KTM 890 Adventure R, 2023


Mark Sorestad
Postitusi: 3
Liitunud: 25 Juul 2023, 16:29
Tänanud: 5 korda

Re: KTM 890 Adventure R, 2023

Lugemata postitus Postitas Mark Sorestad »

Junzu kirjutas: 15 Mai 2023, 10:51
Tänaseks siis üle 1000 km sõidetud, homme läheb hooldusesse.Tavaliselt ma oma ratastega hoolduses ei käi ja teen asjad ise aga kuna garantii, siis peab.

Vahepeal on rattal välimus grammikene muutunud, tahtsin KTM-i Dakari kujundusega. Enamvähem sain ka selle. Olen rahul.
IMG20230510191609.jpg

Kleebised tulid Ukrainast ja kvaliteet on tiptop. Võtsin kõige paksema kile, mis pakuti ja teralise läikega.
IMG20230512141604.jpg

Lisaks esimesel sõidul sai selgeks, et püsti sõites on sõiduasend minu jaoks kehva. Liiga küürus peab olema. Lenks madalal jne. Ei pea mulle rääkima hakkama nüüd puusade asendist jms. Väikese endurokaga on mul lenks võimalikult madalal ja asend sobib. Siin sellel rattal püsti sõites oli asend väga ebardlik.
Igastahes tellisin omale Rade Garage jalarauad ja leidsin varuosade kastist kõrgemad lenksupukid ka. Natuke liigutasin lenksu ettepoole ka (pukid jätsin samadesse aukudesse aga lihtsalt keerasin teistpidi). Nüüd ruumi rohkem ja asend sobilik.
IMG20230511084835.jpg
IMG20230511084842.jpg

Sõbra ratas sai ka ära kleebitud. Tal teise tootja kleepsud. Kallimad aga rohkem detaile kaetud kleepsudega ka.
IMG20230510191730.jpg
Kas teile meeldib oma mootorratas nii väga, et hooldate seda alati ise?
või on mõni muu põhjus?

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”