Coincidence? You decide/Kokkusattumus? Sina otsustad

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7215
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1876 korda
Tänatud: 520 korda

Re: Coincidence? You decide/Kokkusattumus? Sina otsustad

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

claw kirjutas: 20 Apr 2023, 13:33
Sa võid ju ostja peale vihane olla, aga kui sa inglise keeles ei suhtle, siis jäädki pudrumüüjaks. Tsikliesindus või sarnasel tasemel äri sellist asja endale lubada ei saa. Selles mõttes "must have".
Kui sa teed rahvusvahelist äri, siis punkt 1. on osata sinule vajaliku partneri ema keelt(kindel asi edukamaks tegevuseks). Soomlasega soome,rootslasega rootsi jne. Kui muud ei oska, siis pead inglise keeles hakkama saama.
Inglise keel on vajalik, aga mitte siseriiklikus teeninduses ja seda enam pole seda vaja kohalike elanikega suhtlemisel. Ma tean paari ukrianlast, kes on ühe minu tuttava juures elanud nüüd vist ligi aasta ja lapsed räägivad eesti keeles juba hästi ning ema ja vanaema on saanud enam vähem eesti keele selgeks. Samas ma ei suuda aru saada sellisest mehest nagu Benton, kes on siin elanud juba mitukümmend aastat ja ei räägi midagi. See on ebareaalne ja paljuski ka tema seltskonna viga,et ta pole vajanud rääkima õppimist. Sisuliselt sama venekeelse kontingendiga. Ja ka tsikliesinduses on igati ok,kui suhtlus käib eesti keeles eelkõige. Kuid ma olen päris kindel, et teglikult ikka räägitakse ka seal võõrkeeli.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”