HD Road Glide 19 siduri õhutamine


will111
Postitusi: 5272
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 386 korda

Re: HD Road Glide 19 siduri õhutamine

Lugemata postitus Postitas will111 »

renx, ma olen kusjuures seda kunagi proovinud. isegi mitmel korral (tõsi küll ühe ja sama tsikli peal sest teistel pole tarvis olnud). minu tulemus oli see, et midagi väga minimaalselt nagu paremaks läks, kuid vahe siiski sedavõrd väike, et raske isegi 100% kindlalt öelda kas äkki polnud lihtsalt platseebo effekt. ja see väike paremus tundus ka olevat pigem ajutine ehk et peale mõningast tavalist kasutamist ja/või niisama seismist oli heebel jälle liiga kummine.
eks ma isegi arvasin ja oletasin, et võibolla see peaks toimima nii, et õhumull surutakse väiksemaks kokku, mille tulemusel siis saab see ehk kuskilt "takistuse" tagant liikuma ning muliseb vaikselt ülespoole ära. aga noh...nagu näha oli siis see meetod ka ikkagi päris alati ei toimi. minul aitas selle hädise heebliga piduri puhul lõpuks ikkagi täiesti full hooldus, kus tegin kõik tühjaks ja panin uuesti kokku ning uue õli alt üles süsteemi pumpamine, seejuures nii et asjad olid tsikli küljest ära ning riputatud optimaalses asendis stendi üles.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”