Rumalad või segased küsimused jms

Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Heikik »

Millegipärast jõuan iga oma tsikliga varem või hiljem sinnamaale, et tahaks esitulega midagi teha. Saan aru, et mootorratas pole peamise laterna võimekuse mõttes nagu auto, aga päris taskulambi valgel ei taha ka sõita.

Praegusel Triumph Tiger 800XC-l on küljes luupidega LED-lisatuled - kui need põlevad, on pimedas päris okei sõita. Aga ilma, originaallaterna valgel, ei ole hea. Pooltuled veel kuidagi kannatavad, aga täie peale lülitades koondub valgus hägusalt väga kitsa ala peale ja metsavahel maanteekiirusel on konkreetselt paha. Regullimise teema ei ole ning ühtmoodi halvasti näitavad nii tehase originaal kui ka selle asemele ostetud Hiina kloon. Lisaks pean ütlema, et kuigi muus osas näeb esimese põlvkonna 800-ne Tiger minu meelest üsna ilus välja, on ta eest otse vaadates nagu suurte (kuid pimedate) silmadega ehmunud sääsk - ehk siis väike kosmeetiline puudus on ka.

Kuna mul on nüüd kaks tuld, tekkis mõte, et ehitaks ühe neist ümber - paneks sisse luubid, täpsemalt kas:
  • Bi-LED x 2
  • Halogeen x 4 - st 2x täistulede jaoks, 2x pooltulede jaoks
või
  • 2x Bi-xenon
On keegi sarnast reflektortule ümberehitust teinud ja teab soovitada konkreetseid mõistliku hinna-kvaliteedi suhtega komponente :?:

Ca 400-500 EUR eest saab antud rattale ka hiinlaste tehtud valmis LED-tule, aga toda vist ei raatsi osta.
CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”