Rumalad või segased küsimused jms

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7356
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1078 korda
Tänatud: 1058 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

► Näita Spoilerit
Mul tagastamise kogemus põhiliselt Amazoniga, nemad tagastavad kogu summa.

Tagastamisel peab Eesti kaupmees tagastama kogu summa k.a. transpordikulu vaid juhul, kui tema müügitingimustes pole see asjaolu eraldi välja toodud. Kui müügitingimused ütlevad, et transpordikulu ei tagastata siis nii on . Ja muidugi defektse kauba puhul tuleb tagastada kogu summa koos transpordi kuludega ilma ühegi aruteluta.

Väga tihti asub Eesti kaupmees sind selle tagastamise osas võimalusel kottima, seega ma üritan kohalikke kaupmehi vältida. Tüüpiline on, et ebasobiva kauba korral maksad 2x transpordi eest. 1x sulle ja 2x tagasi. Ma tahaks, et see pilt oleks teine ja ma saaks oma ostuga kohalikku müüjat toestada aga kahjuks see nii pole.
Enam-vähem iga teise kohaliku e-ostu korral pean ma otsust kahetsema, sest tagastamine on muudetud ebamugavaks. Viimane ebameeldiv näide värskelt Digizonest, kus saadeti vale kaup, siis öeldi, et veebis on vigane info ja ma pean vana kauba tagasi saatma ja juurde maksma, et tellitud asi saada. Kui ma täna vaatan siis on see vigane info seal jätkuvalt üleval.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”