Motoaku


will111
Postitusi: 5291
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 46 korda
Tänatud: 389 korda

Re: Motoaku

Lugemata postitus Postitas will111 »

mille poolest nendel nö. startstop masinatel üleüldse nii eriline aku on? ses suhtes, et ma sõidan ka tegelikult ringi autoga mis teoorias peaks nagu tegema seda start stopi ise ja automaatselt. aga kapoti all olev aku nüüd küll ei paista millegi poolest niiväga eriline olema. üsna tavaline ~70ah pliiaku minumeelest.
kui mina selle autoga sõidan siis reaalselt võibolla üks kord kuu aja jooksul kuskil paneb seisma ja uuesti startides ise käima tagasi :D (ja jutt käib siis sellest, et sõidutihedus on ikkagi peaaegu igapäevane). kui aga naine sõidab siis temal väidetavalt teeb startstopi suhteliselt tihti...ja olen ise kõrvalt näinud, et tõepoolest teeb oluliselt tihemini kui minul. millest see tuleb, pole õrna aimugi...tegu on skodaga, miski paar 3-4a vana vast, bensiin. teen viimasel ajal nüüd üsna tihti ise manuaalselt start stopi kuna imeline automaatika sellega hakkama ei saa :lol:

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”