Automaksu mõjust mootorattturitele.

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1481
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Automaksu mõjust mootorattturitele.

Lugemata postitus Postitas Ain »

will111 kirjutas: 05 Juul 2023, 00:56
Ain aga aus küsimus sulle, ja ma arvan täitsa otsene ka...kas sa siis tõsimeeli nüüd arvad, et noh - kuna justkui midagi veel kivisse raiutud ei ole siis on väga suur võimalus, et tegelikult tuleb ikkagi väga mõistlik maks ja et näiteks mootorrattaid tegelikult ikkagi ei maksustata? samuti näiteks nö. seisvaid, mitte hetkel aktiivses kasutuses olevaid autosid, tsikleid?
Et täitsa tõsiselt, kui suur on sinumeelest täna see võimalus, et valitsus kehtestab sellise mõistliku maksu, millel tegelikult nagu peaaegu ei olegi varamaksu maiku juures? :D
Nagu ka eespool mainisin, et loomulikult kellelegi ei meeldi maksud... kaasa arvatud ka mulle. Aga täna ei ole veel midagi konkreetselt teada ja minu arust selle infopealt mõistatada ja kiruda on mõtetu. Kordan veelkord-- ootame ära. Kasvõi eelnõu.. siis juba on midagigi aimu. See kui pealinna leht midagi kirjutab.. tee mis tahad ma näen seal pigem KE kõrvu ja plaani ette paanikat teha ja rahvast üles kütta. Nad ei ole paljudest asjadest üle saanud siiani. Pole mõtet aega raisata ette kirudes teadmata mis lõpuks tuleb. Ega ma ka kõigega siin riigis rahul ei ole. :D
Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

Mine “Fleim”