Järjekordne teema parkimistrahvide kohta (aga mis siis, tore on ikka)

Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1041
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Järjekordne teema parkimistrahvide kohta (aga mis siis, tore on ikka)

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Macintosh kirjutas: 26 Sept 2022, 13:32
sinilind123 kirjutas: 19 Jaan 2022, 10:37
Ahoi. Selline vinge lugu, et tuli inkassolt kiri täna, kus nõuavad mult parkimistrahvi tasumist + menetluskulud + viivis + inkasso kasum. Tegu on 5 aastat vana parkimistrahviga, mille olemasolust sain ma nüüd selle inkassolt tulnud meili abil teada. Olen aru saanud, et need asjad aeguvad 3 aastaga. Oskab keegi öelda, mis värk on VIIS aastat vana asja nõudmisega? :wack:
Aegumine on jah 3 aastata aga samas on riigikohus leidnud, et sisse tuleb siiski nõuda mõistliku aja jooksul. Ja mõistlikuks ajaks nad rohkemat, kui 2 aastat oma otsuses ei pidanud. See 5 aastat vana nõue läheta prügikasti ja kindlasti vasta, et sa pole sellega nõus ja möödunud on nii mõistlik aeg, kui saabunud on ka aegumistähtaeg.
Sellega on jant, et ma ei saa end sealt taust.ee välja kuidagi. Raiuvad yht ja sama solki vastu mulle. Otsustasin nüüd juristilt grammike abi küsida. Ehk saab mingi konkreetsema vastuse neile valmis nii. Siiani hämavad, et 15a hoiavad seal jne jne. Sellele keelduvad vastamast, et miks ei kysitud mult raha sel ajal kui nõue veel aegunud polnud. Miks mind ei teavitatud trahvist 3a jooksul.
Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”