Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 528
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kiilas »

Madlobster kirjutas: 17 Aug 2022, 12:13

Äkki keegi tunneb ennast ära ;)
Gerrit jagas FB-s pilti, ju see tema on. (crash)


Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

kas gerrit tiba teist tüüpi ratastega ei sõida?
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Madlobster kirjutas: 17 Aug 2022, 13:05
kas gerrit tiba teist tüüpi ratastega ei sõida?
701 tal jep
Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

mul on ka ühe korra pilti tehtud. (vestlust ei järgnenud)
enamasti neid kappe tsiklid ei huvita.
Tea kas sõltub tsikli ja mehe kogu suurusest või mille järgi ta otsustab pilti teha või mitte teha.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Madlobster kirjutas: 17 Aug 2022, 21:36
mul on ka ühe korra pilti tehtud. (vestlust ei järgnenud)
enamasti neid kappe tsiklid ei huvita.
Tea kas sõltub tsikli ja mehe kogu suurusest või mille järgi ta otsustab pilti teha või mitte teha.
No Sa ei hõiska ju ka sotsiaalmeedias....

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Turist »

Ei tea kas punaseks värvitud jalgrattateel paarsada meetrit tsikliga sõitja ka hälviku alla kuulub või on see pigem nii tavaline, et hälvik on see, kes seda ei tee? :D Ma tihti Tallinnas ei liikle, aga täna juhtusin nägema.
Kasutaja avatar

AndiKa
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Juul 2020, 11:11
Tsikkel: Scout, ST1100
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 13 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas AndiKa »

yeekim kirjutas: 17 Aug 2022, 21:37
Madlobster kirjutas: 17 Aug 2022, 21:36
mul on ka ühe korra pilti tehtud. (vestlust ei järgnenud)
enamasti neid kappe tsiklid ei huvita.
Tea kas sõltub tsikli ja mehe kogu suurusest või mille järgi ta otsustab pilti teha või mitte teha.
No Sa ei hõiska ju ka sotsiaalmeedias....
Ma kangelast ei tunne, aga mis selle point on? “Tegin kiivrikaameraga pilti, kuidas näitan keskmist näppu kaamerale, mis teeb minust pilti?” - veits lapsik kuidagi. 111 km/h ei tundu ka midagi erilist…
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

111 on pigem nõrk

Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Prets »

Madlobster kirjutas: 17 Aug 2022, 21:36
mul on ka ühe korra pilti tehtud. (vestlust ei järgnenud)
enamasti neid kappe tsiklid ei huvita.
Tea kas sõltub tsikli ja mehe kogu suurusest või mille järgi ta otsustab pilti teha või mitte teha.
Tavaliselt minust ei tee, aga ühe korra kui helkurvestiga mööda lasin, siis võttis. Alukohvritega masinaid ka võtab hästi. Peegeldust otsib.
(togi)
Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Turist kirjutas: 17 Aug 2022, 21:51
Ei tea kas punaseks värvitud jalgrattateel paarsada meetrit tsikliga sõitja ka hälviku alla kuulub või on see pigem nii tavaline, et hälvik on see, kes seda ei tee? :D Ma tihti Tallinnas ei liikle, aga täna juhtusin nägema.
Sama bussiradadega. Aga pigem olen hälvik kui kahe auto vahel kägaras kinni, kuna enamus ummikus istuvaid autojuhte oma telo näpivad.
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Lõunapaiku tuli Tallinnas sees Peterburi teel vastu demostratiivselt tagarattase tõmbav supermoto vms. vend ilusate punaste lühkaritega... kiiver oli vähemalt peas. Muid aksessuaare tal eriti tähele ei pannud, sest ega ma tavaliselt ei vaata, mis on teistel meestel seljas ning lisaks (teemasse peaaegu sobivalt) olin autoroolis ametis kõrvaliste tegevustega.
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638

aivar_
Postitusi: 87
Liitunud: 22 Juul 2012, 17:09
Tsikkel: yamaha yfz 450
Tänatud: 9 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas aivar_ »

Tuuletallaja kirjutas: 17 Aug 2022, 23:04
Lõunapaiku tuli Tallinnas sees Peterburi teel vastu demostratiivselt tagarattase tõmbav supermoto vms. vend ilusate punaste lühkaritega... kiiver oli vähemalt peas. Muid aksessuaare tal eriti tähele ei pannud, sest ega ma tavaliselt ei vaata, mis on teistel meestel seljas ning lisaks (teemasse peaaegu sobivalt) olin autoroolis ametis kõrvaliste tegevustega.
Kusjuures lühhariga tagarattal liigitub selliste vaatepiltidealla mida on ilus vaadata. Mingi tagasi Kuusalu kandis oli selline kursilisem tee ja üks baigiline oli sabas ja ees ka auto. Tuli pikk metsavahesirge va 5 km ja ees kiirenda ca 110 spidojärgi ma vaatasin et ka täitsa ok kiirus. Baigiline siis tegi mäödsoidu tagarattal ja jäigi nii soitma sest reastus eesotjaette ka samamoodi. Eks mingi hetk pani mina maha ka aga ikka ilus liigutus oli
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Madlobster kirjutas: 17 Aug 2022, 21:36
mul on ka ühe korra pilti tehtud. (vestlust ei järgnenud)
enamasti neid kappe tsiklid ei huvita.
Tea kas sõltub tsikli ja mehe kogu suurusest või mille järgi ta otsustab pilti teha või mitte teha.
Kahtlustan, et ta valib ikkagi "liikluva kogu" suuruse järgi - mul on paaril korral sähvinud :D
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 528
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kiilas »

Maaks kirjutas: 18 Aug 2022, 08:49
Madlobster kirjutas: 17 Aug 2022, 21:36
mul on ka ühe korra pilti tehtud. (vestlust ei järgnenud)
enamasti neid kappe tsiklid ei huvita.
Tea kas sõltub tsikli ja mehe kogu suurusest või mille järgi ta otsustab pilti teha või mitte teha.
Kahtlustan, et ta valib ikkagi "liikluva kogu" suuruse järgi - mul on paaril korral sähvinud :D
Ei ole ka just väike mees ja ka tsikkel pole väike, aga olen proovinud kuidas ma olen, siis pilti on must ainult korra teinud, triibuline post õhtuhämaruses ja ainult eest, tagant ei tulnud enam midagi.

Assamait
Postitusi: 196
Liitunud: 28 Apr 2017, 16:05
Tsikkel: Eff Zett Quus
Tänanud: 139 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Assamait »

kiilas kirjutas: 18 Aug 2022, 09:02
Maaks kirjutas: 18 Aug 2022, 08:49
Madlobster kirjutas: 17 Aug 2022, 21:36
mul on ka ühe korra pilti tehtud. (vestlust ei järgnenud)
enamasti neid kappe tsiklid ei huvita.
Tea kas sõltub tsikli ja mehe kogu suurusest või mille järgi ta otsustab pilti teha või mitte teha.
Kahtlustan, et ta valib ikkagi "liikluva kogu" suuruse järgi - mul on paaril korral sähvinud :D
Ei ole ka just väike mees ja ka tsikkel pole väike, aga olen proovinud kuidas ma olen, siis pilti on must ainult korra teinud, triibuline post õhtuhämaruses ja ainult eest, tagant ei tulnud enam midagi.
Äkki seesma sähvimine teil, mis mind autoroolis vihastanud? Kiirus on raisk OK, aga teeb välku... Pakub pikaks ajaks mõtteainet, et WTF, aga trahvi ei tule... Vanasti (hallide postide algusajal) räägiti, et post saadab infot ära ainult teatud kellaaegadel ja selle protsessiga kaasnevat ka välk.

Ah jaa... Hälvik olen ka... Kui viitsimist on, siis bandiit saab ikka keskmise sõrme... Nii auto kui mootorrattaga... Autoga enam mitte nii tihti, ei sõida enam aken lahti... Kont tõi õnne õuele.
Tuntuim Läti rallisõitja - Kurvis Kraavis; tuntuim Läti mootorrattur - Kurvis Kallutas
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ain »

FB-s äkki hakkas silma lugu kus mingid tüübid tõkkepuu alt läbi eramaa kulgesid öösel.. Selles mõttes video on ikka aus...
Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ain kirjutas: 18 Aug 2022, 09:58
FB-s äkki hakkas silma lugu kus mingid tüübid tõkkepuu alt läbi eramaa kulgesid öösel.. Selles mõttes video on ikka aus...
Üks mopimees (need oli kolm mopeedi) hakkas undama ka veel, et tema sõidab parajasti politsei eest ära ja mingu see maaomanik oma tõkkepuuga :D
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

A mis see tsiklimees endast mõtleb, kes sõidab autode vahelt esimeseks, pargib ennast lisaraja (kus tavaliselt soovitakse rea ette ennast kiirendada) ette ning rohelise saabudes stardib nagu memm. St ei sõida isegi kõrval olevast perevagunist mööda (ei perevagun isegi ei proovinud kiirendada) ja vilgutab gaasi maha lastes suunda, et selle vaguni taha mahtuda.
Mida hekki on seal autode vahel ennast esimeseks ukerdada? aru ma ei taipa?
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

AndiKa
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Juul 2020, 11:11
Tsikkel: Scout, ST1100
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 13 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas AndiKa »

Pole just eriline mootorrattur, aga paistab pisukese hälbega siiski: Ida-Virumaa mopeedijuht põgenes politsei eest, sest arvas ekslikult, et on purjus
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas pühak »

AndiKa kirjutas: 25 Aug 2022, 22:15
Pole just eriline mootorrattur, aga paistab pisukese hälbega siiski: Ida-Virumaa mopeedijuht põgenes politsei eest, sest arvas ekslikult, et on purjus
Videos nähtud sõidustiili järgi arvaks ma ka samamoodi. Ei eelda, et kõik peaksid suutma sumpa vastu maad kallutada, aga see vend lasi enamvähem kõik kurvid laiaks.
"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

oo, väga huvitav ja kasulik video, sai viivikonna külast täitsa hea ülevaate :bsmile:

mopeedijuht toimis targalt, parem karta kui kahetseda ikka :D mõtle kui olekski purjus olnud :lol:
Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas zombi »

Turist kirjutas: 17 Aug 2022, 21:51
Ei tea kas punaseks värvitud jalgrattateel paarsada meetrit tsikliga sõitja ka hälviku alla kuulub või on see pigem nii tavaline, et hälvik on see, kes seda ei tee? :D Ma tihti Tallinnas ei liikle, aga täna juhtusin nägema.
Nooh, sellest patust ei ole minagi prii. Tõsi, tiksun seal viisakalt nii jalgratta kiirusega. Korra isegi üks pedaalipede leidis aega must Tehnika-Endla ristis tagant pilt teha ja sotsmeedias kiun püsti tõmmata. Noh, mina jälgisin foori, et lugupeetud velosopedistile mitte jalgu jääda ning enne autosi kenasti edasi Tehnikasse suunduvale sõidureale saada; moblat ei näppinud - turvaliselt tagi taskus, a tal telefoni näppimiseks aega maa ja ilm.

P.S. See Tehnika-Endla rist on ju perversseks tehtud, kõigi kolme sõidurea Kristiinesse keeramise võimalusega. Varem oli paremvöönd otse Tehnikasse suundumiseks, ei olnud nii suurt muret. A nüüd, eriti tipptunnil, oota nagu lollike oma aega, et otse minna ...

Seega - selles suhtes tunnistan end hälvikuks, kui vaja. A muidu olen võrdlemisi viisakas liikleja :-|||
Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.
Kasutaja avatar

weycco
Postitusi: 15
Liitunud: 15 Juun 2020, 17:31
Tsikkel: Ducati Monster 696
Asukoht: Rae vald
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas weycco »

zombi kirjutas: 31 Aug 2022, 07:11
Turist kirjutas: 17 Aug 2022, 21:51
Ei tea kas punaseks värvitud jalgrattateel paarsada meetrit tsikliga sõitja ka hälviku alla kuulub või on see pigem nii tavaline, et hälvik on see, kes seda ei tee? :D Ma tihti Tallinnas ei liikle, aga täna juhtusin nägema.
Nooh, sellest patust ei ole minagi prii. Tõsi, tiksun seal viisakalt nii jalgratta kiirusega. Korra isegi üks pedaalipede leidis aega must Tehnika-Endla ristis tagant pilt teha ja sotsmeedias kiun püsti tõmmata. Noh, mina jälgisin foori, et lugupeetud velosopedistile mitte jalgu jääda ning enne autosi kenasti edasi Tehnikasse suunduvale sõidureale saada; moblat ei näppinud - turvaliselt tagi taskus, a tal telefoni näppimiseks aega maa ja ilm.

P.S. See Tehnika-Endla rist on ju perversseks tehtud, kõigi kolme sõidurea Kristiinesse keeramise võimalusega. Varem oli paremvöönd otse Tehnikasse suundumiseks, ei olnud nii suurt muret. A nüüd, eriti tipptunnil, oota nagu lollike oma aega, et otse minna ...

Seega - selles suhtes tunnistan end hälvikuks, kui vaja. A muidu olen võrdlemisi viisakas liikleja :-|||
Ma üldjuhul ka neid punaseid radu ei kasuta, sest:
...noh, tegelikult on need ju jalgratturitele ja
...raudselt keegi tunneb, et peab seda kohutavat terrorit sotsmeedias jagama (pole mulle ega motorahvale üldiselt sellist kuulsust tarvis).

Aga kui tööle tulles peale viimast ristmikku täpselt enne kontorit seisavad autod ummikus, siis tundub veelgi ajuvabam ühte autokohta seal kinni hoida ja vaikselt töristades olen need viimased 100m enne parempööret parklasse mööda punast vaipa veerenud.

Näiteks tervet Liivalaia, Tehnika vms tänavat ma mööda seda punast rada ei sõidaks aga sellise väikse lõigu enne ärapööret pigem jah, sest usun see on win-win-win kõigile: mina saan kiiremini, autod saavad ühe koha võrra edasi ja need kellele mootorimüra ja bensulõhn ei meeldi, saavad must kiiremini lahti. Aga nüüd läks vist enda õigustamiseks? :P Tegelikult ma olen ka hästi viisakas ja normaalne liikleja :D
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas simp »

zombi kirjutas: 31 Aug 2022, 07:11

Nooh, sellest patust ei ole minagi prii. Tõsi, tiksun seal viisakalt nii jalgratta kiirusega. Korra isegi üks pedaalipede leidis aega must Tehnika-Endla ristis tagant pilt teha ja sotsmeedias kiun püsti tõmmata. Noh, mina jälgisin foori, et lugupeetud velosopedistile mitte jalgu jääda ning enne autosi kenasti edasi Tehnikasse suunduvale sõidureale saada; moblat ei näppinud - turvaliselt tagi taskus, a tal telefoni näppimiseks aega maa ja ilm.
ma olen tuttavate velotajate seas turuuuringut teinud selles osas ja üldine suhtumine on "kui punasele reale seisma ei jää ja lõpus autode ette lähed, siis on OK". Velotaja tahab seal ka veitsa naaksu teha ja kõnniteele keerata või punasega üle lasta, kui autosid ei tule.

AFAIK on näiteks Londonis punane osa kõigile kaherattalistele. Sh, fooride ees ümberreastumise ala.
Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas zombi »

Kusjuures, reastungi fooritaga kenasti autode ette, mitte ei jää velodele ette munema-tossutama. Ja ka ei sõida tervet Tehnikat - kui liiklus vähegi sujub, sõidan ikka normaalses sõidurajas.
Muuseas, Luise-Paldiski mnt. vahelisel lõigul pole punasel rajal mõtet sõita, Paldski mnt. eel see lihtsalt kaob ja sõidad end "kinni". Sääl nutad ja oled kannatlik.
Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.

Jazzyl
Postitusi: 49
Liitunud: 11 Apr 2014, 11:14
Tsikkel: Kawasaki z750
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Jazzyl »

See sobiks siia teemasse vist hästi...
https://www.delfi.ee/artikkel/120199596 ... onnetusest
Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas zombi »

Jazzyl kirjutas: 07 Juun 2023, 15:27
See sobiks siia teemasse vist hästi...
https://www.delfi.ee/artikkel/120199596 ... onnetusest

See ei ole hulljulge. See on lihtsalt hull.
Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hullus ja lollus on 2 eri asja!
Ei oleks kahju olnud...

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

yeekim kirjutas: 08 Juun 2023, 07:14
Hullus ja lollus on 2 eri asja!
Ei oleks kahju olnud...
Autojuhist ja tema autost oleks kahju.

53FT
Postitusi: 66
Liitunud: 23 Juul 2023, 11:29
Tsikkel: Sportster48

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 53FT »

Viimane nädal: Tartus sôidab Turu tn edasi tagasi supermoto. Tühja akraapovitsiga! Fuckin retard! Pärnus naked Kawa oranz. Neli otsetoru. Foori all teen märkuse- kasutage palun summutit. Fuckin asshole rewwing up selle peale. Eile Kulbilohu juures kaks nakedit sünkroonis mööduvad üks ühelt teine teiselt poolt minu e91 st. T*ra! oleks ma juhipoolsele tahtud teed anda( pidevjoon jne) oleks kôrvalustuja poolne t*ranina põllu peal! Ja minu bemmi külg rikutud. Kõigi peale helistasin 112 nagu model citizen 😁 Ùhe puhul 112 kõne vastuvõtja küsis kas ta muud ohtu ka kujutab Ma vastu et kujutab küll- Eesti genofondile 😁
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”