Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
HighPing
Postitusi: 12
Liitunud: 29 Apr 2016, 19:16
Tsikkel: Honda Hornet 900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas HighPing »

Tervitus Bikerlased,

Otsin teie nõu ja kogemusi mootorrataste remondi ja hooldusteenuste kohta.
Nimelt olen suunitlusega ka enda pikaajalised kogemused ,et selle teenuse valdkonnas kõiki aitama hakata ning seda teenust paremaks teha.

Mul on kokku pandud küsimustik ,millele kõiki ootan vastama kellel on mootorrattas või kes isegi kodus ise mootorrataste kallal nokitsevad ja teisi aitavad.
Võtab umbes 5-10 minutit teie aega seda täita.

Võite vabalt jagada ka seda teistele kel mootorrattad olemas.

Aitäh tähelepanu ja abi eest,
Meeldivat sügist ja rõõmsaid kilomeetreid!

Küsimuste link on siin: https://forms.gle/aVXbQNPqE4pkk5ek6 (tegemist ei ole viituse või muu sellisega )


Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 528
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas kiilas »

Mul jookseb juba siin kinni, tahaks vastata mõlemale. Kui nt. on 2 tsiklit, üks uus teine vana, siis uus käib hoolduses, teist hooldad ise.
image.png
image.png (11.34 KiB) Vaadatud 2318 korda
Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas wicked »

küsimustik on ainult siidikäppadele.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Jäi poolikuks, peale "remondin ja hooldan ise", polnud millegile vastata.....

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

kiilas kirjutas: 19 Sept 2022, 12:14
Mul jookseb juba siin kinni, tahaks vastata mõlemale. Kui nt. on 2 tsiklit, üks uus teine vana, siis uus käib hoolduses, teist hooldad ise.
image.png
Küsitlus nagu küsitlus ikka aga mul jooksin juba märks varem kinni. Kohas, küsitakse "Mis marki mootorratas teil on?". Mul on neid rohkem, kui üks. No võiks ju kõik magid sinna kirjuatda aga küsija soovib ühte teada.
Järmisena jooksis mul täpselt sama koha peal kinni. Ma teen mingi osa töid ise ja mingi osa lasen töökojal teha. Näiteks õli- või piduriklotside jms vahetusega ma töökotta ei lähe aga amordi simmerite vahetusega kodus eriti tegelda ei soovi.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Teema algataja
HighPing
Postitusi: 12
Liitunud: 29 Apr 2016, 19:16
Tsikkel: Honda Hornet 900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas HighPing »

Ja on arusaadav ,et sellekohapeal jookseb kinni. Pigem on jah küsimustik suunatud teenuste kasutamiste peale. Kuid paljudel ongi just see seis kus nad mingi moment on kasutanud mingisugust teenust. Küsimuse eesmärk on mõista meie teeninduste probleeme ja üldsit pilti ,et mis kogemusi inimestel on.
Jah võib vabalt panna kõik rattad kirja mis on .
Vabandan kui asju küsimustikus arusaamatuks jääb .. puudub kogemus lihtsalt selliseid asju koostada.
Aitäh Tähelepanu eest!
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kõigepealt tuleks teha uuringueelne uuring :) St kuula ja loe ja tee uuesti, ära kiirusta.
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Teema algataja
HighPing
Postitusi: 12
Liitunud: 29 Apr 2016, 19:16
Tsikkel: Honda Hornet 900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas HighPing »

Piipz kirjutas: 19 Sept 2022, 12:45
Kõigepealt tuleks teha uuringueelne uuring :) St kuula ja loe ja tee uuesti, ära kiirusta.
Jah ei tunnista seda valeks. Kiirus jah kvaliteeti ei anna selles asjas. Aga õpin ikkagi käigupealt midagi uut :)

701
Toetajaliige
Postitusi: 436
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 118 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas 701 »

Tegelikult peaks veel ära märkima, et mis liiki ratastele teenust plaanitakse pakkuma hakata. Mingi endurokas ja tänavapill nt. on ikka täiesti erinevad asjad. kliendi ootuselt ja pakutavalt teenuselt.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Minu jaoks on halvad need küsimused, kus ma pean hakkama mõtlema, et mis ja kuida ning seejärel oma sõnadega kirjeldama. Sul @HighPing tasuks ilmselt enne võimalikud probleemkohad ära kaardistada ja need küsitlusse sisse panna - saad rohkem vastuseid. Ma näiteks ei viitsinud ka parima tahtmise juures küsimusest 11 edasi vaadata.
Asi, mida ka tähele panna on geograafiline jaotus - Tallinn ≠ Harjumaa. Olulisemad tõmbekeskused tasuks eraldi välja tuua, sest seal on rohkem tsikleid ja rohkem maksejõulist ostjat: Tallinn, Tartu, Pärnu.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

karpin
Postitusi: 42
Liitunud: 13 Okt 2006, 00:17
Tsikkel: Fat boy Lo
Asukoht: Arizona US
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas karpin »

yeekim kirjutas: 19 Sept 2022, 12:23
Jäi poolikuks, peale "remondin ja hooldan ise", polnud millegile vastata.....
:bsmile: sama siin
Kasutaja avatar

Teema algataja
HighPing
Postitusi: 12
Liitunud: 29 Apr 2016, 19:16
Tsikkel: Honda Hornet 900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas HighPing »

701 kirjutas: 19 Sept 2022, 14:12
Tegelikult peaks veel ära märkima, et mis liiki ratastele teenust plaanitakse pakkuma hakata. Mingi endurokas ja tänavapill nt. on ikka täiesti erinevad asjad. kliendi ootuselt ja pakutavalt teenuselt.
On erinevad küll, kuid oskused ja kogemused on mõlemaid teha. Ratta tehniline pool on ikkagi samade põhimõtetega kuid mõnede nüansidega.
Kasutaja avatar

Teema algataja
HighPing
Postitusi: 12
Liitunud: 29 Apr 2016, 19:16
Tsikkel: Honda Hornet 900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas HighPing »

Macintosh kirjutas: 19 Sept 2022, 14:48
Minu jaoks on halvad need küsimused, kus ma pean hakkama mõtlema, et mis ja kuida ning seejärel oma sõnadega kirjeldama. Sul @HighPing tasuks ilmselt enne võimalikud probleemkohad ära kaardistada ja need küsitlusse sisse panna - saad rohkem vastuseid. Ma näiteks ei viitsinud ka parima tahtmise juures küsimusest 11 edasi vaadata.
Asi, mida ka tähele panna on geograafiline jaotus - Tallinn ≠ Harjumaa. Olulisemad tõmbekeskused tasuks eraldi välja tuua, sest seal on rohkem tsikleid ja rohkem maksejõulist ostjat: Tallinn, Tartu, Pärnu.
Arusaadav , kindlasti valmistan mingil ajal uue ja põhjalikuma asja. Ka see küsimustik näitab murekohti mida üldse paremaks teha.
Geograafilise jaotuse eesmärk on hetkel ikkagi maakondade põhiselt näha palju vastanutest kuskilt teenust otsivad ja kuida teenuse pakkuvus on. Kuna on ka küsimus ,et kes on ka teenus mida kasutate siis ka selle alusel näeb kohti mida eelistatakse ja kus asuvad.
Aga aitäh kaasa mõtlemisel ja informeerimisel!
Kasutaja avatar

Teema algataja
HighPing
Postitusi: 12
Liitunud: 29 Apr 2016, 19:16
Tsikkel: Honda Hornet 900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas HighPing »

karpin kirjutas: 19 Sept 2022, 19:55
yeekim kirjutas: 19 Sept 2022, 12:23
Jäi poolikuks, peale "remondin ja hooldan ise", polnud millegile vastata.....
:bsmile: sama siin
Täiesti aru saadav.
Aitäh!

701
Toetajaliige
Postitusi: 436
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 118 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas 701 »

HighPing kirjutas: 19 Sept 2022, 21:16
On erinevad küll, kuid oskused ja kogemused on mõlemaid teha. Ratta tehniline pool on ikkagi samade põhimõtetega kuid mõnede nüansidega.

Just! Aga lihtsalt vahest on nüansid olulised või isegi oluliseimad. Lihtsam on tegeleda valdkonnaga, mida sa tunned. Muidugi kõik on õpitav.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas Maaks »

► Näita Spoilerit
Kes teil keelab iga ratta / iga tegevuse/ iga sõlme kohta eraldi formulari täitmast :-)
PS Täitsin ära, kusagil kokku ei jooksnud.
Küsimus 16: "Milles seisneb teie jaoks personaalne mootorratta remondi ja hoolduse teenus ? " tekitas natuke segadust - mis vastust sinna oodatakse?
Et kas nagu "üldine remondi- ja hoolduse teenus" vs "ainult minu rattale või mulle mõeldud remondi- ja hoolduse teenus"? Et kas siis nagu minu rattaga tegelemise ajal muude tegelaste ratastega ei tegeleta või ...
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Maaks kirjutas: 20 Sept 2022, 09:29
Kes teil keelab iga ratta / iga tegevuse/ iga sõlme kohta eraldi formulari täitmast :-)
Tõeliselt insenerlik lähenemine probleemile. :-)
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Teema algataja
HighPing
Postitusi: 12
Liitunud: 29 Apr 2016, 19:16
Tsikkel: Honda Hornet 900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas HighPing »

Maaks kirjutas: 20 Sept 2022, 09:29
► Näita Spoilerit
Kes teil keelab iga ratta / iga tegevuse/ iga sõlme kohta eraldi formulari täitmast :-)
PS Täitsin ära, kusagil kokku ei jooksnud.
Küsimus 16: "Milles seisneb teie jaoks personaalne mootorratta remondi ja hoolduse teenus ? " tekitas natuke segadust - mis vastust sinna oodatakse?
Et kas nagu "üldine remondi- ja hoolduse teenus" vs "ainult minu rattale või mulle mõeldud remondi- ja hoolduse teenus"? Et kas siis nagu minu rattaga tegelemise ajal muude tegelaste ratastega ei tegeleta või ...
Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab. :)

Mis puudutab nr 16 küsimust. See on ikkagi suunatud sellele ,et kui sinu kui kliendiga tegeletakse . Personaalne ehk isiklik lähenemine. Et kui sellist teenust pakutakse mis on nagu sinu ootus mida sa selle lähenemise juures ootad ja soovid.
Aitäh tähelepanu eest,
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Paar ettepanekut küsimustiku täiendamiseks.
Juhul, kui on valikvastus, nagu näiteks: 1. remondin ise või 2. lasen hooldada, siis võiks kummagi variandi puhul edasi erinevaid küsimusi esitada, muidu lõppeb paljudel vastajatel vastamine õige ruttu ära. Samas oleks huvitav saada ka vastuseid neilt, kes ise hooldavad. Sellele küsimusele võiks olla võimalik vastata ka mõlemile küsimusele korraga, siis peaks ilmselt esitama mõned vaheküsimused, et edasi põhiküsimustega minna.
Küsimustel võiks kõigil olla valikvastused, lihtsam vastata ja ka lihtsam analüüsida. Mul kadus vastamie isu ära, kui avastasin, et pean kirjandit kirjutama hakkama.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Küsitlusele vastuse saamisel konkureerib koostaja kõikide teistega võrdsetele alustel minu ajale. Ainukesele ressursile, mille saadavus on lõplikult piiritletud. Ma teen vormi täitmisel tööd. Tasuta ja ilma kompensatsioonita. Suhteliselt tühist aga siiski teen. Seega, iga hetk, mis ma sellele kulutan peab minu jaoks olema nii valutu kui võimalik. Vastasel juhul ma ei tee seda. Ei viitsi. Tõenäoliselt on lakke vahtimine või nõude pesemine märkimisväärselt paremini kulutatud aeg.
Võimalik, et minu motivatsioon oleks natuke suurem, kui ma näeksin mootorrataste remondi ja hoolduse teemas mingit selget probleemi, mis mind isiklikult puudutab ja millele ma lahendust vajan aga ma ei näe. Ja kuna ma ei näe siis on vaja, et küitlus oleks võimalikult hästi läbi mõeldud ja lihtne vastata. Praegu see nii pole.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Highping, soe soovitus, see küsitlemine ja jauramine on täiesti kasutu tegevus, mingit reaalset infot sa sealt ei saa. Vaata kasvõi sedasama teemat, enamvähem kõik postitused on selline nina-püsti-virisemine stiilis mina olen unikaalne lumehelbeke ja olen nüüd ilgelt solvunud, sest ei saa TÄPSELT kirja panna, mis mu arvamus asjast on. Samas ühtegi tähte kuhugi trükkida ka ei viitsi, kogu lumehelbekese kuju peab saama kirjeldatud valikvastustega, sest aeg on nii kallis! Siitkaudu jõuad sa mõne kuuga võib-olla perfektse küsitlusvormini, mitte perfektse motoärini.

Vahemärkusena olgu muidugi ära öeldud, et ega ma ise ka ei viitsi pea kunagi küsitlustesse vabateksti kirjutada :)

Reaalset motoäri alustades tuleb su esimene ring kliente nagunii ainult sõprade-tuttavate kaudu, löö putka püsti ja otsi need esimesed 20 julget üles, kes oma tehnika sinu kätte tuua usaldavad. Kui nendega läheb hästi, siis igaüks jälle soovitab omakorda edasi ja nii see pall veerema läheb, kui läheb. Kindlasti on see keerulisem kui Internetis reklaamimine ja muidu vahutamine, aga noh, täpselt nii on kõik teised ka alustanud, kogu motoäri ongi selline suht suust-suhu ja käest-kätte teema ning elu ongi keeruline.
Kasutaja avatar

Teema algataja
HighPing
Postitusi: 12
Liitunud: 29 Apr 2016, 19:16
Tsikkel: Honda Hornet 900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas HighPing »

Ma saan teie soovitustest aru. Ärge pikka viha pidage. :) Ja see ongi tänapäeval see olukord ,et inimesed on laisad ja haldavad teksti hoopis teistmoodi kui vanasti.
Asja kogu uba on see ,et ma loen siit küsitlusest natuke ikkagi midagi välja .Tänu ikkagi neile kes veel viitsivad natuke kirja panna. Aitäh muidugi neile..
Aa ja nüüd uba on see.. et ma olen kohustatud seda tegema kui ma tahaks oma äriprojekti korrektselt ära täita ja riigi käest selle putka ametlikult asutamiseks mõned rahad juurde saada.
Nagu mainisin mingi info saab ikka kätte mis on siis selle jaoks piisav. Aga ma ka koostan üldpildis mingi vastuse mille avalikustan kõike arvesse võttes ka enda ämbreid ja juhtumeid. Nagu Macintosh ütles ,et ta ei näe probleemi siis suurem osa ikkagi need kes teenust kasutavad on ikka juhtunud suurte probleemide otsa sattunud kuna klientidele ei ole asju selgeks tehtud miks ja mis saab ning üldpildis asjad on. Sinna see personaalne lähenemise küsimine käibki. Loogiline ,et kõik inimesed erinevad .. aga on ikka murekohti ,et ma lihtsalt püüan oma putka puhul asja paremaks teha niipalju kui suudan. Ja nagu enne öeldi kenasti ,et kõike on võimalik õppida. Loll peab ka olema muidu ei õpi. :)
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Aok, ma seda kohe ei jaganud lahti, et kasutu butafooria tootmine mingit natuke teistsugust eesmärki teenida võib :) Ignoreeri mu skepsist, loomulikult kui on võimalik toetust/stardikapitali saada, tasub seda proovida. Suht tõenäoline isegi, et siin leidub inimesi, kellel on selles mängus kogemusi, mida jagada.

Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Mida annab antufd uuringus teile sissetulekute kohane küsimus, esiteks, pole sinu asi ja see number ei viita absoluudselt mitte miskit, mõni teenib 5k kuus ja koonerdab remondis.....

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas will111 »

Viitab küll. Mõni, kes teenib 5k kuus, võib remondis nö. "koonerdada". Mõni, kes aga teenib <1k kuus, sellel polegi väga muud võimalust kui üldse mitte remontida või siis proovida "koonerdades" kuidagi remontida.
Kui "pole sinu asi" siis sa ei pea sellele küsimustikule vastama. Asi on vabatahtlik.

Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Jutu point oli see, et küsimus palju ma teenin ei ütle midagi, mõni teenib sitaks, aga raha pole. Palju sul vaba raha hobide jaoks on vms oleks loogiline küsimus, mis mingigi teabe annaks.
Kasutaja avatar

Teema algataja
HighPing
Postitusi: 12
Liitunud: 29 Apr 2016, 19:16
Tsikkel: Honda Hornet 900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Mootorrataste remondi ja hooldusteenuste uuring.

Lugemata postitus Postitas HighPing »

Küsimustik pole üldse kurjalt mõeldud. Nagu toodi välja ja mis ka tõsi ,et tegemist on vabatahliku aitamisega. Reaalselt on selle küsimuse mõte demograafiliste näitajate jaoks. Kuna tegemist on anonüümse asjana ei kajastu kellegi info kuskilt nimeliselt või üldse kellegi eraelu surkimisena. Küsimused on mõeldud analüüsimiseks mis mootorratta teenuste puhul olukord Eestis on.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”