Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1053 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Palun rääkige konkreetsetest tootjatest ja lukkude mudelitest.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

MannyEric
Toetajaliige
Postitusi: 130
Liitunud: 12 Mär 2018, 10:03
Tsikkel: Gemelo de África
Tänanud: 119 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas MannyEric »

Kui biker.ee PS süsteemis saadetud sõnum istub pikemat aega kaustas "Väljaminevad sõnumid", aga mitte "Saadetud sõnumid", siis kas sõnum saadeti ära või on endiselt ootel?
PS.jpg
PS.jpg (20.8 KiB) Vaadatud 1426 korda

Honda XL1000V '02 -> Honda CRF1100L '20

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6619
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 652 korda
Tänatud: 404 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Teine osapool pole seda veel näinud/avanud.

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 729
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 111 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Jah, nii on. Ma siin ka kirjutasin eelmisel aastal Nähtamatule Eestile niisama prooviks vastu ja näe, istub sõnum nigu vandeseltslane vaikselt väljaminevas kastis edasi.
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 561
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: LadyInRed
Asukoht: EU
Tänanud: 182 korda
Tänatud: 121 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Tuuletallaja kirjutas: 13 Apr 2023, 09:02
Jah, nii on. Ma siin ka kirjutasin eelmisel aastal Nähtamatule Eestile niisama prooviks vastu ja näe, istub sõnum nigu vandeseltslane vaikselt väljaminevas kastis edasi.
Kirjuta mulle teinekord. NE kontolt ei tulnud teavitused
Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kas haakepead (kärukonksumunakat) peab/võib määrida?
Üks haagisetootja ütles mulle, et suisa ei tohi määrida. Argumendid olid liiga nõrgad (määritud munakas korjab abrasiivi ja abrasiiv kulutab muna ära ning kuna keskmine haagise vedaja regulaarselt nupul määret ei vaheta siis ei tohi), et juttu väheselgi määral tõsiselt võtta.

Mitte määritud munakas kulub minu hinnangul oluliselt kiiremini ja lisaks kriuksub.
Kas kellelgi on tugevamaid argumente? :D
Täna määrin isegi siis kui tootja ei luba :D, sest kahe hõõrduva metallpinna vahele käib määre.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 371
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Henn »

Madlobster kirjutas: 14 Apr 2023, 12:52
Kas haakepead (kärukonksumunakat) peab/võib määrida?
Üks haagisetootja ütles mulle, et suisa ei tohi määrida. Argumendid olid liiga nõrgad (määritud munakas korjab abrasiivi ja abrasiiv kulutab muna ära ning kuna keskmine haagise vedaja regulaarselt nupul määret ei vaheta siis ei tohi), et juttu väheselgi määral tõsiselt võtta.

Mitte määritud munakas kulub minu hinnangul oluliselt kiiremini ja lisaks kriuksub.
Kas kellelgi on tugevamaid argumente? :D
Täna määrin isegi siis kui tootja ei luba :D, sest kahe hõõrduva metallpinna vahele käib määre.
Minu noorus möödus veoka roolis. Mõnikord oli haage mitu kuud taga ja veoka sadul määrimata. Pööramisel andis tunda, et autorong ei paindu hästi.Talvel võib see võssasõitmisega lõppeda. Kerghaagise puhul võiks ju sama kehtida. Kui just mingi teflonkattega haakekonks pole.

Tort
Postitusi: 2022
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tort »

Madlobster kirjutas: 14 Apr 2023, 12:52
Kas haakepead (kärukonksumunakat) peab/võib määrida?
Autoesinduses minu mälu järgi määriti hoolduse käigus el. tehasekonksu.
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2509
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 182 korda
Tänatud: 342 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Tolm/ sodi jääb tõesti õlisele pinnale paremini kinni. Ma olen nii harva kui (rendi)haagist kasutanud olen munaka õlise kaltsuga üle lükanud enne haakimist - saab munakale kogunenud sodi maha ja jääb natuke õline. Eraldi määrinud ei ole. Tohib/ ei tohi - eriti ei huvita :-)
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Tolm ja sodi jääb ka määritud tsikliketi külge ka, ikka määrin

Huvi olemasolu või selle puudumine sõltub kindlasti lastist ja vahemaast. :roll:
Zubrjonokiga vana ehituspappi kohalikku jäätmejaama kärutades või siis pool milli maksvat kaatrit taanist ära tuues on huvideskaalal ilmselt erinevad numbrid. :D
Viimati muutis Madlobster, 14 Apr 2023, 14:28, muudetud 1 kord kokku.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Tort
Postitusi: 2022
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tort »

Määrimise mõte võiks olla pikaealisuse kindlustamine. Kuna konksule langev raskus on õigesti paigutatud lasti korral niikuinii väike, siis võib seda kallist kaatrit ka määrimata munaga vedada, midagi ei juhtu.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3150
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 331 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Ega ilmaasjata pole munaka jaoks kate välja mõeldud.
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

ranel kirjutas: 14 Apr 2023, 14:10
Ega ilmaasjata pole munaka jaoks kate välja mõeldud.
Munakakate on selleks, et härra pyxid ja proua kleidisaba puhtaks jääks kui grocery storest pärit tavaariga kaubaruumis asjatada. Nupu eluiga see ei vähenda ega ka suurenda.
Teinekord aitab ka tekkiva sinika värvi heledamana hoida, kui sinna otsa koperdada ;)
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3150
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 331 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Madlobster kirjutas: 14 Apr 2023, 14:15
ranel kirjutas: 14 Apr 2023, 14:10
Ega ilmaasjata pole munaka jaoks kate välja mõeldud.
Munakakate on selleks, et härra pyxid ja proua kleidisaba puhtaks jääks kui grocery storest pärit tavaariga kaubaruumis asjatada. Nupu eluiga see ei vähenda ega ka suurenda.
Teinekord aitab ka tekkiva sinika värvi heledamana hoida, kui sinna otsa koperdada ;)
Aitab ikka. Omal munakad määritud, konkukate peal ja ei kogu sodi määrde sisse.
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 506
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 79 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas claw »

Ma panin peale eelmise munaka katte kadumist tähele, et määre seal haitus ära talvel ning tekkis rooste asemele. Väidan, et kattel on määritud munaka puhul munakat paremas korras hoidev funktsioon. See rooste tekkis sinna päris kiirelt.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Igüks teeb nagunii nii nagu teeb ja õigeks peab.
Küsimus oli tegelikult, kas see minu kuuldu on ühe tootja (seal töötaja) omalooming, või on sellel ka (ametlik) inseneerial baseeruv seisukoht.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2509
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 182 korda
Tänatud: 342 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Respo hooldusjuhendi järgi tuleb "tuleb seda määrida haakeseadmel näidatud kohtadest" :-)
Pilt
https://www.respo.ee/et/haagise-kasutamisjuhend
Brenteks soovitab kord aastas "lisada määret haakeseadmele"
https://brentex.ee/haagise-hooldusjuhend
Tiki soovitab kord aastas "lisada haakeseadme mehhanismile määret"
https://www.tiki.ee/wp-content/uploads/ ... 092021.pdf
EDIT: Oluline on aga info puudumine, et ei tohi määrida :D
Viimati muutis Maaks, 14 Apr 2023, 15:28, muudetud 2 korda kokku.
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ülemine kann on käepideme võll
Keskmine kann on luku laba/keel

Milele viitab kõige alumine õlikann? Munaka pesa (mis on pmst sama mis konksunupp)?
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Raitsraisk
Postitusi: 302
Liitunud: 15 Mär 2007, 23:07
Tsikkel: F650
Asukoht: Laagri
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Raitsraisk »

"Kuiv" teflon on paljudel tootjatel purgis olemas. Kiht kulub seal munakas ilmselt päris kiirelt maha, aga samas ei korja prügi.
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 537
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas kiilas »

Mina määrisin munakat sprei MoS2-ga, ilma rsk kägises taga kui krt, aga sellega oli üsna pikalt vaikus ja see ei ole nii kleepuv kui tavalised õlid/määrded.
https://www.liqui-moly.ee/en/products/article/3045
Kasutaja avatar

tito
Postitusi: 741
Liitunud: 07 Juun 2013, 08:38
Tsikkel: Suzuki DR-Z
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas tito »

Miks pannakse motohoolduse/remondi teema kinni ja lastakse liugu ntks automaksu või eelmise kuu elektriarve teemadel?
Ma saan aru, et metssea selle kohane teema oli emotsiooni ajel võibolla liiga otsekohane aga oluliselt rohkem motofoorumisse sobiv kui sõidukimaks või #krtkedakotibmueelmisekuuelektiarve
https://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p= ... st#p885234
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1942
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 138 korda
Tänatud: 180 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Vint »

Panin teema kinni, vältimaks asjatut sopa loopimist. Milles asi? jäid hiljaks?
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1053 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

tito kirjutas: 17 Apr 2023, 20:16
Miks pannakse motohoolduse/remondi teema kinni ja lastakse liugu ntks automaksu või eelmise kuu elektriarve teemadel?
Ma saan aru, et metssea selle kohane teema oli emotsiooni ajel võibolla liiga otsekohane aga oluliselt rohkem motofoorumisse sobiv kui sõidukimaks või #krtkedakotibmueelmisekuuelektiarve
https://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p= ... st#p885234
Ma toetan siinkohal @Vint otsust. Pigem oli see emotsiooni ajal tehtud segane postitus, millest polnud isegi päris hästi aru saada, kas oli probleem või siis polnud. Jäi mulje, et Yamaha keskus tegi võib-olla lohakat tööd. Posituse autor isegi pole päris kindel, kas tegi või on kokkusattumus. Polnud nagu midagi arutada, emotsioneerida oleks vaid saanud ja arvata. Ütleme nii, et see ei ületanud seekord uudise künnist.
Kui sa usud, et see oli vale seisukoht siis palun põhjenda. Vaatame üle ja äkki ongi sul õigus.
Mis puutub muudesse teemadesse siis mootoratturid võivad rääkida peaaegu millest tahes (mõned piirangud meil siiski on), lugemise kohustust pole, jäta lihtsalt vahele ja postita ise midagi mototeemalist. :bsmile:
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1474
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Ain »

Tegelikult on sellised teemad head niikaua kuni inetuks ei minda. Teemaalgataja ei ole kohalik ja ei tea võibolla meie kombeid. Samuti võis midagi tõlkes kaduma minna kui viga kirjeldati ja kokkuleppeid sõlmiti. Siin oleks võibolla harimise koht, mis ei jookseks ka kohalikele mööda külge maha. Ehk siis kui tellitakse töö vms. ja kätte saades on midagi valesti siis esimene asi peaks olema suhtlus teenuse pakkujaga. Tegijal ikka juhtub ja arvan ,et asjad üldjuhul proovitakse ära klattida.
Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 537
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas kiilas »

Ain kirjutas: 17 Apr 2023, 21:45
... midagi valesti siis esimene asi peaks olema suhtlus teenuse pakkujaga. Tegijal ikka juhtub ja arvan ,et asjad üldjuhul proovitakse ära klattida.
Tänasel moodsal ajastul on vaja ikka kõigepealt Fb-s või kõikvõimalikes muudes kanalites teenuse pakkuja sõelapõhjaks teha ja siis .... "nuuks", miks ta mu probleemi lahendada ei taha.
Kasutaja avatar

tito
Postitusi: 741
Liitunud: 07 Juun 2013, 08:38
Tsikkel: Suzuki DR-Z
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas tito »

kiilas kirjutas: 17 Apr 2023, 22:08
Ain kirjutas: 17 Apr 2023, 21:45
... midagi valesti siis esimene asi peaks olema suhtlus teenuse pakkujaga. Tegijal ikka juhtub ja arvan ,et asjad üldjuhul proovitakse ära klattida.
Tänasel moodsal ajastul on vaja ikka kõigepealt Fb-s või kõikvõimalikes muudes kanalites teenuse pakkuja sõelapõhjaks teha ja siis .... "nuuks", miks ta mu probleemi lahendada ei taha.
A ei, mul tundub, et siin tehti ennem teema algataja sõelapõhjaks kui teemaks üldse läks!
Arusaadavalt ja nagu ka teema algataja ise ütles, pole ta esimene valik emakeelena eesti keel, mis automaatselt ei tähenda, et on okey suhtumine muulasi väärkohelda!
Tegelt ma isegi võin tunduda mõnele staarluksale arusaamatu muulane, sest ma ei oska ennast tehniliselt arusaadavalt väljendada (oleks ka negatiivseid näiteid kehvast klienditeenendusest tuua aga kodurahu huvides seda ei tee)
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 537
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas kiilas »

tito kirjutas: 17 Apr 2023, 22:32

Tegelt ma isegi võin tunduda mõnele staarluksale arusaamatu muulane, sest ma ei oska ennast tehniliselt arusaadavalt väljendada (oleks ka negatiivseid näiteid kehvast klienditeenendusest tuua aga kodurahu huvides seda ei tee)
Olles ise autovaruosade alal klienditeenindaja olnud, siis võin öelda, et kui eesti keelt mitte emakeelena rääkiv inimene midagi arusaamatut kirjeldas, siis oli lihtsam lasta tal seda teha talle sobivas keeles(vene, inglise, soome), et ei tekkiks möödarääkimisi, paraku jh ei valda paljud klienditeenindajad võõrkeeli(nooremad vene, vanemad inglise keelt), aga tahtmise korral saab ennast arusaadavaks teha küll. Kui klienditeenindaja on mu.., siis on ta seda nagunii ja ta ei proovigi sust aru saada.
Kasutaja avatar

tito
Postitusi: 741
Liitunud: 07 Juun 2013, 08:38
Tsikkel: Suzuki DR-Z
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas tito »

kiilas kirjutas: 17 Apr 2023, 22:43

Kui klienditeenindaja on mu.., siis on ta seda nagunii ja ta ei proovigi sust aru saada.
Sinna olekski aus olnud välja jõuda!
Aga Vindi soolona sai see üle- või ala modereeritud ja lõppes enne kui algas. Fusteeritud metssea teema pluss on, yamukeskus tuli kohale, arusaamatuks jäi kas klassikaliste muusikariistade osakonnast või mototehnikast…
Nii et jah Vint, hiljaks jäin, proovin kiiretes teemades rohkem kohal olla.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1053 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

► Näita Spoilerit
OK, püüame edaspidi mitte nii kiiresti teemasid kinni panna ja lööme kammi kuklasse siis, kui asi hakkab käest ära minema.
Kas sa pead hetkle vajalikuks siiski teema uuesti avada?
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Herr vinti´i kraad kangem modereerimisagarus on mullegi silma jäänud.
Nii mõnigi kord on minu hinnangul jutt lõpetatut "because I can" põhjusel.
Seekord aga olen otsusega päri.

Ise alustatud remont (mis jäi oskuste puudumise tõttu lõpetamata) sai teenindusest siiski lahenduse. Kogu lugu oli liiga segane, et emmast kummast poolest halba arvata. Ei ole võimalik kindlaks teha, millised puudused rattal veel olid ning, kas need olid enne remonti ja või need tekkisid peale remonti. Seega selline emotsiooni pealt küllaltki segase lahmimise ära lõpetamine oli mõlema poole huvides. (ka teema algataja oleks siin omajagu vastu kuppu saanud, mis oleks solvumist omakorda veel astendanud)
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”