Sooviks tsiklit proovida ...

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 970
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Sooviks tsiklit proovida ...

Lugemata postitus Postitas KIBU »

Jesper kirjutas: 04 Nov 2021, 10:40

Anoh eks iga esindus ise teab, kuidas äri ajada, valget värvi KTMide poe koha pealt näiteks on kogu linn hala täis, kuidas seal kõik asjad on rasked, ei ole saada, ei saa tellida, jne, aga samas on ikka iga teine vastutulev tsikkel seda marki. Ju siis raskel maastikul sõitvatele inimestele meeldib ka raske esindus :D

Mul on praegu 2 "valget ktmi" tsiklit. mõlemad sealt ühest poest ostetud. pole ükski asi olnud kunagi raske, kõiki asju mis varuosakataloogis kirjas (mõni asi lisakski) on alati muretult tellida saanud jne. viimastel aegadel üle pika aja uuesti moodsaks saanud tarneraskused kummitavad kõiki poode suht ühtemoodi eriti ktmi ja huski puhul kuna enamus juppe samade koodidega ja tulevad samast laost. kui seal laos ei ole siis käi või kulmude peal, ikka ootad niikaua kuni olema saab.
Valge pood on muidugi väiksem, ilmselt ka käibenumbrid väiksemad, seetõttu ka ladu, võimalused väiksemad. muidugi ei ole meeskond ka nii moto fanaatiline (pigem veemoto) kui orange poe oma ja tõsi, see vahe on ka kohati tajutav.
Seevastu väiksemas poes on "familaarsem" õhkond. mulle otsiti ja toodi soovitud tsikkel suht kaugelt kohale kui lähemalt sellist võtta polnud ja seda pigem aitäh eest. Ka rahakotti koju unustanult ei ole ilma jupita pidanud lahkuma. Muidugi on mul ka mõningane eelis selles osas kuna Pihelgas on mu kauaaegne sõber ;) aga eks headel inimestel on palju sõpru ja seepärast ehk ongi iga teine vastutulev tsikkel seda marki. muidugi on valge rajult ilusam kah :wink:

Viimati muutis KIBU, 07 Nov 2021, 22:21, muudetud 1 kord kokku.


5248653

701
Toetajaliige
Postitusi: 436
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 118 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Sooviks tsiklit proovida ...

Lugemata postitus Postitas 701 »

KIBU kirjutas: 06 Nov 2021, 19:57

muidugi on vage rajult ilusam kah :wink:

See oli kah üks müügiargumente.. :D Lahe igatahes...

Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/
Kasutaja avatar

Raki
Postitusi: 663
Liitunud: 04 Mär 2013, 15:37
Tsikkel: 1200gs LC Rallye, CRF300 Rally
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Sooviks tsiklit proovida ...

Lugemata postitus Postitas Raki »

300 rally keegi väikseks prooviks enne ostu?

Hüppesse ei lähe aga tahaks testida nats kruusa metsa

https://ragnarnakus.blogspot.com/

TDM850-->1150GS-->HD Road King-->Honda Transalp 700XL-->BMW 1200GS LC Rallye


c
Postitusi: 88
Liitunud: 13 Aug 2006, 14:05
Asukoht: keila-tln
Tänatud: 1 kord

Re: Sooviks tsiklit proovida ...

Lugemata postitus Postitas c »

Sooviks proovida Honda NC750 DCT versiooni. Ideaalis tahaks umbes 30 minutise ringi sellega teha, samaks ajaks annaksin oma triumphi vastu. Ideaalis Tallinn-Harjumaa, aga põhimõtteliselt kannatab üle eesti tulla proovima.

Vxrik
Postitusi: 127
Liitunud: 06 Juul 2019, 11:19
Tsikkel: Tiger 800XC
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Sooviks tsiklit proovida ...

Lugemata postitus Postitas Vxrik »

Sooviks proovida Triumph Bonneville või Thruxton 900. Kui sõita ei taha lubada, siis niisama peal istumisest ja pilgu peale viskamisest ka piisab. 😀 Asukoht pole väga oluline, liigun palju ringi.
Kasutaja avatar

Piimanina
Postitusi: 128
Liitunud: 08 Sept 2008, 17:01
Tsikkel: Ducatisti
Asukoht: TLN
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Sooviks tsiklit proovida ...

Lugemata postitus Postitas Piimanina »

Sooviks lähemalt kaeda Ducati Streetfighter 1098-t. Otseselt sõita ei soovigi vaid tsikli ergonoomikat tunda.
Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Sooviks tsiklit proovida ...

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Ma tahaks väga Triumph Bobberit proovida. Võin vastu pakkuda 701 supermoto kogemust.
Motodepoos ilmselt enne kevadet seda masinat ei näe, aga ideaalis tahaks selle ära tellida, et kevadel saaks juba uue rattaga alustada. Samas - põrsast päris kotis osta ei tahaks.
Mind väga huvitab, kuidas see minu 183 karkassiga sobitub..
Kasutaja avatar

Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Sooviks tsiklit proovida ...

Lugemata postitus Postitas Andrea »

Piimanina kirjutas: 19 Sept 2022, 14:43
Sooviks lähemalt kaeda Ducati Streetfighter 1098-t. Otseselt sõita ei soovigi vaid tsikli ergonoomikat tunda.
Pole eriti levinud siinmail. Tean kahte S mudelit, mis Tallinna kandis. Foorumit nad vist ei loe, küll aga võid FB Tsiklirahva grupis neile pihta saada :)
Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021

sihv
Postitusi: 8
Liitunud: 12 Mär 2017, 20:05

Re: Sooviks tsiklit proovida ...

Lugemata postitus Postitas sihv »

Kellegil Tenere 700 Viljandimaal mida võiks lähemalt vaadata?

Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Sooviks tsiklit proovida ...

Lugemata postitus Postitas Prets »

Tule Mulgimadinale ja saad neid mitmes eri konfis ja tüübis proovida.
(togi)

Vxrik
Postitusi: 127
Liitunud: 06 Juul 2019, 11:19
Tsikkel: Tiger 800XC
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Sooviks tsiklit proovida ...

Lugemata postitus Postitas Vxrik »

Kas Lõuna-Eesti kandis mõni XSR700 omanik ka on ja oleks nõus näitama, kui ilmad paremaks lähevad?

Vxrik
Postitusi: 127
Liitunud: 06 Juul 2019, 11:19
Tsikkel: Tiger 800XC
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Sooviks tsiklit proovida ...

Lugemata postitus Postitas Vxrik »

Nüüdseks enamusel vast juba tsiklid välja aetud. Kas leidub mõni XSR700 omanik, kes oleks nõus laskma tsikliga väikse tiiru teha? Asukoht pole väga oluline. Pärnu, Tartu, Viljandi, Võru ja Rakvere kanti ikka satun aegajalt.

motoreis
Postitusi: 238
Liitunud: 26 Nov 2020, 18:55
Tsikkel: Honda CB500X 2019, 48000km ls
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 47 korda

Re: Sooviks tsiklit proovida ...

Lugemata postitus Postitas motoreis »

Kui oled nagu mina, et ei tea kõigi mootorratta tootjate mudeleied peast, siis eelkõneleja räägib Yamaha mootorrattast.

"Müügihitti Yamaha MT-07 tehnikal baseeruv retrostiilis teisend. Terav juhitavus, võimas mootor, aegumatu välimus, see ratas on nendele kes armastavad sõitmist. XSR 700 on pärinud Yamaha mineviku vanakooli disaini ja ühendanud selle tänapäeva tehnikaga. Suurepärased võimalused ratta isikupärastamiseks kasutades Yamaha Original lisavarustust. XSR 700 on tõeline klassika, stiilne mootorratas mis on moes ka aastakümnete möödudes."

Teises teemas üks omanik arvas, et on iseenesest mõistetav, et kõik teavad mis ratas on Bonni. Olevat Triumph BonnEville.

Soovitus - täisnimi, muidu on see googeldamis ülesanne kaasliikmetele foorumis :)

Vxrik
Postitusi: 127
Liitunud: 06 Juul 2019, 11:19
Tsikkel: Tiger 800XC
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Sooviks tsiklit proovida ...

Lugemata postitus Postitas Vxrik »

Ma arvan, et kui kellelgi oleks antud tsiklit prooviks pakkuda, siis saab ka aru, millest jutt käib. :) Ja teisi inimesi siinne teema tõenäoliselt ei huvita. Ja kui kellelgi peaks olema huvi sama tsiklit proovida ja uurib seda just siit, siis saab ka tõenäoliselt aru millest jutt käib. 😀

Aga tänud tähelepanu juhtimast, olen järgmine korda hoolikam.
► Näita Spoilerit

MustVälk
Postitusi: 142
Liitunud: 05 Veebr 2023, 13:43
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 308 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Sooviks tsiklit proovida ...

Lugemata postitus Postitas MustVälk »

Tere Ega keegi ei ole nii kena Tallinna kandis ja lubaks mulle sellist proovida?
Honda VFR 800

saarlane
Postitusi: 213
Liitunud: 08 Dets 2003, 18:24
Tänatud: 30 korda

Re: Sooviks tsiklit proovida ...

Lugemata postitus Postitas saarlane »

Tere!


Mustvälk, pane aastaarv ka kirja, VFR800 on vähemalt kolm erinevat mudelit, lisaks X-versioon(-id).
Kahjuks endal pole enam pakuda, oli kunagi 2002 VTEC versioon.


Lugupiamisega, Saarlane.

MustVälk
Postitusi: 142
Liitunud: 05 Veebr 2023, 13:43
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 308 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Sooviks tsiklit proovida ...

Lugemata postitus Postitas MustVälk »

saarlane kirjutas: 18 Apr 2023, 14:43
Tere!


Mustvälk, pane aastaarv ka kirja, VFR800 on vähemalt kolm erinevat mudelit, lisaks X-versioon(-id).
Kahjuks endal pole enam pakuda, oli kunagi 2002 VTEC versioon.


Lugupiamisega, Saarlane.
Tänud. Ma alles õpin mudeleid ja rattaid täpsemalt tundma. :D
2000 alates oleks kena, aga eks ma võin mõne kuulutuse peale ka helistada. :)
Kasutaja avatar

VWman
Postitusi: 831
Liitunud: 30 Apr 2004, 22:13
Asukoht: Saku- Kasemetsa
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Sooviks tsiklit proovida ...

Lugemata postitus Postitas VWman »

KTM tüüpi 250 EXC TPI 2021 -> sooviks proovida . Oskab keegi juhatada äkki kohta , kus ma sellise päevaks-paariks rentida sasks. 4 takti pakutakse rendiks küll, aga tahaks 2 takti priovida
KÄIN JALA JA JOON VETT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”