Milline sõidu jope???


Prets
Postitusi: 684
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Milline sõidu jope???

Lugemata postitus Postitas Prets »

Mina vaataks kas seda või seda esmajoones, olenevalt kas poes kohal on. Eriti, kui ka alumine kaitsmesärk juba olemas on.
mx77 kirjutas: 25 Sept 2022, 10:58
Minu arust on need Held'i asjad täiesti mõttetult üle hinnatud ja kalliks aetud.
Ei ole mõtet teemalagatajat ka kohe ära ehmatada.
Näiteks see on täitsa korralik jope
https://motodepoo.ee/soiduvarustus/1384 ... -must-fluo
Ja maksab alla poole Heldi hinnast. Daineselt saab selle täiesti tavalise Heldi hinnaga juba ka airbagiga varustatud versiooni.
See jope oleks muidu täitsa pädev... kui oled 58 suuruses, sest see on vana mudel ja see on ka ainus suurus, mida Depoos kohal on.


Üldiselt siin number üks küsimus siiski oleks, millega ja kus sõidad. Kas ainult asfaldil, või tuleb ka maastikku ette. Või hoopis täitsa mudavurr.
Kui tõesti uue T7'ga tegu, ja ka sihtpäraselt kasutuses, siis tegelikult ka mina läheks siin morse ja mõne teise poolt kiidetud mitme jope teed. Klim Dakar või Baja S4 + Enduro S4 on ennast tõestanud kombinatsioon, mis ka ADVrideris korduvalt läbi käib. Kõik muidugi eeldusel, et kaitsmesärk on ka all.
(togi)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”