Isle of Man TT 2012

Kõik kiirusega seotud teemad. Kiirendus, ringrada, jne.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Isle of Man TT 2012

Lugemata postitus Postitas sepp »

Motorized kirjutas:

Olles ise ka neid teid sõitnud, siis pean ütlema, et see teekate on nagu ta on. Teed kui sellised on oma kurvide ja sirgetega ideaalsed, aga see asfaltkate küll kohati kriitikat ei kannata. Oma lõbuks saab paugutada küll, aga kui me räägime võistlemisest... Ühesõnaga - äkki herr Sepp läheb teeb mõned katsed, siis saab edasi mõelda :mrgreen:

nii! proovisime eile teha seda ringi... kahjuks purunes esirehv juba mõnel esimesel kilomeetril(täpselt ma ei teagi kas juba olime sinna rajale jõudnud v ei) ja jäi kogu katse poolikuks...
ehk kunagi uuesti kui saan rehvi vahetatud :mrgreen:
hetkel igatahes see rada ei meeldi mulle :mrgreen:

Kasutaja avatar

DGAF
Postitusi: 437
Liitunud: 07 Okt 2007, 11:49
Tsikkel: Yamaha R1 track only
Asukoht: Tallinn | Nõmme

Re: Isle of Man TT 2012

Lugemata postitus Postitas DGAF »

sepp kirjutas:

nii! proovisime eile teha seda ringi... kahjuks purunes esirehv juba mõnel esimesel kilomeetril(täpselt ma ei teagi kas juba olime sinna rajale jõudnud v ei) ja jäi kogu katse poolikuks...
ehk kunagi uuesti kui saan rehvi vahetatud :mrgreen:
hetkel igatahes see rada ei meeldi mulle :mrgreen:

Väga varajane katkestus :lol: põhiline, et rehvi purunemisega midagi hullemat ei kaasnenud.

born under a bad sign
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Re: Isle of Man TT 2012

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Pole see kant võõras mullegi, tee on kohati ikka väga kehva kvaliteediga, kasvõi Loksa-Hara lõik on kohati ikka selline kartulipõld et... :wack:
Selle ringiga on see häda, et see asub Lahemaa rahvuspargis ja ma ei kujuta ette kellega magada on vaja, et need loa annaks seal kohalik TT korraldada.

See rada on osaliselt vana rallirada, teel Pedaspeale on ühes kurvis ka mälestuskivi seal hukkunud rallisõitja Aavo Pallikule.

it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 711
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 32 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Isle of Man TT 2012

Lugemata postitus Postitas daub »

Andestage mu skeptilisust, aga kas on reaalset lootust nii ohtlikku asja üldse algatada tühja koha pealt? Pirita-Kose-Kloostrimetsa ringrajaga oleks vähemalt võimalus rõhuda ajaloolisusele ja traditsioonidele.

Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt
Kasutaja avatar

DGAF
Postitusi: 437
Liitunud: 07 Okt 2007, 11:49
Tsikkel: Yamaha R1 track only
Asukoht: Tallinn | Nõmme

Re: Isle of Man TT 2012

Lugemata postitus Postitas DGAF »

Andestame ja see skeptilisus on ka täiesti põhjendatud. Pirita-Kloostrimetsaga on kahjuks see asi, et selle võime täielikult maha kanda (kohalikud elanikud, väga halb tee, ja väga tuntud sõitja hukkumine, mis paraku asja võõrale inimesele teeb asja välistatuks). Lahemaa rahvuspargilt loa saamine oleks kindlasti omaette ooper aga kui üldse tahta sellist asja teha ja läbi suruda siis tuleb kuskilt alustada ja proovida - kas see mainitud ring selleks õige on.. see on juba ise küsimus.

Ohtlikuse koha pealt - jah, see on vägagi kõrgendatud riskiga spordiala, kuid on ka teisi väga kõrge riskiga, seega ei näe, miks peaks olema sellele eraldi sanktsioonid.. samas täiesti asja võõrale inimesele võib see tunduda lihtsalt ensetapjalik sõit... elame näeme, kindlasti tasub proovida, ehk õnnestume ja saamegi TT korraldada :)

Siin kohal mainiks üle, et eile möödus 12 aastat Dunlopist..

born under a bad sign

TheKris
Postitusi: 13
Liitunud: 21 Mär 2012, 11:57
Tsikkel: VFR800

Re: Isle of Man TT 2012

Lugemata postitus Postitas TheKris »

Just praegu vaatasin sellist kokkupandud lõiku eelmise aasta tegevustest. Uskumatud vennad ikka ja see video on üsna ilusti aegluubis tehtud.

Täiesti lõpp, kui kena kallutamine ja eriti hea koht on see 1.55 peal kus vennal mõlemad rattad maast lahti.

Oehh- oleks endal kah julgust ja oskust.

Kasutaja avatar

DGAF
Postitusi: 437
Liitunud: 07 Okt 2007, 11:49
Tsikkel: Yamaha R1 track only
Asukoht: Tallinn | Nõmme

Re: Isle of Man TT 2012

Lugemata postitus Postitas DGAF »

Sai siis eile läbi sõidetud kambaga see ring: üllatusi on teel aga üldplaanis on tegelikult väga hea. Leesi-Loksa lõigul on asfalt üpriski suure tükiga, mis suuremal kiirusel võib osutuda libedaks ning Kolga kandis on ühes (päri päeva sõites) vasak kurvis keset teed puujuur asfalti all, mis viskab vibama.

Väga hea oleks, kui keegi kogenud rinka mees (sepp, kas ma pean veel täpsemalt vihjama?) sõidaks selle ringi läbi ka kuuma andes. Siis saaks juba adekvaatsema vastuakaja ning kui see positiivne on siis olen mina küll valmis oma aega ja vaeva kulutama, et teha seal üks võistlus.

PS: keegi pole öelnud, et TT stiilis sõit ka katte poolest ohutu ja mugav on.

http://www.flickr.com/photos/birdwatch5 ... otostream/

born under a bad sign

Stenf
Postitusi: 1
Liitunud: 20 Okt 2012, 19:42
Tsikkel: GSX 600F

Re: Isle of Man TT 2012

Lugemata postitus Postitas Stenf »

Kui kedagi huvitab TT ajalugu ,siis soovitan soojalt http://www.imdb.com/title/tt1698010/

Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Isle of Man TT 2012

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

2012 väntas ka keegi video lõigu.

http://topdocumentaryfilms.com/isle-man ... addiction/

Kasutaja avatar

kotk
Postitusi: 343
Liitunud: 04 Mär 2005, 23:07
Tsikkel: H-D Road King `03
Asukoht: Tallinn

Re: Isle of Man TT 2012

Lugemata postitus Postitas kotk »

Kuna tunnen Man-i saare poolt järjest tugevamat kutset,sündis järgmine tekst Gustav Ernesaksa laulule "Kutse"

1.Salm: Miks veri nii rahutult tuikab
mu soonte sees salaja
baik jubeda vinega põikab
Man-saare kitsaste kurvide peal.

Refrään: Läheme teele Man-saare TT-le
kus on taevas toetumas õllele
sinna kus sinine,sinine esmaspäev
sinna,sinna mind ta viib.

2.Salm: Ma sulgeksin südame uksed
ja hoiaksin küüntega maad
kuid võimsam on minust see kutse
ja sellest ma vabaks ei saa.

Refrään: Läheme teele ...

Yamaha FZR 600/Suzuki GSX 600F/Suzuki RF 900R/Suzuki GSX R-750K1/Kawasaki VN 750 Vulcan/Kawasaki VN900 Custom/Harley-Davidson "Road King"
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kiirendus ja rinka”