Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

► Näita Spoilerit
Sekundeerin @pleksi sõnavõtule. Mul on inteliga MacBook Pro puhul sama teekond läbi käidud, kusjuures tegu oli konkreetse maci tüüpveaga (liiga lühike ekraariühendus). Konsulteerisin nendega, kes parandavad masinaid. Tegija oli valmis küll kolmanda osapoole lahenduse paigaldama aga ütles, et ma ei jää sellega rahule ning soovitas esindust. Kiristasin hambaid ja maksin 35% masina hinnast juurde. "Õunamaksuga" on nagu Rooma keisririigile makstavate maksudega - kui maksmata jätad siis kahetsed pärast siiralt ja sügavalt.


🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

ott
Postitusi: 134
Liitunud: 04 Juul 2017, 14:38
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas ott »

On siin ehk keegi pädev mees kahele plastikule kleepsu paigaldama? Plastikul on peal uhke muna ja ise ei suutnud peale tunniajamist jändamist kortse kokku kuumutada ning pidin lõikamise teed minema.

Mugavuse tõttu võiks asuda Ülemiste ümbruses, võite soovitada ka ettevõtteid.


Pilt
Pilt

701
Toetajaliige
Postitusi: 436
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 118 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas 701 »

Arle reklaam.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Ronk »

► Näita Spoilerit
https://www.printwell.ee/

Võid neilt uurida. Pidevalt neilt kleebiseid tellinud ning lisaks osadel kordadel ka kleepimise teenust.

ott
Postitusi: 134
Liitunud: 04 Juul 2017, 14:38
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas ott »

Tänud,
Arle reklaam võttis töösse ja said kiirelt tehtud. Võib julgelt soovitada.

oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas oil »

On siin meist keegi, kes on sinapeal halumasinatega? Mis saeks ja lõhuks. Ei otsi just tingimata rentijat, vaid kedagi, kes neist hästi teaks, sooviks natuke kõneleda neist vaid. Pean silmas selliseid:
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Mingi vahe "maal" elasin, siis külamees pakkus sarnasega teenust. Vedas kohale ja tegi hunnikule mustale lepale päris kiiresti 1-0.
Ei kujuta ette, mis sellise teenus või masina enda hind praegu oleks aga tunde järgi tegi see oma töö ära küll üsna puhtalt ja kiirelt.
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi!

Oleneb mis mahus Sa soovid teha ja kui mugavalt.
Toide: särts või mootor või mõlemad.
Milline etteanne(hiljuti käis masin, millel etteandja tõstis kavalalt ka palgi peale, väga mugav)
Lõhkuja: 1 või 2 kolviga, mis terad, kuidas ja kas reguleeritavad
jne...

Saadetud kettaga lauatelefonist!


kr0om
Postitusi: 205
Liitunud: 24 Apr 2006, 16:58

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas kr0om »

Tere,

Väiketraktor Mitsubishi MT2001D esiratta rummu võll murdus küljest. Kas keegi teeb selle varuosa järgi? Või teab kus kohast varuosa leida. Internetis varuosa otsing minul ei õnnestunud. Ilmselt kuskil see vajalik rumm on aga ei ole leidnud. Panen lingi murdunud rummust: http://87.119.184.166/mt2001d.jpg

Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Transkapitali mees on väiketraktoritega suht hästi kursis siiani olnud, küsi temalt nõu.

kr0om
Postitusi: 205
Liitunud: 24 Apr 2006, 16:58

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas kr0om »

Dusterx kirjutas: 03 Mai 2023, 17:35
Transkapitali mees on väiketraktoritega suht hästi kursis siiani olnud, küsi temalt nõu.
Uurisin sealt aga ei saanud hetkel abi. Kevadtöödeks on murdunud võll taastatud (keevitatud tagasi ) nii et traktor saab liikuda. Aga pikemas perspektiivis oleks vaja ikka ühes tükis võlli.

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Tort »

No kui suurte ekskavaatorite nokkasid juba keevitatakse ja igasugu nende masinate võlle, siis asi see õiges kohas selle väikse trakatsi veovõll korralikult ära keevitada.

kalju1
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Aug 2009, 12:34
Tänatud: 14 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas kalju1 »

Soovitusi valuvelgede pulbervärvimise tegijate kohta. Ei midagi erilist: pritsiga puhtaks ja värv peale.

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas morse »

Tere

Meie paigaldusüksus on kasvanud eraldi ettevõtteks ja pakub nüüd teenuseid ka eraklientidele jm.
Suurim tugevus on kõrgtööd autotõstukilt. Tutikas facebooki leht siin:
https://www.facebook.com/ainstall.ee

Võtke julgelt ühendust ja soovitage edasi!

Morse :bsmile:

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Tort »

kalju1 kirjutas: 05 Mai 2023, 12:23
Soovitusi valuvelgede pulbervärvimise tegijate kohta. Ei midagi erilist: pritsiga puhtaks ja värv peale.
Avinurmes? Kui Tallinnas, siis Viimsis AT värv, Laagris Lipson Invest.
Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2453
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 191 korda
Kontakt:

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Keegi äkki tegeleb aiakujundusega? Soovitavalt Saaremaal. Minu kontakt postituse all olemas :-)
StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Keegi mõistliku hinnaga transporti pakub/soovitab? Maardu kandist vaja 4 big-bag’i tuua Peetrisse, koti kaal 650 kg - 1 t. Kokku siis selline 3,3 t umbes.
Sobib nii kraanaga tõstuk, kui tagaluuktõstuk + Rocla
Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2453
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 191 korda
Kontakt:

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Otsin ümarfreesitud või treitud palke, läbimõõt 100mm, pikkus 3m. Peaksid olema kindlasti immutamata. Ehitus- ja puidupoed on täis vastavaid immutatud poste, aga mul vaja kindlasti immutamata. On ehk keegi mõne saekaatriga sinapeal, kus selline tooraine võiks moodustuda enne kui need immutusse jõuavad.
StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

StreetMoto kirjutas: 20 Nov 2023, 09:58
Otsin ümarfreesitud või treitud palke, läbimõõt 100mm, pikkus 3m. Peaksid olema kindlasti immutamata. Ehitus- ja puidupoed on täis vastavaid immutatud poste, aga mul vaja kindlasti immutamata. On ehk keegi mõne saekaatriga sinapeal, kus selline tooraine võiks moodustuda enne kui need immutusse jõuavad.
Näiteks siit võid küsida https://nordiclumber.eu/kontakt/ , olen eraiskuna sealt kohapealt ostnud 80 ja 100mm aiaposte.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Fox2
Postitusi: 102
Liitunud: 14 Sept 2014, 20:21
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Fox2 »

Kas keegi tegeleb metallprofiilidega, alumiinium profiilidega? Lohr?
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas kris. »

Keegi sõbrahinnaga 2 momentvõtit saaks üle kontrollida? Ametlike pakkumiste ja koduste kontrolli meetoditega olen kursis :-).
6 aastat riiulis seisnud peale viimast (suuremat) kasutust. Pinge küll maha keeratud aga tahaks kindel olla, enne kui mootorit kokku hakkan panema ... Või mõtlen üle ja ei juhtu nendega midagi? :D

terv
kris.
Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2453
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 191 korda
Kontakt:

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Kas keegi tegeleb kanalisatsioonitöödega? Vaja paigaldada 6m kanalitoru Nõmmel liivapinnasesse üldkanalisatsiooniga liitumiseks. Projekt ja liitumisleping Tallinna Veega olemas. Kontakt allpool olemas.
StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kaevurid ja torumehed võivad teinekord erinevad olla.
Ma ise kaevasin omale 20m kraavi ise, labidaga (ma ei tea kellele mul oli vaja midagi tõestada aga ma enam nii ei tee), kuid torudega aitas mind eelmine kord üks väga asjalik mees nimega Meelis (53320911). Mine tea, äkki ta kaevab ka.
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

► Näita Spoilerit
Sa oled siis ikka õige seiklusaltis mees. Väiksemad kaevetööd saab pisikese rendikopaga ise ka tehtud. Päeva rent on suurusjärgus 90€. Rendihinnas sisalduva 8 tunnise tööajaga jõuab ikka tõsiselt pika kraaavi kaevata ja sellega juhtimisega saavad hakkama isegi targemad koerad.


@StreetMoto
Proovi sellist kohta nagu https://mardisoo.ee/, nad teevad head tööd.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Macintosh kirjutas: 25 Mär 2024, 15:28
► Näita Spoilerit
Sa oled siis ikka õige seiklusaltis mees. Väiksemad kaevetööd saab pisikese rendikopaga ise ka tehtud. Päeva rent on suurusjärgus 90€. Rendihinnas sisalduva 8 tunnise tööajaga jõuab ikka tõsiselt pika kraaavi kaevata ja sellega juhtimisega saavad hakkama isegi targemad koerad.


@StreetMoto
Proovi sellist kohta nagu https://mardisoo.ee/, nad teevad head tööd.
Ise tehes on jah odav! Aga kui ära unustad, et su auto ei tohi äkki tõmmata sellise "mootorlabidaga" treilerit ja veoteekonnal politseiga kokku juhtud või siis kui kopaga rabistades kogemata kahjustad mõnad kaablit, mille olemasolust naabri Heino midagi ei teadnud jne. :roll:
EDIT: Meil tööjuures on hea hinnaga ja higistamiseta tööd tehtud saadud ToruAbi ja Watercom poolt ...
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Maaks kirjutas: 25 Mär 2024, 15:47
Ise tehes on jah odav! Aga kui ära unustad, et su auto ei tohi äkki tõmmata sellise "mootorlabidaga" treilerit ja veoteekonnal politseiga kokku juhtud või siis kui kopaga rabistades kogemata kahjustad mõnad kaablit, mille olemasolust naabri Heino midagi ei teadnud jne. :roll:
EDIT: Meil tööjuures on hea hinnaga ja higistamiseta tööd tehtud saadud ToruAbi ja Watercom poolt ...
Ma ei tea, pole nii mõelnud nagu sina, et jube odav on. :) Siin ilmas pole midagi odavat. Ma olen vaadanud seda pigem seisukohast, et kui mul on vaja teha mitu spetsiifilisei oskusi mittenõudvat tegevust siis on otstarbekam Avant koos paari lisaseadmega hoovi tuua, kui mitme tegelasega koordineerida, kellest pooled ilmselgelt ei tea, kuidas seda tööd tehakse. Mulle on masin kas alati sissesõiduteele toodud või siis on mõni sõber haagist vedanud, kelle vastav kategooria olemas. Samuti pole ma kaevanud nendes kohtades ja sügavustes, kus torustik/kaabel võib vastavalt projektile vastu vaadata.
Kui naabri Heino peab midagi torudest/kaablitest teadma, et keegi teine neid pooleks ei kavaks siis on Heino ise süüdi, et projektita mingeid asju on maasse kaevanud. Aga no, poleks esimene kord.

Igasuguseid variante on olemas, vahel tasub keegi palgata "võtmed kätte" ja vahel mitte. Ma ei tea, milline on antud juhul õige lahendus, eks @neeme ise tea. Tean öelda, et tõstuki rent nädalavahetuseks, värvid ja minu enda ajakulu oli 4x soodsam, kui fassaadi värvimine teenusena tellida (+ sõber sai ka päeva tõstukit kasutada, sest võtmed kätte tehtud pakkumiste järgi läks tõstukit vaja 2-3 päeva). Me räägime kokku hoitud tuhandetest. Samuti oli otstarbekasm rentida "mootorlabidas" ja palgata kaks oskustega meest abiks värvaposti aukude kaevamiseks/paigaldamiseks ja vana betoonjuraka väljatirimiseks, kui see võtmed kätte teenusena tellida. Aga nagu öeldud, igaüks peab ise kaaluma, mis on tema jaoks oluline ja millised on tema oskuste ja võimaluste piirid.

Torustiku paigaladsid minu hoovi spetsialistid (või peaks ma ütlema "spetasilistid"), kellest enamik olid mehed, kelle põhiline mõttetöö toimus selle mehe ajudega, kes kraavi pervel seisis. Kui parasjagu ikka seisis. Aga seda tööd ma küll ise ette ei võtaks. Liiga sügav kraav ja liiga pikad torud.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”