Tsikliveo haagised


morse
Postitusi: 1413
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 273 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Tsikliveo haagised

Lugemata postitus Postitas morse »

@Henn tõsi, et kaubikusse on sellist komplekti raske mahutada aga Euroopa poole minnes on igasuguse haagisega suur miinus kiirusepiirang 90. Kaubikuga lähed tihti isegi 130ga (oleneb, kus sõidad muidugi).

Mul ka nüüd BE load ja olen ka kaalunud kerghaagis VS suur haagis teemat. Päris aus olla, siis 2 mammutit on ju tegelikult napilt rohkem, kui kerghaagisele lubatud… Ei tea, kas keegi hakkaks kaaluma - aga asi millega arvestada.

Kaheteljelise eelistest siin räägiti. Minu arvates suure haagise miinused pikal teel ei tule esile. Kaheteljeline on ikka päris hea ja stabiilne. Sedaaniga meeldib mulle vedada madala portega või platvorm käru (vanasti universaalkerega sõites oli kõrgemaid haagiseid oluliselt lihtsam vedada - sedaan on selles osas ikka väga tundlik).

Turvalisuse asi on muidugi omaette teema. Kinnine tent vmt on selles osas parem. Aga näiteks minu sedaan S90 oleks üsna kehv kõrge tendiga pikal teel.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”