Esimeseks Duke 390 või 23' MT-07?


will111
Postitusi: 5289
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 46 korda
Tänatud: 388 korda

Re: Esimeseks Duke 390 või 23' MT-07?

Lugemata postitus Postitas will111 »

Maaks, tänasel päeval ei sebita rattaga mingeid naisi. Ja mina kirjeldasin juhtumit, mis pärineb juba ~10a tagusest ajast. Aga seda konkreetset naist ma ka rattaga ei sebinud...lihtsalt viisin oma (juba varem ära sebitud) naise paar korda sõitma. Aga talle ei meeldinud kiiremini kui 50ga sõita, noka tõstmine ka ei meeldinud ja tuli välja, et ega see 55kw'ne V2 tegelikult kahe inimesega nii hästi ei liigu ka kui üksinda :D "thicknessi" ei oska kommenteerida...aga kui oled harjunud sõitma üksinda siis kuskil nii ~65 lisakilo taga annab ikkagi täitsa korralikult tunda. Noh ja tegelikult, eks naisterahval ole siiski tsikli seljas istudes mingid riided ka seljas, kiiver ka peas jne. Seega 65kg "kuivmassi" muutub juba 70+kg "märgkaaluks" :D

Aga kui vastata üldisele küsimusele siis ma arvan, et rattaga õnnestub (sry, õnnestus) sebida selliseid naisi, kellele meeldib rattaga sõita ja kes ei ole väga feministid (loe: KÕIK ON VÕRDSED, MINA SÕIDAN AINULT ISE!). 10+a tagasi oli taolisi veel enamuses...vähemalt selline mulje mulle jäi. Aga ma ei usu, et kõige selle juures mängib mingit rolli duke, juke või mt-007

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”