Biker.ee foorumist - teata vigadest

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Macintosh kirjutas: 08 Veebr 2023, 09:59

samas on ka miinuseid

a) hästi valgustatud kohtades võib oluliselt suurendada koormus sinu silmadele
lisaks ütleb teadus, et ...
b) ...kognitiivsed võimed on tumedal taustal olevat tekstiga töötades viletsamad, kui heledal taustal oleva korral
c) ...tähelepanuvõime on madalam

Seega, kõik pole päris must-valge.
a) ei ole isiklikult täheldanud, aga päikse käes või tõesti väga valgustatud kohas võib nii olla

b) Siinkohal olen veendumusel, et tegemist on harjumusega. Kõik, millel on tulnud "dark mode" võimalus, on alguses harjumatu ja tõesti tundub, et teksti vms töötlemine (olulise haaramine ekraanilt) on aeglasem. Mingi aja möödudes aju harjub ja haarab kõike sama hästi kui varasemalt. Kui mingi aja möödudes heledaks tagasi keerata, tekib sarnane efekt nagu alguses tumedaks keerates.

c) minu puhul sama, mis b

Word doc " dark mode" on (minu jaoks) kõige harjumatum, sest peas on paber valge ja tekst must. Ning siin tuleb luua doki koostades peas "negatiiv", et hinnata, miline see dok välja näeb, kui see välja printida. Ehk kõik oleneb kindlasti nii "pea kujust" kui ka spetsiifikast, mida arvutis tehakse ja ei ole seega üks-ühele ("dark mode" is best) kõigile ja kõigele laiendatav.

Mõnda aega Postimeest lugedes (minu teada ainus, kellel on "dark mode" võimalus) ja siis delfi vms portaalile minnes on väga häiriv heledus alguses.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”