Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Tekkis huvitav küsimus joonlaseri kasutamise kohta.
Endal on kodus praegu mingi Stanley, mis ise loksub kenasti loodi ka, seega saan seinale kenasti sirge triibu, mille järgi näiteks pilte seinale riputada.
Aga. Triip tuleb sama kõrgele, kui laser ise on. Kui ma tahan triipu kõrgemale, et ta ka loodis oleks, pean laseri enda tõstma ka sama kõrgele. Seega kui mul on lagi 3m kõrgusel, et paigaldada sinna näiteks kardinapuu, siis peab mul aparaat olema teisel pool ka nii kõrgel, et loodis triip seinale joonistada.
Hetkel on mul mingi fotoka statiiv, mis läheb ligi 2m, kuid sellest jääb vähemaks ja kõrgem statiiv tundub juba üle võlli.

Küsimus siis - kas on sellist laserit üldse olemas, mis suudab loodis horisontaaltriibu teha masinast endast kõrgemale? Ei?

Loomulikult saaks mingite abivahendite, a la tavalise joonlaua ja nivelliiriga kombineerida. Aga mõtlesin, et äkki on lihtslat selline ühe nupuvajutusega variant ka olemas.


  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Hiid
Postitusi: 176
Liitunud: 17 Nov 2008, 19:34
Asukoht: Tallinn, Hiiu
Tänatud: 8 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Ma ostsin kunagi Bosch'i nivelliiriga kaasa sellise varda, mille saab pikaks tõmmata ja vedruga lae ja põranda vahele suruda. Sinna külge käib suvalisele kõrgusele nurgik, kuhu külge omakorda nivelliir. Boschi nivelliir ise andis juba ammu otsad, nüüd kasutan DeWalti aga see statiivivarras töötab edukalt edasi. Mu meelest väga praktiline asi. Googelda: Bosch TP320, täitsa saadaval.
Biker.ee. Mootorratturite kohkumispaik.
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Piipz kirjutas: 29 Mär 2022, 11:41
Tekkis huvitav küsimus joonlaseri kasutamise kohta.
Endal on kodus praegu mingi Stanley, mis ise loksub kenasti loodi ka, seega saan seinale kenasti sirge triibu, mille järgi näiteks pilte seinale riputada.
Aga. Triip tuleb sama kõrgele, kui laser ise on. Kui ma tahan triipu kõrgemale, et ta ka loodis oleks, pean laseri enda tõstma ka sama kõrgele. Seega kui mul on lagi 3m kõrgusel, et paigaldada sinna näiteks kardinapuu, siis peab mul aparaat olema teisel pool ka nii kõrgel, et loodis triip seinale joonistada.
Hetkel on mul mingi fotoka statiiv, mis läheb ligi 2m, kuid sellest jääb vähemaks ja kõrgem statiiv tundub juba üle võlli.

Küsimus siis - kas on sellist laserit üldse olemas, mis suudab loodis horisontaaltriibu teha masinast endast kõrgemale? Ei?

Loomulikult saaks mingite abivahendite, a la tavalise joonlaua ja nivelliiriga kombineerida. Aga mõtlesin, et äkki on lihtslat selline ühe nupuvajutusega variant ka olemas.
Mõõdud laseri troonist tavalise mõõdulindiga ja teed pliiatsiga märgi seinale. Ega keegi ehitusel kah ringjoonlaserit kogu aeg üles-alla liiguta
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas mx77 »

:roll:
Piipz kirjutas: 29 Mär 2022, 11:41
Tekkis huvitav küsimus joonlaseri kasutamise kohta.
Endal on kodus praegu mingi Stanley, mis ise loksub kenasti loodi ka, seega saan seinale kenasti sirge triibu, mille järgi näiteks pilte seinale riputada.
Aga. Triip tuleb sama kõrgele, kui laser ise on. Kui ma tahan triipu kõrgemale, et ta ka loodis oleks, pean laseri enda tõstma ka sama kõrgele. Seega kui mul on lagi 3m kõrgusel, et paigaldada sinna näiteks kardinapuu, siis peab mul aparaat olema teisel pool ka nii kõrgel, et loodis triip seinale joonistada.
Hetkel on mul mingi fotoka statiiv, mis läheb ligi 2m, kuid sellest jääb vähemaks ja kõrgem statiiv tundub juba üle võlli.

Küsimus siis - kas on sellist laserit üldse olemas, mis suudab loodis horisontaaltriibu teha masinast endast kõrgemale? Ei?

Loomulikult saaks mingite abivahendite, a la tavalise joonlaua ja nivelliiriga kombineerida. Aga mõtlesin, et äkki on lihtslat selline ühe nupuvajutusega variant ka olemas.
Mõõdad laseri joonest tavalise mõõdulindiga ja teed pliiatsiga märgi seinale. Ega keegi ehitusel kah ringjoonlaserit kogu aeg üles-alla liiguta
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Laseri joont ei sätita enamasti vajalikule kõrgusele
Vaid mõõdetakse seinale projekteeritud joonest alla/üles, vastavalt kuhu on vaja
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Assamait
Postitusi: 196
Liitunud: 28 Apr 2017, 16:05
Tsikkel: Eff Zett Quus
Tänanud: 139 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Assamait »

Nii see on, nagu eeskõnelejad kirjadavad... Vahel ehitusmeestel lasernivelli jaoks vändatav statiiv :lol: Aga oma geodeedi-elu tuleb meelde: "anna meile siia kõrgusmärk 17,321m" - "Mida kurat sa tahad, see on maa all!" - "Aga kuidas ma siis saan? Liitmise ja lahutamisega ei saa ju olla piisavalt täpne"
Tuntuim Läti rallisõitja - Kurvis Kraavis; tuntuim Läti mootorrattur - Kurvis Kallutas

Raitsraisk
Postitusi: 301
Liitunud: 15 Mär 2007, 23:07
Tsikkel: F650
Asukoht: Laagri
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Raitsraisk »

Natuke elektroonilist ragistamist ka.
Lüliti ja relee on sellised nagu nad on ja neid muuta ei saa. 24 V süsteem.
Oleks vaja tekitada ühe kontaktipaariga lüliti abil bistabiilne relee, ehk siis üks vajutus ON, teine vajutus OFF.
555 timeriga peaks see teostatav olema, aga üritan võimalikult lihtsate ja väheste komponentidega hakkama saada.
Ise tootsin alloleva skeemi, mis võiks justkui toimida nii:
*algasendis laetakse läbi NC täis kondekas C1 ja takisti R1 kütab lihtsalt tuba;
*vajutades nupule saab mähis kondekast ja NC ahelast 24 V. NC avaneb, NO sulgub ja hoiab mähisel pinget edasi;
*vahepeal on C1 ennast läbi R1 tühjaks laadinud;
*vajutades nüüd nupule tekib kahest takistist pingejagur, mähisele jääb ainult 12 V ja NO katkeb;
Esimene probleem mis silma torkab on see, et kui NC ahel sulgub ja nupp on ikka veel all, saab mähis uuesti pinge peale.
Kas ehk piisavalt suure kondekaga saab laadimisaja nii pikaks, et jõuab nupu vabastada ?
Mõtted ja soovitused oodatud.
Skeem.jpg
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Piipz kirjutas: 29 Mär 2022, 11:41
Hetkel on mul mingi fotoka statiiv, mis läheb ligi 2m, kuid sellest jääb vähemaks ja kõrgem statiiv tundub juba üle võlli.
A mis sind takistab seda statiivi millegi, näiteks kummuti või laua, otsa tõstmast? Ise teen nii ja seni saanud laserijoone suvalisele vajaminevale kõrgusele.

rundll
Postitusi: 143
Liitunud: 23 Nov 2014, 20:06
Tsikkel: Tenere 700 22'
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas rundll »

Statiive on igasugused, kui on kuhu kruvida siis saab väiksema statiiv kinnitad kuhuiganes. Kui abiline ka võtta siis saab väga edukalt käega hoida laserit korraks et märkida. Ainult käes hoidmine ilmselgelt ei toimi aga kuskile vstu sein teda hoida, toimib. Abiline teeb vajalikud märkimised ja asi korras. Eelpool mainitud varras mis läheb põranda ja lae vahele on ka hea asi.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Raitsraisk kirjutas: 30 Mär 2022, 21:50
Natuke elektroonilist ragistamist ka.
Sinu skeem ei toimi kohe mitte kuidagi
Üks lihtsamaid skeeme sinu soovitu saamiseks on siin
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Jazzyl
Postitusi: 49
Liitunud: 11 Apr 2014, 11:14
Tsikkel: Kawasaki z750
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jazzyl »

Tere,

Sain meili iizi kirja kus siis algavaks hooajaks mõned soovitused. Mulle jääb arusaamatuks see:
- Foori taga peatu kahe autorea vahel.
Oskab keegi rumalale selgitada mis see mõte seal peaks olema. :wack: :oops:
Pilt
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Ilmselt selleks, et mõni mobiili näppiv autojuht sulle selga ei sõidaks.

Jazzyl
Postitusi: 49
Liitunud: 11 Apr 2014, 11:14
Tsikkel: Kawasaki z750
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jazzyl »

mx77 kirjutas: 12 Apr 2022, 12:05
Ilmselt selleks, et mõni mobiili näppiv autojuht sulle selga ei sõidaks.
Nii okei. Hea pakkumine.
Küll aga saan ma aru, et foori TAGA, kui sa oled esimene peaks seda rakendama.
Või isegi kui oled 3's, 10's või 20's foori taga, siis sõida ka kahe auto vahele, et hakata uuesti vahele pressima? :roll:

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

väiksem võimalus tagant midagi sisse istuda. parem nähtavus ettepoole ja ülevaade sellest, mis üleüldiselt eespool toimub. suhteliselt loogiline ju?

isiklikult peatun alati võimalusel autorea ees ehk sõidan foori alla autode ette välja, aga ega ma sealgi rea keskele end keerutama ei hakka...nii et eks ikka pigem paigutus ongi kahe rea vahel. kui ette välja ei sõida siis peatungi autorea küljel - see ei tähenda, et ronin nimelt 2 auto vahele, vaid et paiknen nö. ridade vahel
see sõnastus seal soovituses on muidugi võibolla natuke segane. ilmselt on mõeldud mitte sentimeetri pealt kuskil joone peal paiknemist, vaid lihtsalt joone läheduses paiknemist.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Jazzyl kirjutas: 12 Apr 2022, 12:09
mx77 kirjutas: 12 Apr 2022, 12:05
Ilmselt selleks, et mõni mobiili näppiv autojuht sulle selga ei sõidaks.
Nii okei. Hea pakkumine.
Küll aga saan ma aru, et foori TAGA, kui sa oled esimene peaks seda rakendama.
Või isegi kui oled 3's, 10's või 20's foori taga, siis sõida ka kahe auto vahele, et hakata uuesti vahele pressima? :roll:
Ma peatun näiteks alati foori taga, sõltumata mitmes ma olen, oma sõidurea servas, mitte keskel. Esiteks vähendab tõenäosust, et mõni nutisõltlane sulle selga sajab, teiseks kui oled näiteks teine või kolmas ning keegi ette uimerdama jääb võimaluse ette sõita.
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

https://etv2.err.ee/ saateid pole vist lihtne arvutisse salvestada?
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Turist kirjutas: 13 Apr 2022, 00:55
https://etv2.err.ee/ saateid pole vist lihtne arvutisse salvestada?
On neid vidinaid ja pluginaid küll, millega saab nn. embedded videoid alla sikutada aga ERRi (nagu ka mõnel pool mujal) puhul tuleb arvestada, et kui tahad saada mingit võõrkeelset asja koos subtiitritega, siis video saad lihtsalt kätte aga subtiitrid on kiivalt peidetud.
Ilmselt pead katsetama igasugu '* video downloader' nimeliste pluginatega (enamus brauseritele saadavad).
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

Brauseril (Firefox) ongi neid vidinaid juba mitu tk küljes, aga ükski ei saa hakkama. Üks ei lae üldse, teine laeb mingi väikese faili (mõisada baiti) ainult, kolmas näitab kümneid fragmente. Subtiitritega oleks jah vaja. See oleks küll aeganõudev variant (peab salvestamiseks saate läbi vaatama) ja ei ole sellist mul, aga ilmselt on olemas mingeid videokaarte, mis ekraanil näidatava koos heliga salvestada suudavad?
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas mx77 »


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

pigem ilmselt ei ole olemas väga palju videokaarte, mis seda ei suudaks :D https://techguided.com/how-to-record-yo ... indows-10/
ehk nii NV kui AMD kaartidel on see funktsionaalses sees ning peaks olema vastava driver package'ga kasutatav suhtkoht iga vähegi tänapäevase videokaarti puhul.
ma küll pole kunagi kasutanud neid asju otseselt lihtsalt "mille iganes" recordimiseks ekraanilt, kuid tehnilise poole pealt see kindlasti probleem olla ei saa, kui siis on mingi tarkvaraline piirang selle jaoks, samas tasub ilmselt proovida ikka kui mingi videokaart arvutis on. seda ei oska kommenteerida kuivõrd nö. integreeritud graafikad sellist funktsiooni toetavad.

OBS võid ka proovida, pakib väiksemaks kui nvidia rakendus
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas mx77 »

will111 kirjutas: 13 Apr 2022, 15:11
pigem ilmselt ei ole olemas väga palju videokaarte, mis seda ei suudaks :D https://techguided.com/how-to-record-yo ... indows-10/
ehk nii NV kui AMD kaartidel on see funktsionaalses sees ning peaks olema vastava driver package'ga kasutatav suhtkoht iga vähegi tänapäevase videokaarti puhul.
ma küll pole kunagi kasutanud neid asju otseselt lihtsalt "mille iganes" recordimiseks ekraanilt, kuid tehnilise poole pealt see kindlasti probleem olla ei saa, kui siis on mingi tarkvaraline piirang selle jaoks, samas tasub ilmselt proovida ikka kui mingi videokaart arvutis on. seda ei oska kommenteerida kuivõrd nö. integreeritud graafikad sellist funktsiooni toetavad.

OBS võid ka proovida, pakib väiksemaks kui nvidia rakendus
Mul lubas see Xbox featuur ainult screenshot'i teha, Video salvestamise võimalus puudub.
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

Proovisin seda OBS-i ja paistab nii, et saab sellega teha küll. :bsmile:
Viimati muutis Turist, 13 Apr 2022, 16:08, muudetud 3 korda kokku.

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

ilmselt tuleb midagi sellist clickida

salvestada peaks saama siis ükskõik mida, mida parasjagu nö. ekraanilt näed (video, seisev pilt või kõik korraga) - kuid ei ole isiklikult proovinud.
OBS'i aga küll ja see igatahes toimis aga lindistasin mingit suht lühikest asja, nii et täpselt ei mäleta mis need failisuuresed seal jäid. lühikese jupi puhul ei mänginud see erilist rolli. muidugi seadeid saab muuta ka ning määrata omale sobiva kvaliteedi jne

Turist, mis cpu ja videokaart masinas?
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

Arvuti (laptop) tundub võimekuselt olema üsna piiri peal, et korraga HD videot näidata ja ka salvestada, pilt justkui ei liigu päris sujuvalt koguaeg, aga ilmselt saan natuke madalama kvaliteediga ka hakkama, ei viitsi lauaarvutiga tegema hakata (konfiguratsiooni ei mäleta, aga see on juba lapsel nö. mänguriarvuti ja peaks videoga paremini hakkama saama). Laptopil hakkab kohe kaheksas aasta jooksma. :wack:
Hetkel oleva seadistusega proovisin üht lõiku, 1 min 42 s video maht tuli 32,4 MB
Laptopil on:
Intel® Core™ i5-4200U Processor (3M Cache, up to 2.60 GHz)
16 GB DDR3
256 GB mSata + 1 TB HDD
14" 1366x768 Anti-Glare
Intel® HD Graphics 4400
Viimati muutis Turist, 13 Apr 2022, 16:40, muudetud 1 kord kokku.

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

Mhmh, selle konfi puhul ei saa imestada, et performance pole päris optimaalne. aga kui kuidagigi toimis siis isegi hästi...60minutit salvestust 1gb on seejuures ilmselt päris korraliku pakkimisega ka. ilmselt kui lased suurema faili kirjutada siis liiguksid asjad natuke sujuvamalt, ja tõenäoliselt mõtlesid siiski 1TB HDD, mitte 1GB
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

Eks katsetan veel kuidas kvaliteet piisavalt hea jääb, HD-l ja SD-l seal ETV lehel nagu esmapilgul erinevusest aru ei saanudki (oma ekraani puhul). HDD ikka jah 1 TB. :D

Video oli see, tundus piisavalt huvitav, et kunagi hiljemgi vaadata. :) https://etv2.err.ee/1608535801/universum
Kasutaja avatar

dooni
Postitusi: 1
Liitunud: 14 Apr 2022, 12:54
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas dooni »

Tere,

kas saaks kuskil lasta oma kiivrivisiiri poleerida? Ise eri mökse ostma hakata ei viitsi ning vaevalt et tulemus ideaalne tuleks. Ei leia kiivrile kuskilt uut visiiri aga kiiver on mugav ja hea.

kalju1
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Aug 2009, 12:34
Tänatud: 14 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas kalju1 »

Pöördu autode esituleklaaside poleerijate poole, ehk aitavad.
Mina tegin ise, ostsin poest vastava komplekti. Ise jäin rahule.

hmm
Postitusi: 424
Liitunud: 01 Juul 2012, 18:14
Tsikkel: K-58, M103, jawa 360
Asukoht: Rakvere
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 106 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas hmm »

kalju1 kirjutas: 14 Apr 2022, 13:16
Pöördu autode esituleklaaside poleerijate poole, ehk aitavad.
Mina tegin ise, ostsin poest vastava komplekti. Ise jäin rahule.
Kas vaateväljas midagi moonutama ei hakanud?
Ma tulesid olen poleerinud küll aga visiiri...

Peab ka vist mingi aeg visiiri natuke kohendama.

PS. Mul kevadeti on moonutanud jalakäijate seelikud kuidagi lühikeseks, mis on ka pead kaasa vedanud (crash)
5aastat 50+ vanuste ratastega (Iz jupiter3, Iz49, Iz Planeta Sport, Kovrovets K58, Jawa360) sõidud Balkanil ja selle lähistel https://www.facebook.com/groups/471167806998913

Riga7 (1972) 49cc -> Kovrovets K58 (1958) 124,7cc -> K58@100 173,7cc-> Minsk M103 (1963) 124,7cc -> Jawa 360 + velorex 560 (1972) 344cc -> Jawa 559 (1965) 248,9cc -> Kovrovets K-175 (1958) 173,7cc -> Triumph Bonneville T100 (2019) 900cc
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”