Matkamotoratta ost sooviks nõu


joha123
Postitusi: 228
Liitunud: 20 Nov 2016, 19:11
Tsikkel: Suzuki VZ 800, DL1000, DL650
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda
Kontakt:

Re: Matkamotoratta ost sooviks nõu

Lugemata postitus Postitas joha123 »

pigem osta ratas selle järgi, kus matkatee valdavalt kulgema hakkab ja testi mõne rattaga sadula sobivus oma istmikuga ära. mul on olnud sadulat, millega sain vaid 50km sõita, edasi oli 1 suur kannatamine. ja sadulad, millega paagitäis maha vurada pole mingi probleem. pika jalaga oluline ka jalasirutamise võimalus. parimad minu sõidustiiliga sadulad olid Honda CB1100 ja Royal Einfeldi Interceptor. ehk sain igal vajadusel jalga sirgemaks ja tagumikku tahapoole ning keha puhkama. Praegune matkaratas Suzuki DL 650 on sissepritsega, väga ökonoomne aga sadula nõgusus on paigas ja jala puhkamiseks peab ikka püsti sõitma (2kesipole ju ruumi). sissepritse ja kapra kütusekulu vahe võib olla pikemal otsal päris arvestatav (minu ratastel -2L/100). kui mootor pole peeneks lastud ja korralikult hooldatud, siis peaks enamusel alla 100tuh mootoritel olema ressurssi mitmeks sajaks veel.
no ja kui sa oled aint asfaldil võid vabalt ka 300+kg ratta valida, nagu kruusale keerad on 200kg tsikkel palju lihtsam. ka kahekesi ja lisapagasiga.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”