Õnnetused mootorratastega 2022

Kasutaja avatar

tito
Postitusi: 741
Liitunud: 07 Juun 2013, 08:38
Tsikkel: Suzuki DR-Z
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2022

Lugemata postitus Postitas tito »

Madlobster kirjutas: 21 Aug 2022, 16:32
Igal juhul tuleb segasüü.
Vasakpöörde tegijal on kohustus vaadata, et temast ei ole hakatud möödasõitu tegema. Möödasõidu keeluala seda kohustust ära ei võta.
§ 25 lg 1 – Märgise 911 „Ühekordne pidevjoon” tähendused on järgmised: 1) eraldab suunavööndeid kaherajalise tee ohtlikel lõikudel. Märgist ületada ei tohi. 2) eraldab sõiduradasid pärisuunavööndis. Märgist ületada ei tohi. 3) piirab sõiduteel alasid, millest üle sõita ei tohi, näiteks eraldussaared.

märk 352
«Möödasõidu keeld»
keelab mööda sõita, välja arvatud möödasõit üksikust sõidukist, mille sõidukiirus ei ületa 30 km/h.

§ 51. Möödasõit
(1) Eesliikuvast sõidukist tohib juht mööda sõita vasakult. Kui eesliikuv sõiduk pöörab vasakule või tagasi ja see on selgelt arusaadav, tuleb sellest mööda sõita paremalt.
§ 51. Möödasõit
(4) Kui möödasõidu ajal ilmneb takistus või liiklusoht, mida juht ei saanud ette näha või ei osanud õigesti hinnata enne möödasõidu alustamist, tuleb möödasõit katkestada.
Möödasõidu kui ohtliku manöövri kestust on väiksem, kui möödasõidetava sõiduki sõidukiirus väheneb. Nt möödasõidetava sõiduki juht võtab möödasõidu ajal jala gaasipedaalilt

Kui sa tuled madallennul teistpoolt pidevat autode kolonnist mööda ja mu auto juhiust tabad mu vasakpöörde ajal, siis võtan ma seda kui tahtliku tapmise katset.
Jah ma olen süüdi kui su kaela kohapeal tagurpidi ei keera!
Tule või alarmsõiduki tulede ja viledega.
Kui teil seal esimeses Eestis asjad teisiti, loeks seda täpsemalt kuskilt teie riigi teatajast vms?
Ma olen päris mitu aastat olnud kahjukäsitleja ja ma tõmbaks konkreetse musta joone konkreetsele keisile alla siin ja praegu.
Kes tahab edasi vaielda, jah palun aga mitte siin teemas.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”