Rajale sõitma

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2456
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 198 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Mina samuti õhtuga väga rahul. Parim rada Eestis vähemalt minu ja SM jaoks. Siiski, kuna nägin esmiest korda seda kulusid esimesed ringid kurvide meeldejätmiseks ja järgnevad kümmekond käikude sättimiseks. Väga hästi kurvid ei õnnestunud isegi mitte lõpu eel.
StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

Ka käidud, nähtud, proovitud... Igatahes vahva ettevõtmine ja osalejaid ka omajagu. Hea vaatemängu pakkusid SM-id, tore et neid nii palju kohal oli ja Nitse oma quadiga, viimasel üritasin lootusetult järel püsida aga kus sa sellega, lühikese ajaga võivad ikka lollid mõtted pähe tulla... :oops:
Ja korke, kes sa siin põhiliselt enesekiitusega tegelesid ja osasid kuradi algajateks tituleerisid ning ühe näite esile tõid siis sellel, kes selle kurvi pikaks sõitis ja kellele sa äärepealt oleks selga sõitnud oli eelnevalt käsi püsti ja hakkas rajalt lahkuma, sina aga tegelesed samas järjekordselt S-kurvi kandiliseks sõitmisega ja magasid selle käemärgi maha... ainus vabandus oleks, et kiiver oli valet pidi peas....
Aga tundub, et ülejäänud rahvas üritusega rahul ja ise ka loomulikult ja ega`s midagi....korrata...
Ja manager2, kui pappi vaja rajahaldaja välja ilmumisel siis anna märku.
Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

Teema algataja
Sverre
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär 2004, 11:49
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus Postitas Sverre »

Hunnik üritusest tehtud pilte on aadressil:
www.zone.ee/ferre

head vaatamist
Sverre
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 14 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

See S kurv läks mul jah nii mõnigi kord persse....aga seda selle pärast ,et tahtsin leida seal ideaalse trajektoori.
Ja mis puutub põlve maha panemisest siis see on puht selleks ,et tunnetada tsiklit kurvis paremini ning alati kui kergelt hakkas tagaots libisema siis sai päästa.

ja vaadates kuidas enamus superbaigi vennad seal kurve võtsid sirge tsikliga ja väga laia trajektooriga siis sai koguaeg kurvi sise külje pidi mööduda teist :lol:

Inz...sa teine kord kasuta ikka rehv täis ulatuses ära aga mitte nii nagu sul siis jäi mõnusalt äärtest veel puudutamata ala :lol:
Inz001 kirjutas:
Kokkuvõttes oli üritus väga viis.
Sverre ja loonik sõitsid tõesti kiiresti, kuid korke kle minu tagasihoidlik arvamus sinu sõidust siis, sinust kiiremaid mehi seal rajal oli vast mitu, su eesmärk oli igas kurvis ju põlva maha kallata, mis tegelikult su kurvi läbimis kiirust suuresti muutsid, trajektoorid muutusid, enne kui sa külja maha panid oli näha juba et kaua sul see sõit ei kesta, kuna näiteks kui S kurvi sisenesid, siis eemärk nr.1 oli sul ju esimese kurvis põlv maha saada, aga järgmisse kurvi sisse kallata sul ei õnnestunud ja nii mõnigi kord läks sul see kurv otseks või mis. Sõita tuleks vast peaga mitte persega ja see et sa igas kurvis põlve maha paned ei tee mitte su ringi aegu paremaks :twisted:
a noh see minu kui pühapäevasõitja tagasihoidlik arvamus.

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 14 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

Jah....oli küll käsi püsti mida ta kohe tõstis peale kurvi ning sõitis kurvi laugeks sellega lõigates minu tee ära.
Sellega tekib küsimus ,et kuhu mina pidin siis minema ?...Või asi käib nii ,et tõstad pohhuilt käe püsti ja sõidad risti üle terve kurvi ?
Ma arvan ikka ,et see kes tahab rajalt lahkuma peab tegema seda ohutult teiste suhtes ning mitte segades nende sõitu.

piloot kirjutas:

Ja korke, kes sa siin põhiliselt enesekiitusega tegelesid ja osasid kuradi algajateks tituleerisid ning ühe näite esile tõid siis sellel, kes selle kurvi pikaks sõitis ja kellele sa äärepealt oleks selga sõitnud oli eelnevalt käsi püsti ja hakkas rajalt lahkuma
Ja manager2, kui pappi vaja rajahaldaja välja ilmumisel siis anna märku.

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 14 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

Kui supermotod välja arvata siis kõige ilusamat sõitu tegi üks vend oma vana gixxeriga. Kurvid olid ilusad ja sujuvad :bsmile:


http://www.zone.ee/ferre/P1010913.jpg?2

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

Inz001
Postitusi: 459
Liitunud: 26 Nov 2003, 15:30

Lugemata postitus Postitas Inz001 »

kle korke, sõitsid sa korragi must mööda ve (slap) , kui ma rajale tulin oli pool rada meil vahet ja no lõpuks olin sul praktiliselt sabas, ma ei saa aru millest sa räägid, türr mind hakkavad need sinu elu kõvad rinka mehe jutud ära tüütama, järgmine kord laseme kellelgi minu aega ka võtta, eks :twisted:
et mina võtsin su arust kurve sirgelt ve, no jasna, minu sõidu eesmärk omaette tõesti ei ole klots maha viia, kuna see teeb su sõidu aeglasemaks kui mõtled koguaeg et klots maha vaja saada.
oot kle tule palun kohe siia ja vaata siis kui palju äärtest puudu jäi, üks äär lõpuni ja teine sumpsi poolne äär jäi max 0,5cm äärest puudu.
ma pole eales väitnud et ma olen elu hull sõidu mees, ma olen kõigest pühapäeva sõitja, kes paraku sinust kui niiiii elu hullust rinkamehest aeglasem paraku pole, a no muidugi sa ju kallutad nii hullult, et lõpuks kes rohkem kukkub (crash) ongi vist kõige parem, mitte see kes kiirema ringi aja sõidab
:wack: :wack:
korke saa aru, et kõik tallinna ja praktiliselt kogu eesti siklimehed teavad sind kui meest kes sõidab persega mitte peaga (moon)
korke kirjutas:
See S kurv läks mul jah nii mõnigi kord persse....aga seda selle pärast ,et tahtsin leida seal ideaalse trajektoori.
Ja mis puutub põlve maha panemisest siis see on puht selleks ,et tunnetada tsiklit kurvis paremini ning alati kui kergelt hakkas tagaots libisema siis sai päästa.

ja vaadates kuidas enamus superbaigi vennad seal kurve võtsid sirge tsikliga ja väga laia trajektooriga siis sai koguaeg kurvi sise külje pidi mööduda teist :lol:

Inz...sa teine kord kasuta ikka rehv täis ulatuses ära aga mitte nii nagu sul siis jäi mõnusalt äärtest veel puudutamata ala :lol:
Inz001 kirjutas:
Kokkuvõttes oli üritus väga viis.
Sverre ja loonik sõitsid tõesti kiiresti, kuid korke kle minu tagasihoidlik arvamus sinu sõidust siis, sinust kiiremaid mehi seal rajal oli vast mitu, su eesmärk oli igas kurvis ju põlva maha kallata, mis tegelikult su kurvi läbimis kiirust suuresti muutsid, trajektoorid muutusid, enne kui sa külja maha panid oli näha juba et kaua sul see sõit ei kesta, kuna näiteks kui S kurvi sisenesid, siis eemärk nr.1 oli sul ju esimese kurvis põlv maha saada, aga järgmisse kurvi sisse kallata sul ei õnnestunud ja nii mõnigi kord läks sul see kurv otseks või mis. Sõita tuleks vast peaga mitte persega ja see et sa igas kurvis põlve maha paned ei tee mitte su ringi aegu paremaks :twisted:
a noh see minu kui pühapäevasõitja tagasihoidlik arvamus.
Kasutaja avatar

tok-tok
Postitusi: 393
Liitunud: 17 Nov 2005, 10:13
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas tok-tok »

Nii palju kui palju sõitjaid, on erinevaid arvamusi. Eilne üritus polnud võistlus (kuigi eks enamik sõitjaid püüdis eessõitjat :wink: ), vaid n.ö. avatud raja sõit kõigile soovijatele. Seega ei saa eeldada, et kõikide sõiduoskused ja -harjumused vastaks kindlale tasemele.

Suht mõttetu on siis hakata kellegi sõidustiili üksikult arvustama - hoopis olulisem on minu arvates, et õhtu oli tore ning vaevalt keegi kahetses, et rajal sõitmas käis :) .
Mul on väiksem kui Sul!
Benelli TNT 1130
Kasutaja avatar

DeeJay
Postitusi: 14
Liitunud: 11 Mai 2006, 13:21
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn

:)

Lugemata postitus Postitas DeeJay »

Sai ka siis elus teist korda rajale ja väga fun oli, sõitjad olid viisakad, rada oli mõnus ja kõik sujus... jään ootama järgmist korda! Aitäh orgunnijatele!
<Edasi viib R1>
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

Päeva lõpus, kui enamik juba lahkunud oli, näitas Nitse stardiharjutuse käigus esmaklassilist trikki, lastes wheelie käigus oma taguotsa alt sädemeid.
Loodetavasti jäi p***nahk terveks :twisted:

Teema algataja
Sverre
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär 2004, 11:49
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus Postitas Sverre »

Mootorrattaga sõitmine on mõnus ajaveet.
Sedasi võiks asjasse suhtuda. Kokku tulevad inimesed, keda erutab sama teema: moto, kiirus, sõit, enese arendamine ja oskuste lihvimine, kõik, mis puutub mototeemasse.
Kuigi mul on võistlejalitsents ja käin sõitmas Eesti ja Balti meistrivõistlusi, meeldib mulle koos tänavasõitjatega rajal sõitmine kui ajaveet. Ma vaatan teisi ja panen ennast ja ratast proovile. (Viimane kord ratast.)
Ja tore oli teada saada, kuidas sõidavad supermoto vennad.
Mul on hea meel, kui ilm on ilus ja inimesed rahul. Selline päev pole asjata mööda saadetud.
Sauga Open Cup´il sõitis muide kuu aega tagasi ka soomlane Kähkönen, kes on Euroopa meister superbike klassis, ja kuigi ta võitis pikalt, tuli temagi ju mõnusalt kena ilmaga aega veetma.
Respect, ei maksa üksteise peale näpuga näidata. Vaadake parem neid, kes on kiiremad ja mõelge, miks nad kiiremini sõidavad. Mis te vastastikku hambaid teritate.
Minule annab palju juurde, kui oma silmaga näen enda ees sõitmas Kähköneni, Rohtlaant, Velti, Sikkalit, Aukat...
Kui ma kellegi kohta ütlen, et ta on igavene muna mees ja s**t sõitja, mis see mulle ja teistele annab? Oh teid...

Ja muide oli Korke ainuke sõitja, kes jäi seisma ja tuli mulle appi, kui olin just kukkunud, pea ja õlaga vastu maad lennanud ja mul pilt sahtlisse tahtis minna. Tänud sulle, Korke.

Sverre
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

mella kirjutas:
Päeva lõpus, kui enamik juba lahkunud oli, näitas Nitse stardiharjutuse käigus esmaklassilist trikki, lastes wheelie käigus oma taguotsa alt sädemeid.
Loodetavasti jäi p***nahk terveks :twisted:
Perse maad ei puutunud, aga see raud seal taga, mis enne oli ümar, on nüüd poolkuu. :twisted: Quadiga asfaldil on karm reegel see, et kui üle tuleb, siis ei tohi mingil juhul pillist lahti lasta, muidu kipub puruks kukkuma. Ja kuna ma teda ratastele tagasi hoopealt lükata ei suutnud, siis lohisesin seni sädemepilv taga selle tugiraua peal, kuni hoog oli piisavalt väike, et jalad maha panna.
eksid sõber, sellist paska siin sadat lehte küll ei teki. :mrgreen:
Kasutaja avatar

Inz001
Postitusi: 459
Liitunud: 26 Nov 2003, 15:30

Lugemata postitus Postitas Inz001 »

Sverrel õigus, las igaüks sõidab omas tempos, oma oskuste ja teadmistele vastavalt ja õppigu kiiremate pealt, a millal siis järgmine etapp ja kus? :roll:
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 14 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

Saa juba üle sellest kord.
Vot ei mäleta kas sinust mööda sain või mitte. Juba aint selle pärast ,et sa tulid rajale suht harva ning tegid suht vähe ringe....
See ,et sa suutsid mulle poole ringiga järgi jõuda on selle pärast ,et ma sõitsin niisama ka vahest muru peale välja või jäin raja äärde hinge tõmbama. Sest lõpus mul ei olnud enam jõudu ,et tsiklit kinni hoida.
Ja see ,et mul klots oli koguaeg maas....tegi mul kurvide võtmise lihtsamaks...kergem oli tsiklit kinni hoida ning kui hakkas tagumine ots ära minema siis sain ka seda päästa.

Taga kurvis kus ma välja lendasin...ei olnud mul enam klots maas ja ei suutnud midagi päästa.

Seega järgmise korrani.....siis vaatab kes mis aega sõidab.

Inz001 kirjutas:
kle korke, sõitsid sa korragi must mööda ve (slap) , kui ma rajale tulin oli pool rada meil vahet ja no lõpuks olin sul praktiliselt sabas, ma ei saa aru millest sa räägid, türr mind hakkavad need sinu elu kõvad rinka mehe jutud ära tüütama, järgmine kord laseme kellelgi minu aega ka võtta, eks :twisted:
et mina võtsin su arust kurve sirgelt ve, no jasna, minu sõidu eesmärk omaette tõesti ei ole klots maha viia, kuna see teeb su sõidu aeglasemaks kui mõtled koguaeg et klots maha vaja saada.
oot kle tule palun kohe siia ja vaata siis kui palju äärtest puudu jäi, üks äär lõpuni ja teine sumpsi poolne äär jäi max 0,5cm äärest puudu.
ma pole eales väitnud et ma olen elu hull sõidu mees, ma olen kõigest pühapäeva sõitja, kes paraku sinust kui niiiii elu hullust rinkamehest aeglasem paraku pole, a no muidugi sa ju kallutad nii hullult, et lõpuks kes rohkem kukkub (crash) ongi vist kõige parem, mitte see kes kiirema ringi aja sõidab
:wack: :wack:
korke saa aru, et kõik tallinna ja praktiliselt kogu eesti siklimehed teavad sind kui meest kes sõidab persega mitte peaga (moon)

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

Korkel on iminappadega klotsid, et kui hakkab tagaratas alt ära minema, siis hoiavad kinni :twisted:

Aga tegelikult on korke üks õige rinkavend! Uut õli valab ta mootorisse küll sama tihti, kui tippsõitjad :ner: Seda kulub tal rohkem kui bensiini igaljuhul! :wack: Kuigi jah, ässad kasutavad õli välja laskmiseks siiski korki põhja all, aga korke pole selle olemasolu omale veel teadvustanud. Isegi hingetõmbepausid on tal nii kiired, et teised jõuavad selle ajaga talle vaid pool ringi järgi:mrgreen:
Viimati muutis nitse, 12 Juul 2006, 15:24, muudetud 1 kord kokku.
eksid sõber, sellist paska siin sadat lehte küll ei teki. :mrgreen:
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Inz001 kirjutas:
Sverrel õigus, las igaüks sõidab omas tempos, oma oskuste ja teadmistele vastavalt ja õppigu kiiremate pealt, a millal siis järgmine etapp ja kus? :roll:
homme, ülehomme pärnus: http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=146450#146450 :wink:
Kasutaja avatar

Inz001
Postitusi: 459
Liitunud: 26 Nov 2003, 15:30

Lugemata postitus Postitas Inz001 »

ok ma tulin rajale harva, no loog ju et sa ei näinud mind rajal kui su sabas virverdasin, mina olen sellest ammu üle saanud et sinuga ma ei suuda eales võidu sõitta :twisted:
seega las see teema olla ja ootame parem järgmise korrani.
korke kirjutas:
Saa juba üle sellest kord.
Vot ei mäleta kas sinust mööda sain või mitte. Juba aint selle pärast ,et sa tulid rajale suht harva ning tegid suht vähe ringe....
See ,et sa suutsid mulle poole ringiga järgi jõuda on selle pärast ,et ma sõitsin niisama ka vahest muru peale välja või jäin raja äärde hinge tõmbama. Sest lõpus mul ei olnud enam jõudu ,et tsiklit kinni hoida.
Ja see ,et mul klots oli koguaeg maas....tegi mul kurvide võtmise lihtsamaks...kergem oli tsiklit kinni hoida ning kui hakkas tagumine ots ära minema siis sain ka seda päästa.

Taga kurvis kus ma välja lendasin...ei olnud mul enam klots maas ja ei suutnud midagi päästa.

Seega järgmise korrani.....siis vaatab kes mis aega sõidab.

Inz001 kirjutas:
kle korke, sõitsid sa korragi must mööda ve (slap) , kui ma rajale tulin oli pool rada meil vahet ja no lõpuks olin sul praktiliselt sabas, ma ei saa aru millest sa räägid, türr mind hakkavad need sinu elu kõvad rinka mehe jutud ära tüütama, järgmine kord laseme kellelgi minu aega ka võtta, eks :twisted:
et mina võtsin su arust kurve sirgelt ve, no jasna, minu sõidu eesmärk omaette tõesti ei ole klots maha viia, kuna see teeb su sõidu aeglasemaks kui mõtled koguaeg et klots maha vaja saada.
oot kle tule palun kohe siia ja vaata siis kui palju äärtest puudu jäi, üks äär lõpuni ja teine sumpsi poolne äär jäi max 0,5cm äärest puudu.
ma pole eales väitnud et ma olen elu hull sõidu mees, ma olen kõigest pühapäeva sõitja, kes paraku sinust kui niiiii elu hullust rinkamehest aeglasem paraku pole, a no muidugi sa ju kallutad nii hullult, et lõpuks kes rohkem kukkub (crash) ongi vist kõige parem, mitte see kes kiirema ringi aja sõidab
:wack: :wack:
korke saa aru, et kõik tallinna ja praktiliselt kogu eesti siklimehed teavad sind kui meest kes sõidab persega mitte peaga (moon)
Kasutaja avatar

manager2
Postitusi: 590
Liitunud: 12 Mär 2006, 16:52
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas manager2 »

c´mon hullud. tõesti. jätame selle tuusatamise, visake töö nurka ja tulge hoopiski homme Pärnu. Siis on võimalus mees mehe vastu võidelda...
Mina igal juhul lähen. Ilmselt mitte küll võidu sõitma, pole erilist sanssi veel oma kogemusega kellegiga rajal võidelda, aga sõidutehnikat lihvima, kogemust omandama ja end välja elama lähen küll.... Hommikul kell 9 Tallinnast stardin.
THESE FEW MINUTES ON THE TRACK… YOU LIVE MORE THAN SOME PEOPLE DURING THEIR LIFETIME
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 14 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

Millega ma tulen ? :lol:
manager2 kirjutas:
c´mon hullud. tõesti. jätame selle tuusatamise, visake töö nurka ja tulge hoopiski homme Pärnu. Siis on võimalus mees mehe vastu võidelda...
Mina igal juhul lähen. Ilmselt mitte küll võidu sõitma, pole erilist sanssi veel oma kogemusega kellegiga rajal võidelda, aga sõidutehnikat lihvima, kogemust omandama ja end välja elama lähen küll.... Hommikul kell 9 Tallinnast stardin.

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas boob »

http://zone.ee/boob/aravete.wmv

Siin siis eriti low kvaliteediga video sellest üritusest.
Soovijatele on kvaliteetsemalt sama asi ca 700Mb. Kui keegi eraldab selleks veebiruumi, võin sinna ülese lasta.

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

Seda ma juba eile mõtlesin, et mida ma selle palja ringiajaga peale hakkan :roll: ...sellega ei sõida ju kusagile (crash) :wink:
Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

DeeJay
Postitusi: 14
Liitunud: 11 Mai 2006, 13:21
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn

Pildid

Lugemata postitus Postitas DeeJay »

Seal klõpsis pilte mitu fotokat ja vähemalt 2 kaamerat, kellegil pole inffi, kust neid materjale saaks?
<Edasi viib R1>
Kasutaja avatar

Len
Postitusi: 234
Liitunud: 15 Sept 2005, 20:45
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Len »

Aaga mis arvate, kui teeks järgmine nädal sama laadse ürituse Raplas :?: , Aravetele ei jõudnud kahjuks õhtul peale tööd, Pärnust veits pikk maa tulla.
Aprilia RS 50-> Aprilia RS 125 -> Suzuki GSX 600F -> Honda CBR 600F -> Aprilia RSV Mille
Kasutaja avatar

manager2
Postitusi: 590
Liitunud: 12 Mär 2006, 16:52
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas manager2 »

Len kirjutas:
Aaga mis arvate, kui teeks järgmine nädal sama laadse ürituse Raplas :?: , Aravetele ei jõudnud kahjuks õhtul peale tööd, Pärnust veits pikk maa tulla.
Raplaga on selline lugu, et see on Veldi poolt korraldatava sõidukoolituse jaoks kinni 18-20 juuli, mis tähendab, et sinna saaks midagi nädalalõpus korraldada, kui muud midagi ei toimu.
THESE FEW MINUTES ON THE TRACK… YOU LIVE MORE THAN SOME PEOPLE DURING THEIR LIFETIME
Kasutaja avatar

Võnnu
Postitusi: 292
Liitunud: 21 Sept 2004, 21:45
Tsikkel: otsimisel...
Asukoht: Saue/Saku
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Võnnu »

Nädalalõpp oleks ju sõbiv aga kuidas seal rajaga on, on hea ja pikk. Pole nagu ise kunagu käinud.
Mini 50v -> Zid 50 pilot 00' -> Aprilia Futura AF1 125cc 94' -> Yamaha DT 125 01' -> Suzuki GSX600F 93' -> Suzuki GSXR1000 03' -> Honda Varadero 1000 00' -> Suzuki GSF650S Bandit 05' -> KTM 990 SMT 09'
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

HannesN kirjutas:
Nädalalõpp oleks ju sõbiv aga kuidas seal rajaga on, on hea ja pikk. Pole nagu ise kunagu käinud.
selles ongi Aravete võlu et rada täpselt teise käiguga läbi lastav ja kiirused ei lähe liiga suureks, nagu ma olen aru saanud on Rapla rada oluliselt kiirem ja väljasõidud lõppevad :cry:
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

Võnnu
Postitusi: 292
Liitunud: 21 Sept 2004, 21:45
Tsikkel: otsimisel...
Asukoht: Saue/Saku
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Võnnu »

Aga telget võiks siis järgmise nädala lõpus kuskil laupäeval Raplas ära käia, saab ka seda rada proovida ja siis oleks pärnu kandist ka tulijaid. Et kui suuremale seltskonnale sobib võiks 22 juuli seal tõmmelda või midagi sellist.
Mini 50v -> Zid 50 pilot 00' -> Aprilia Futura AF1 125cc 94' -> Yamaha DT 125 01' -> Suzuki GSX600F 93' -> Suzuki GSXR1000 03' -> Honda Varadero 1000 00' -> Suzuki GSF650S Bandit 05' -> KTM 990 SMT 09'

stonefree
Postitusi: 542
Liitunud: 22 Mai 2004, 14:08
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas stonefree »

417 kirjutas:
HannesN kirjutas:
Nädalalõpp oleks ju sõbiv aga kuidas seal rajaga on, on hea ja pikk. Pole nagu ise kunagu käinud.
selles ongi Aravete võlu et rada täpselt teise käiguga läbi lastav ja kiirused ei lähe liiga suureks, nagu ma olen aru saanud on Rapla rada oluliselt kiirem ja väljasõidud lõppevad :cry:
Ei ole ta midagi kiirem tegelt, enamvähem sama lugu, saad korra käiku vahetada.
Aravete rada on huvitavam, tehnilisem ja ka pikem. Aga vot sauga väiksel ringil saad juba ligikaudu 200km/h korraks sisse, hoopis teine kogemus. Samas kardirajal on alguses kasulikum, saad rahulikult kurvitehnikat lihvida ...
Viimati muutis stonefree, 12 Juul 2006, 18:10, muudetud 1 kord kokku.
ZX-9R. Vahel sõidan kiiresti aga rullnokk ei ole :)
Kasutaja avatar

loonik
Postitusi: 163
Liitunud: 25 Dets 2004, 19:26
Asukoht: Aruküla,TLN / Husqvarna FE350

Lugemata postitus Postitas loonik »

417 kirjutas:
selles ongi Aravete võlu et rada täpselt teise käiguga läbi lastav ja kiirused ei lähe liiga suureks, nagu ma olen aru saanud on Rapla rada oluliselt kiirem ja väljasõidud lõppevad :cry:
Ei ole see Rapla rada sugugi kiirem, kui Aravete. Mõlemal juhul on tegemist puhtalt kartautode jaoks projekteeritud ja ehitatud ringidega. Seega on nad ilmselgelt ringraja ratta jaoks aeglased ja liig tehnilised.

Sauga suurel ringil pidid kõvemad sõitjad sirgel üle 200 km/h peale kerima, seal peaks supermoto juba kaotama hakkama. Tõelisel motorajal peaks olema projekteeritud ka selline sirge, kus saad hetk aega 6-käigu ja põhjagaasiga (pöörded piirajas) sõitu teha.
Viimati muutis loonik, 14 Juul 2006, 19:33, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

manager2
Postitusi: 590
Liitunud: 12 Mär 2006, 16:52
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas manager2 »

Panen siia siis veel värskendatud nimekirja üles, kes on mulle teada andnud, et kohal olid:
1. Sverre
2. Loonik
3. Korke
4. 417
5. WR
6. Nitse
7. manager2
8. apsik
9. mella
10. Erkki
11. tok-tok
12. mr priit
13. StreetMoto
14. zaps
15. -Tomm
16. Piloot
17. DeeJay

mäletamist mööda oli seal kohal üle 30 ratta. Loomulikult kõik ei sõitnud, aga sellest numbrist (17) oli sõitjaid rohkem ikka küll. Selge on, et kõik ei pruugi seda foorumit lugeda, aga kuidagi need osalejad ju sinna kohale tulid...
Saatke siis mulle sõbralik SMS, et vajaduse tekkimisel teaks arveldada.

... seniks kohtumiseni Pärnus.
THESE FEW MINUTES ON THE TRACK… YOU LIVE MORE THAN SOME PEOPLE DURING THEIR LIFETIME
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”