Tsiklid, relvad ja relvaluba


701
Toetajaliige
Postitusi: 447
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 81 korda
Kontakt:

Re: Tsiklid, relvad ja relvaluba

Lugemata postitus Postitas 701 »

Ain kirjutas: 22 Veebr 2024, 21:08
701 kirjutas: 22 Veebr 2024, 20:57
Ain kirjutas: 22 Veebr 2024, 20:34
Aga kui esitada vähe üldisem küsimus... miks peaks Eestis kellegil üldse relvaluba ja relv kodus olema? Jätame kõrvale ilmselged sihtgrupid kellel see on ametiga seotud.
Aga miks ei võiks Eestis igal teovõimelisel inimesel relv olema, kui ta seda vähegi soovib?
Soovida võib igasuguseid asju.. Proovi adekvaatselt põhjendada miks peaks olema igal teovõimelisel isikul relv?
Ameerikast kuuleme koguaeg relvadega seoses erinevaid uudiseid. Nemad põhjendavad endal seda, et ajalooliselt on nii olnud..

Relv on tegeliku kasutamise vajaduse tõenäosus on tänapäeval nii vähene, et natukenegi eesmärgipäraselt kasutavad püssi ainult jahimehed. Isegi enamikel mundrimeestel on relv pigem tüliks, kui et seda päriselt vaja läheb. Küll võib see olukord, "ühel juhul miljonist", sekundi jooksul muutuda ja siis reeglina relva enam soetama minna pole aega. Ja mingi osa inimesi arvab, et nad võiks selleks üheks juhuks valmis olla.
Ja mina ei tea, kes on väitnud, et igal teovõimelisel inimesel peab relv olema, küll aga võib. Pealegi on relvadega seotud hulga spordialasid, mida harrastavad Eestis ikka mitmed tuhanded inimesed. Soovida võib muidugi igasuguseid asju... Ja kõiksugu teooriaid ja skeeme oma soovi õigustamiseks välja mõelda. See, et asi nii kaugele areneb, et Ainile kohustuslikus korras püss koju tuuakse, ma ei usu, et see hirm on põhjendatud.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”