Sinu tee bikeriks...

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded

Vasta
Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

Minu esimesed sõiduriistad olid jalgrattad. Neid on mul olnud hulgi. See sügis ostsin omale võrri, siis tuli talv ja tuli ka krossari tuhin, mulle öeldi pmst kohe ära, et kasva natuke. Nii, möödus paar nädalat kui ma sain omale päev enne jõule krossari. Imelik, miks nii kiire meelemuutus. Ei tea. Mototehinka hakkas mulle sellest päevast meeldima kui me sõbraga märkasime ühe nässi aias bagit. Läksime bagi kohta uurima ja mees oli nõus müüma, siis ta tahtis midagi meile graazist anda ja ma nägin seda ilusat punast riga-11. Ma ütlesin endale korduvalt, et ma tahan seda võrri ja ma ka saan selle. Ütlesin siis mehikesele: " Kas Te seda punnakat ei tahaks ära müüa?" mees ei mõtlendki kui juba ütles " Oi, jumal. Muidugi, ta mul siin nii või naa jalus." Ja nii ma sain selle masina ja huvi mototehnika vastu.

Kasutaja avatar

Krizto
Postitusi: 94
Liitunud: 08 Juul 2009, 15:03
Tsikkel: Dnepr MT-9
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 1 kord

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas Krizto »

Minu evolutsioon siiamaani on siis järgmine:

Kolmerattaline>jalgratas>variaatoriga krossikas( olin siis 6a :shock: )>50cc mingisugune lätist toodud Stella>125 cebari :mrgreen:

Krossikast saingi tõenäoliselt pisiku kätte, vanamees oli tol ajal krossimees ja kange motohuviline ja sellega on mul vedanud. Kahju ainult, et ta vana M-i maha müüs, tõeliselt vinge püss oli :bsmile:

Krizto <- keela ning saan indu juurde :mrgreen:


vermon

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas vermon »

Minu tee oli väga lühike: jalgratas -> Kawasaki ZX-6R :D
Õnneks ei ole kogemuste puudumine mind veel karistanud ja loodan, et saab esimese hooaja lõpuni vastu pidada ilma trahvide ja kukkumisteta (crash)
Muidugi tahtsin ma väiksena pidevalt endale võrri/deltat/krossikat (selles järjekorras) aga kahjuks/õnneks pidi raha ise teenima ja alati kui raha käes leidus midagi huvitavamat mida osta 8)

Kasutaja avatar

silpukk
Postitusi: 60
Liitunud: 07 Mai 2007, 19:10
Tsikkel: KTM exc525 sm mx
Asukoht: mariehamn

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas silpukk »

lihtne ja loogiline asjade kulg
Kõige pealt jalgratas mille ostsin 3 õlle eest-iz jupiter3-2 kahepoolest vana jawat(ühega neist õnnestus isegi üle tõmmata) ja siis oli 10 pausi.Siis wr 400f siis kargud, siis yz426f, siis yz 450f,siis pitbike see siiani alles(MÜÜA) ja olen jälle jalgrattal tagasi.


Kiluf

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas Kiluf »

Hm, jalgratas vist ei lähe arvesse? anyways, kogu elu huvitanud kaherattalised, esimest korda sain sõita sõbra 4t hiinlasega, mis mu täiesti segi keeras, siis mangusin vanematelt oma esimese rolleri ka välja, milleks siis 4t hiinlane, mudeliks TMS Classic 50. sellega sõitsin pikalt pikalt, kuni õnnestus saada tuttuus Aprilia SR50R '08 mudel :D. sellega olin äärmiselt rahul, mitmeid kordi sõites kujutlesin end olevat Yamaha R6 seljas (mis ka unistuste rattaks), endiselt olen oma SR50R peal, millel läbisõitu kogunenud 7300km, vanust on mul 17, novembris kukub 18 ära ja hetkel tegelen A2 kategooria lubade tegemisega :oops: siiani ei kujuta ette kust ja kuidas ma saaks oma esimese tsikli raha kokku, tööd kuskilt saada ei ole ja vanemate peale väga lootma ka ei saa jääda :P eks paistab, mis saab... natuke OT ka, väga mõnus, kui mingi ala 5. pealine tsiklistide kari lendab mööda ja nii mõnigi viskab käppa :P alguses viskasin kõigile, kuid siis tegin sellise järelduse, et Aprilia rollerite maine on väga madalal, või noh, pigem rolleristide, kes nende otsas istuvad :S ja lõpetasin selle, et välja ei naerdaks, jubedalt kahju, et enamasti istuvad nende masinate otsas just mingid 14 aastased lubadeta ja täielikult liiklusoskamatud rikkurite võsukesed :D ... eks ma siis jään ootama, kuni ma load tehtud saan ja ei pea selle debiilikute tekitatud jubeda maine all kannatama

Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

Nii,et paneks kah oma pillid siia kirja,millest alustasin ja millega sõidan.
1.Tüüpiline punnvõrr
2.Malaguti Grizzly 50cc automaat krossikas(käre pill oli tollel ajal 10a tagasi)
3.50cc hiina "chopper" millega sai siis liikluses sõidetud
4.85cc Honda krossikas.Jube käre pill oli 8) Sellega sai siis aastal 2006 mõnusalt urna pandud.
5.Derbi Senda Baja 125,mille ehitasin Soomes 200cc mis nüüd siis mitme venna käest läbi käinud Pärnus
6.Derbi sai vahetatud Aprilia RS 125 vastu,mis oli forseeritud mootoriga ja ülim minek 125cc kohta.

  1. Praegu sõidan Gas Gas 450cc(2007a pill) supermotoga Tartu vahel ringi.Ja Aprilia seisab kah garaazhis veel :D

Unistada ju võib,aga oleks tore omada nt 600-1000cc biket,et pikemaid retki ette võtta.GG on veits nigel,kuna paak on 4,5L ja ca 8-10 sajale paarutades.
Kes teab..võib järgmine suvi juba.Samas sm-ist loobuda ei kavatse... :twisted:

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.
Kasutaja avatar

Mhhh
Postitusi: 809
Liitunud: 14 Sept 2009, 22:57
Tsikkel: Mini&GPZ305
Asukoht: Tartumaa

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas Mhhh »

Mnja.

Ei tea kas ma olengi õige biker :D

Kolmerattaline->mitmesugused jalgrattad->Riga Mini (Avatar hetkel, tibake ümberehitatud raamiga, Chopperiks ehitatud)

Mini (Riga 30) chopper & Kawasaki GPZ305->

PEIKER18

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas PEIKER18 »

Algas kõik siis üsnagi hilisel ajal. Ma võisin olla vast äkki mingisugune 13 kui ma sõitsin üldse esimest korda mootorsõidukiga. Selleks oli sõbra irra(gauja) millega ma ei osanud pidama jääda ning sõitsin vastu kuuri seina. Ühesõnaga ma ei teadnud ei piduri siduri ega muudest keerulisematest tehnikatest mitte udujõhhhvigi. Selge siis tehtud asi sai sain kah korraliku peatäie sõimu, et loll ja koba ning mida kõike veel....ah jaa seda õeldi kah et ma ei oska ikka üldse sõita :lol:
Sellele järgnes aga minu hiline sünnipäeva ja hea õppeedukuse kingitus vanemate poolt...KAWASAKI KX80 aastast 95. Noh kogunesid siis igasugused jõmmid minu juurde ikka ainult ühel põhjusel...näha seda ime looma mis oli sellesse külla ära eksinud. Noh rääkimata sellest et ma ei osanud võrrigagi sõita..mmmmmm...noh mis siis krossikaga sõidust üldse jutustada. Igatahes kohalt ma sellega ära ei saanud´, sest ma lasin siduri liiga järsult lahti....ma olin ju loll nagu sõbrapoiss väitis tollel korral aasta tagasi :D . Nii sai siis võetud kaks kõige paremat sõpra ja mindi siis suvilasse metsa ja kändude vahele vurama. Seal algas kõva õppetöö kõigepealt kohalt ära saamiseks(seda muidugi suure platsi peal). Plaksti sidur lahti ja nii ma olingi seal kusagil pilvedes. Rets relv oli see küll peaks mainima. Sellega sõitsid mul isa ja onu mitmeid kordi ennast risu(ise muidugi kah, aga õnneks ainult ühe korra :lol: ). Sai siis kohalt minemine selgeks sidurit libistades ning sõit võis alata. Üle teise käigu ma ei julgenud ja ega auslttõeldes osanudki panna. Sõbrad lasid seal muidugi vähe kiiremini. Aga jh ega nemadki väga julgenud sellega tead mis kihutada. Mida aeg edasi seda vilunumaks ma sain. Pärast vaatasid sõbrad ja imestasin kuidas ma hüppeid juba harrastasin :D . Asi sai üsna käppa. Siis juhtus aga kurb lugu. Oma tarkade peade ja omaarust kõvade oskuste tulemusena põletasime me selle tsikli sõpradega maha. Siis sai soetatud endale honda cr 125 mis oli ilgelt rimakas. Aga ta lihtsalt niiväga meeldis mulle ning saigi ära ostetud jam muidugi ka väga palju pappi sisse käristatud et ta korda ja sõitma üldse saada. Siis mõtlesin ma endale midagi ikka väga võimast osta. Sai siis tallinast motodepoost toodud 650-ne BMW enduuro. Vot see oli juba midagi. Nüüdseks on sellega mul kogutud juba üsnagi palju kilomeetereid ja oleme olnud noh nii üksteisele üpriski ustavad. Pole tema mind kordagi teele jätnud ja pole mina tema peale solvunud ja vihastanud kah.
Nüüdseks on aga juba uued plaanid ja soovid...noh eks ikka tonnised ja võibolla võimsamadki. Mingit suurt matkaenduurot sooviks. Ja noh supermotot kah muidugi. Aga noh eks näis mis saab ja kuidas rahatasku kannatab. Natukeseks peab ikkagi kannatust varuma.

Kasutaja avatar

Raino84
Postitusi: 186
Liitunud: 01 Sept 2009, 17:18
Tsikkel: Z1000
Asukoht: Tallinn

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas Raino84 »

minu tee on ka suht lühike nagu siin mõnelgi:) jalgratas -> korra või paar sai suve lõpus proovida kuskil maal sõbra 125st krossikat (polnud enne üldse sõitnud) -> tuli mõte, load -> load kähku tehtud -> hästi läheb varsti ratas ka -> ja siis tuleb lihtsalt kevadet ootama jääda, muud midagi.. ei olegi mingit sellist pikka lugu asjal... kiire ja lihtne:)

2005 Kawasaki Z1000
tel: 56622443
Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 474
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 43 korda

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

MInu tee beikeriks sai alguse samuti jalgrattast. Kolmerattaliselt kaherattalisele üleminek oli vast kõige valulisem. Oh seda vingerdamist ja mitte püsti püsimist. (crash) Siis tuli Ereliukas, sõit algas ja lõppes ikka kuuri äärest paku najalt. :mrgreen: Vanust võis tollal olla 6-7 tuuri. Pärast seda sai juba tutvust tehtud ka mootoriga jalgratastega. Naabripoisid putitasid ikka oma võrre ka ja eks ma siis olin ka ninapidi juures või sõrmepidi küünlapiibus, kui tagaratast ringi aeti. :mrgreen: Kui vanust tiksus 13 täis, soetasin 800.- eest oma isikliku võrri. Aasta võis olla tollal 2001. Õnn oli jõudnud minu õuele. Iga päev täristasin ringi nii palju, kui vähegi võimalik. Korra panin isegi külje maha kiirusel 5km/h, kui tagapidur kadus enne suurt kraavi ära ja esikat ei jõudnud rabada. Võrr tänase päevani alles ja vajadusel ka sõidab. 16a vedasin koju ühe rimaka Voshodi, mis isa abiga sai ka ellu äratatud. Palju ma temaga ei sõitnud, rohkem seisis niisama. Uuesti avastasin ta sel sügisel, hea metsas ja muda sees vahelduseks kärnatada. :) Sel suvel aga sai tehtud otsus ja tegin ära ka A-kat. load. Ja mõned nädalad tagasi tõin läbi vihma, pori ja lume koju ka esimese päris ratta, ehk siis 600-se Gixxefi. Näeme kevadel tänaval. :bsmile:

...
Kasutaja avatar

meph
Postitusi: 283
Liitunud: 22 Apr 2007, 13:18
Tsikkel: Honda VTX 1800R, Honda CB500
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas meph »

Panen siis ka siia paar rida kirja :)

Nagu suurem osa siin, alustasin ka mina kaherattalistega pedaalajamiga aparaatidega :)
Välja nägi vist umbes nii: Skolnik -> Kokukas -> Ereliukas -> Start Shossee vms selle nimi oli -> Scott'i mägiratas -> Kona mägiratas... viimane praegugi garaazhinurgas olemas :) Nende vahele sattus erinevaid katseid sõprade mini'dega, 50cc ja 80cc krossikatega, ja korra platsil ka tuttava 750cc gixxeriga :) Kusagil 2005 või nii võttis üks tuttav mind oma baigile sabale viimsis ning lasi kaks esimest käiku mina sabal, ratas tagarattas, tühjaks :D Peale seda läksin lubasid tegema :D
2007 saabus koos lubadega (võibolla tegelt paar nädalat varem) minu hoovile minu esimene päris enda mootorratas... selleks oli 96 aasta 600cc Suzuki Bandit. Seda ratast jätkus mulle vist kusagil kolmeks kuuks... läks teisel üks suunatulepirn läbi ning sõprade juurde tsiklipoodi minnes tuli välja, et pirni neil mulle pakkuda pole, kuid ühe mootorratta tahaksid mulle küll samas anda :D Seega saigi vana ratas poodi jäetud ning väikese lisaraha loovutamise tulemusel 96 aasta GSX-R 750 omanikuks saadud :) Nüüd 2009 aasta kevadel läks hammas verele millegi uuema, kergema ja äkilisema vastu. Alguses mõtlesin siin 1000cc isendite vastu, kuid kuidagi jäi üks meeldivalt odava hindega 750cc K7 GSX-R silma (aitäh, masu :P ) ning sai huvi pärast seda proovima mindud... peale proovisõitu ei tahtnud enam ratta seljast maha tulla, ära armusin :D Sama päev paberid liisingusse sisse ja paari päevaga oligi ratas oma hoovil.


0tt
Postitusi: 151
Liitunud: 19 Apr 2004, 17:42

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas 0tt »

Ajaviiteks oma vanasid postitusi lugedes leidsin selle teema siit ja mõtlesin natuke täiustada seda rida, mis 2004aasta piirdus 125cc krossikaga.

algne siis:
krossidelta 62cc
riga
voshod 3m
praegu honda cr 125

Peale seda
Honda cr 250r
Cbr600 ja Crf450
Yamaha r6 ja Rmz 250
Kawasaki Kxf 450
Suzuki Rmz 450
Siis sai ka natuke mootorsaani proovitud.
Ja hetkel Crf450 09a ja tänavatsiklit otsin veel.

Ehk leiate ka oma aastatetaguse postituse millele nüüd lisa kirjutada :)

cbr600--r6--zx10r
cr125-cr250-cr250f-kx250f..jne..cr450f 09`yz450f 11`
Kasutaja avatar

puhh
Postitusi: 543
Liitunud: 27 Okt 2003, 11:51
Tsikkel: 90º V2
Asukoht: lapikese keskpaik
Kontakt:

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas puhh »

noh, täiendaks siis oma 2003a. postitust
vaatasin, et seal oli esimene ratas - Kawa ZZ-R 600, siis tuli Kawa ZZ-R 1100, peale seda oli mõte vahetada see ZZ-R 1200 vastu, kuid siis tärkas kirg itaallaste vastu ning majja sattus Aprilia Futura RST1000 ja seejärel omakorda Ducati Multistrada 1000DS.

http://www.greenmoto.ee
If the MTS1200 engine is not enough for you then I dont know what else to say. Nothing combines the handling, power, versatility & comfort of MTS 1200ST.

sigaelmar
Postitusi: 286
Liitunud: 27 Juul 2006, 12:17
Asukoht: Saaremaa

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas sigaelmar »

Mina olen üks nendest (ilmselt) vähestest, kes esimest korda mootoriga kaherattalisega alles 24 aastaselt kokku puutus. Kaks esimest aastat rentisin rollereid, siis ostsin omale rolleri. Rolleri omamisel oli üks hea õppetund, mida osad "vanad tsiklimehed" siiamaani selgeks ei ole saanud - suunatule sisse ja/või väljalülitamine. Siis läksin A kategooria lube tegema ja sain põhimõtteliselt alles esimest korda elus mootorrattaga sõita. Kooli lõpetasin edukalt ja enne lubade saamist oli juba olemas ka Aprilia Pegaso.

Kasutaja avatar

ONiils
Postitusi: 101
Liitunud: 22 Juul 2008, 21:55
Tsikkel: Honda CBR600F
Asukoht: Läänemaa

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas ONiils »

Mis aasta Pegaso oli ja kas ikka 650 kuupi? Kui jah, kas on ka alles see masin?


sigaelmar
Postitusi: 286
Liitunud: 27 Juul 2006, 12:17
Asukoht: Saaremaa

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas sigaelmar »

99 aasta 650 kuupi aga alles teda mul ei ole enam.

Kasutaja avatar

mihkel27
Postitusi: 41
Liitunud: 06 Juul 2009, 17:54
Tsikkel: GSXR
Asukoht: Tln/Järvamaa

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas mihkel27 »

Poisikesena mini mopeed; voshod; moskva; liiga palju erinevaid Iz-e.
Peale seda ca 7 aastat kaherattalist ei omanud. Ükspäev proovisin üle pika aja sõbra
chopperiga sõita ja peale seda hakkasin kohe A-kati tegema.
Cbr 600; Ktm 400?; Suzuki Tl.


qnn0
Postitusi: 32
Liitunud: 08 Jaan 2011, 19:34
Tsikkel: FLHRSE5

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas qnn0 »

Tee on olnud lühike aga vaevaline :D
Posiksena igivana Jawa millel oli kuubikuid lausa 50, siuke maru stiilne pill oli, helesinine ja 2 käiguga, mida sai lenksult kruttida. Kahju et pätid ära viisid.
Siis M 750, ilma mingite paprite ja lubadeta... see eest lusti palju. Nüüd siis peale pikka tühjust ja ohkimist ostsin käesoleva aasta jaanuaris Drag Star 1100. Või kui papreid usaldada siis XVS1100.


madheix
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Mai 2009, 12:08
Tsikkel: Honda GL1000
Asukoht: Haapsalu

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas madheix »

Tee siis algas 8 aastaselt ehk siis veerandsada aastat tagasi: Mingi 3-4 võrri, Moskva, järgmine Moskva, Minsk 125, IZ Planeta, K-750, Jawa 638, Yamaha 650 Special, Honda GL 1000

Kasutaja avatar

M.K
Postitusi: 199
Liitunud: 16 Juul 2007, 12:51
Tänatud: 22 korda

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas M.K »

Minu tsiklimehe tee algas 16-aastaselt, kui sugulane andis proovida oma KTM 525 EXCd. Pärast seda jäi pisik parandatmatult sisse ning tuli hakata raha koguma ratta ostmiseks.

  1. aastaselt jõudsin oma esimese ratta ostmiseni, milleks oli Suzuki Dr350. Aasta hiljem sai see vahetatud GS500 vastu, millega sai sõidetud 2 aastat ning siis veel üks GS500, millega sai sõidetud eelmine suvi.
    Paralleelselt Gs500 sõitimisele üritasin oma sõiduoskusi parandada liival Suzuki Rm125ga Eelmise suve lõpus avanes võimalus sõita SV650ga, mis pani tahtma võimsamat ratast kui GS500 ning nüüd saigi ostetud FJ1200, millega tahaks juba ohtrates kogustes kilomeetreid mõõtma hakata.

Kiiret lume sulamist kõigile soovides :bsmile:

The price of anything is the amount of life you exchange for it.

H.P
Postitusi: 397
Liitunud: 08 Juul 2008, 09:13
Tsikkel: Tiger 800 XCA
Asukoht: Tallinn

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas H.P »

Olin 7a kui maal vanaisa Riga 5 heinakuhja alt välja tirisin. Olid raam ja rattad sellest alles vaid. Isa tõi siis D8 mootori, mida asusin sinna raami vahele aretama... Suved otsa sai kärutatud ilma piduriteta/sidurita/summutita :oops: Kuskilt õnnestus osta odavalt ront Delta ja komplektne Mini raam, mis sai edukalt omavahel komplekteerides uue hingamise Mini mopeedi näol ja järgnes ca 20a pausi. Aga ega see pisik kao ja nüüd siis 2008a saati taas kahel rattal :)

Ex: Yamaha FZ6

roheline lõvi
Postitusi: 46
Liitunud: 06 Aug 2008, 13:53
Tsikkel: Honda Deauville

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas roheline lõvi »

ehh..noorukina paar korda venna võrriga, sealt ei tulnud midagi. vend jooksis mööda kodutänavat järgi ja hoidis peast kinni, et kuda õde nii rumal on. aga kuna vend noorest alates on sõitnud, siis ma "tsiklihõngu" olen alati tundnud, hinges kandnud ja ihaldanud. selgus, et abikaasa samuti. lollilt kaua lükkasime lubade tegemist edasi. mitte enam väga noore ja uljana polnud see mul isklikult enam väga ludinal lugu. aga tehtud 2008 sai ja rahul. parem alustada hilja, kui mitte kunagi.


FlashbackX

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas FlashbackX »

Nii, alustasin ikka jalgratast, isa oli üsna konkreetne, pani ratta selga ja lükkas veits takka mäest alla, mäe all oli keset teed meie "põka" sain mööda, ja sellest peale ka rataste seljas. siis sõitsin maal minimopiga, minskid, voshodi ja jawa ning IZ'd. Lõpuks kui sain 12 sain oma Zid 50cc, tutika Baueri motost. Aastad läksid mööda, Zid oli ammu vennale pärandatud. Sai ostetud Aprilia RSV1000 tuono 2003. Ei oskagi seletada, miks kohe nii võimas, pigem asi välimuses ja masina häältes ehk siis sobivuses.
kokkuvõte, jalgratas - Zid 50cc - Aprilia RSV1000 Tuono.


Mihkel S
Postitusi: 280
Liitunud: 30 Juul 2008, 01:02
Tsikkel: Veereb..
Asukoht: Tarbatu
Tänanud: 1 kord

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas Mihkel S »

Kui nüüd aus olla, siis mingi 14-15aastasena tegin sugulase juures maal tööd suvi otsa ja ta andis mulle aidas seisva K750M´i ja lasi kap remondi ka teha... sealt enam tagasiteed ei olnud.


Shiim

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas Shiim »

  1. kolmerattaline jalgratas
  2. 2 rattaline jalgratas
    3.Sachs Madass 125cc :D

keps
Postitusi: 2
Liitunud: 18 Dets 2005, 19:48
Tsikkel: Suzuki gsx-r 600
Asukoht: ellamaa

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas keps »

Tervist!
Juba enne sündimist meeldis kiirus ega ma muidu poleks sündinud :D Sünnist saati maakohas elanud, sealt sai ka alguse motohuvi, alguses võrrid, siis juba 175cc, 350cc jne, ja nüüdsest ma arvan, et never tsiklihuvi minust välja ei lähe :d

Kasutaja avatar

Commix
Postitusi: 103
Liitunud: 19 Apr 2011, 19:37
Tsikkel: Jawa
Asukoht: Otepää

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas Commix »

Need kondimootoriga asjad jätaks välja, aga võrriga sai kimatud nii mis hirmus, üle küla pill, isegi neljakesi läks korralikust mäest üles. Siis sain ühe käest 350st jawat proovida, no nii hirmus tahtmine oli osta. Jäi kuidagi soiku see asi kuid bike vaatasin kael kõveras kogu aeg( siiamaani). Lõpuks sai ostetud zx6r ja kiirelt lube tegema nüüd! :wack:


vaio
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Jaan 2011, 14:47
Tsikkel: riisirakett

Re: Sinu tee bikeriks...

Lugemata postitus Postitas vaio »

Esimene oli ikka see Riga 12. Seda sai tuunitud nii, et ikka 60 kätte saaks ja vingem oleks, aga see sunnik ei suutnud ju jahutada enam siis. Maanteel põhjagaasiga lastes tahtis kokku joosta, pidi segukruvi rikkama segu poole keerama, siis nii hästi ei läinud, aga selle eest sai edasi sõita jälle. Varastati maalt talvel ära ja unistus oli mopeedist, aga see jäigi unistuseks. Selle eest sai varsti "jänestega jaWa" muretsetud ja neid 3-käigulisi siis oli 3 tk koguni. Ikka muidugi jälle viiliti neid silindripäid õhemaks ja aknaid ülespoole. Tõstsid nokka ka, nii mis hirmus. Aga Jawa oli tegija ja nii nad kõik maha müüdud said. Ja siis tuli Jawa 350. Vanem,mitte 634,638. Algul sai punasena sõidetud, aga seejärel "shadowline" -ks võõbatud.Sellega sai ikka hea mitu aastat kärutatud. Algul ilma lubadeta ja ilma kiivrita,mentidel eest ära jne. Kuni auto (Ziguli) vaimustus tuli.Sealt edasi 15 a vaikust,ainult sõprade omad korraks proovida. Nüüd siis R6. Algul pärast pikka pausi polnud küll eriti kindel tunne seljas olla, aga esimese 100 km järel tuli kõik jälle meelde. Selle peale :bsmile:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”