Telk motomatkaks

Kasutaja avatar

ullivilli
Postitusi: 172
Liitunud: 06 Apr 2011, 17:03
Tsikkel: R1100GS
Kontakt:

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas ullivilli »

ott kirjutas: 02 Mär 2021, 14:07
Tekkis mõni küsimus hammock'i usku inimestele:

Kus hoiate enda varustust, mis võiks kuivaks jääda. Kas lappate enamus kohvritesse/kotti või piisab hammock'i ja tarpi alla panemisest, et isegi vihma ja tuulega asju kuivas hoida?

Samuti kas hammockil on sees mingi taskud/organiseerijad, kus hoida igast väiksemaid pudinaid, mille muidu telki kaasa haaraks?

Ise telgiga matkates olen harjunud kriitilisemad asjad telki sisse võtma, enamus elektroonikat laen öösiti ning hoian igaksjuhuks läheduses mõne soojema hilbu + kindlasti ka joogivett.
Olles nn hammocki usku inimene sinna maani et maas magamise kohta on ütlus, et "nii madalale ikka ei laskuks"

Igatahes mul on suur 4x4 vihmakate, kuhu alla mahun ise, ratas, rippvoodi, kogu varustus ja jääb nii palju ruumi üle, et keeran vahel ka otsad kokku, et privaatsem oleks.
Olemas on ka veel suuremad vihmakatted.
Paneme selle siis perspektiivi, et kahe inimese telgi põrand on umbes 2x1.5m.
4x4 tarp on 16m2 ja 5x5 on 25 ruutu. Vanasti elas nii suurel pinnal mitu perekonda.

Kui räägime minimalistlikust, siis sõltub, kas kohvrid on täis või mitte. Tihti sõidan tühjade kohvritega, et enamik varustust mahub sinna või siis kasutan suurt prügikotti, kuhu oma kraami panen, et vihma eest kaitsta. Enamasti siiski mingi kate lisaks, et saan üle ratta tõmmata ning selisel juhul laon kogu sõiduvarustuse lihtsalt üle ratta ja ise ööbin meetrikese eemal oma rippvoodis.

Motosügisel olen tõenäoliselt sarnase sisseseadega kohal nagu kõik eelnevadki aastad :)
www.minemetsa.ee www.ripptelk.ee - Hennessy, DD hammock, Rootsmann rippvoovid, Sawyer veefiltrid ja kõikvõimalik matkavarustus.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”