.....haahaaaa.....???? Küllaltki nahhaalid tunduvad.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”