Telk motomatkaks


maatriks
Postitusi: 25
Liitunud: 21 Mai 2020, 11:34
Tsikkel: '14 1200GS, '05 Kawasaki Z750S
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas maatriks »

Fox kirjutas: 31 Mai 2023, 11:22
Otsin klassikalist kerget 1 inimese kuppeltelki (kaal peaks kindlasti jääma alla 2 kg), mis ei maksaks miljoneid (max 300 eur).
Olen olude sunnil kasutanud nüüd paaril korral vist Jyskist ostetud 20 eurost 1-inimeste telki, see iseenesest oleks minu vajaduste jaoks (kuivema ilmaga telkimine) isegi suht rahuldav toode (kaal 1,5kg, käib kiiresti üles ja boonuseks on üliodav hind). Ainuke probleem on, et kuna olen pikemat kasvu siis pea ja jalad ulatuvad vastu telgi seina ja see asjaolu segab mind päris tõsiselt.
Ma ei tea, kas ma ei oska enam googeldada aga esimese otsingu tulemusena ma ei leidnudki sellist lihtsat toodet, palju pakutakse tunneltelke mis mulle üldse ei meeldi või siis mingeid hübriide mis ka vajavad tingimata püsti püsimiseks vaiasid.
Oskab keegi soovitada mõnda sellist telki?
https://eu.alpkit.com/products/soloist

Kasutan ise sellise telgi XL versiooni (olen 201cm pikk). Pikkuselt on okei, aga teistpidi on väga kitsas, seljakott külje peale ei mahu. Ja sisseminek on kõike muud kui graatsiline. Plussiks kergus ja kompaktsus.
image.png

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”