Oma (hirmkalli) elektri/kütte arve olete juba kätte saanud?

Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 506
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 79 korda

Re: Oma (hirmkalli) elektri/kütte arve olete juba kätte saanud?

Lugemata postitus Postitas claw »

urmas66 kirjutas: 09 Veebr 2024, 13:05
claw kirjutas: 09 Veebr 2024, 12:03

Ja see sinu numbrid on ka imelikud, kompenseerimise osa on liiga suur. Midagi ei ole sul normaalselt seadistatud vms.
Aga palun ja tule seadista siis õigesti kui tead, et midagi on valesti. Kirjuta PM ja lepime kokku.

Ja veekord siis tuletan meelde ja ka eespool oli sellest juttu, et see toimis sel viisil AINULT sellise ektreemse hinnakõikumise korral. Tava oludes sellise sisse välja plõksimisega kokku ei hoia. Lihtsalt tundide lõikes on hinna vahed selleks liiga väikesed. Kui punktuaalselt võtt,siis kindlasti 2-3€ kuus on võimalik alati kokku hoida, aga see pole muude kulutustega võrreldes kokkuhoid.
Ma ei tegele küttesüsteemide seadistamisega enam ca 15 aastat vist, ammu juba teisel erialal. Tehnoloogia on muutunud, palju, aga termodünaamika ja füüsika mitte väga palju. Ja mul puudub huvi kellegi süsteemi ka üldse süvenema hakata.
Põhjuseks on see, et mind tegelikult ei häiri see, et sul palju kulub, olgu siis elektrit või raha. Kulub palju kulub. Iga mehe oma asi.

Aga palun mitte ainult oma näite põhjal mingit tõde kuulutada. Et vot mul kulus nii ja nii ongi. Ei ole. Sõltub. Valikutest.

Sama nagu nende päikesepaneelidega. Üks mees teeb sest tahab - teine tegustseb ainule exceli tabeli tasuvuse põhjal. Kumb neist loll on? Mitte kumbki? Mõlemad? Või sõltub? Millest?

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”