Soovitage 12 voldist külmikut

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 370
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas Henn »

Mul on ka sama Metabo kast. Teen nädalavahetusel testi. Viskan paar pudelit õlut ja termomeetri sisse (otse poest riiulist, mitte külmikust). Tuttav Makita müüja ütles, et Makita kompressor-külmik hakkab ülevalt alla külmetama (oli vist niipidi?) ja pealmised asjad on jääs.
Veokate külmik ja 2x12v akupark on teine äärmus võrreldes selle jahutuskastiga. Kas autosuvilatel on külmiku ja muu mudru jaoks eraldi aku, mida siis töötav mootor laeb? Sõiduautosse saaks ka ju siis teise aku installida kui on vaja väga pikalt kuskil jöriseda ja külm viin peab käepärast olema :)


Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Suvilatel võib külmandus üldse olla gaasi pealt!

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Autosuvilates on enamasti suur vahest ka mitu suurt liitiumit. Paljudes autosuvilates on ka gaasi pealt toimiv külmik.
Enamus külmikutel on temp sätitav ja kui sinna 5-6C peale sättida, siis ei peaks küll jäässe minema.
Kahjuks makita omaga kogemus puudub, aga need, mida olen ksutanud ei ole 3-6C juures, kus enamasti kasutan mul midagi ära külmetanud. Teine väiksem, mis oli sügavkülmaks kaasas hoidis jäätise ja jäägri ilusti miinuses :)
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Henn kirjutas: 09 Aug 2022, 20:33
Mul on ka sama Metabo kast. Teen nädalavahetusel testi. Viskan paar pudelit õlut ja termomeetri sisse (otse poest riiulist, mitte külmikust). Tuttav Makita müüja ütles, et Makita kompressor-külmik hakkab ülevalt alla külmetama (oli vist niipidi?) ja pealmised asjad on jääs.
Veokate külmik ja 2x12v akupark on teine äärmus võrreldes selle jahutuskastiga. Kas autosuvilatel on külmiku ja muu mudru jaoks eraldi aku, mida siis töötav mootor laeb? Sõiduautosse saaks ka ju siis teise aku installida kui on vaja väga pikalt kuskil jöriseda ja külm viin peab käepärast olema :)
Mina panin õhtul 20.00 paiku asjad külmikusse (osad asjad olid külmad osad toasoojad) ja lülitasin juhtme seina 220V pealt käima ning keerasin põhja selle reguleerimisnupu. Hommikul panin autosse 12V pealt ja töötas seal 3-4h. Kohale jõudes kell 12 paiku olid 0,5l gaseeritud veed nii külmad, et pudelit avades tõmbas põhja jäässe, see peab olema alla +6 kindlasti, et nii teeks. Auto kõrvale panin püsti suure telgi ja siis panin selle jahutuse ECO peale ning 10Ah aku pealt telki tööle. Kogu päeva sai sealt vaikselt võetud purk haaval ja õhtul 22 paiku oli akut 1 kriips alles kuid kapp veel töötas ja joogid olid sama külmad(tunde järgi) kui kohale jõudes. Päeval oli õues algul 26 kraadi (hiljem vähenes kuid oli ikkagi soe ja päikseline) ja telgil üks sein oli nö võrk ehk mingi õhk seal liikus kuid soojem kui õues oli seal kindlasti. Hommikul ärgates oli kapp seisma jäänud ja joogid ikkagi päris korralikult külmad.
Ehk kuna aku aitab seisu ajal kapi töös hoida ja isegi koos 4-5Ah akuga on see kapp poole odavam sama suurest kompressoriga 12v külmikust, siis siin tekibki küsimus,miks mulle seda kompressorit vaja on. Ma reisin palju autoga ja tavaline on, et päeval vaja 3-4-5 tundi lasta kapil seisvas autos töötada, kui autost eemal oled ning ööseks 220V pealt hotelli võtta. Nüüd saab ka kämpas olles akudega hakkama.

Makita promoüritusel talvel pakkusid nad oma telgis sellest nö akuga külmikust siis sooja jooki ja see oli jube lahmakas. Teisalt maksab see juba nii palju ehk pole üldse võrreldav. 220V juhe on tal ka eraldi adapteriga ehk ebamugav.
Mina sain selle enda oma pennid üle 100€ kätte ehk selle raha eest on selles Metabos ikka asja rohkem kui oodata oskasin. Lisaks oli ka oluline minu autosse esiistemete vahele mahtumine.

Autosuvilates on külmkapid 3-e erineva süsteemiga 12V, 220V või gaas. Ise valid mida kasutad.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

No kui sinu vajadused ära rahuldab, siis ongi kõik hästi. :)
Minu harjumustega see külmakast kuidagi hakkama ei saa, see aga ei tähenda seda, et ta sulle või kellelegi veel ei kõlbaks.

Kui 220 peal kõik max külmaks lasta, siis soojustatud kast hoiab ka ilma igasugu vooluta päris kaua temperatuuri.

Minu jaoks on külmik ka koguaeg kahe esiistme vahel ning kuskile hotelli vms ma teda ei tassi, võin suht muretult auto aku pealt käima jätta, vahet pole kas lähen magama või ringi töllama.

Ega siin muud vaidlust polnudki, et jahekast ja külmik on erinevad tooted.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas ranel »

@urmas66 see metabo jahekast on muidu täitsa asjalik leid vähemalt tehniliste näitajate poolest. Eriti arvestades, et makita analoog(kompressoriga) maksab ~600 eur, aga metabo 135 eur(peltier elemendiga). Ma mõtlen tõsiselt, et äkki peaks oma praeguse välja vahetama nüüd selle metabo oma vastu, kui saan makita>metabo aku ülemineku kätte.
Viimati muutis ranel, 10 Aug 2022, 09:31, muudetud 1 kord kokku.
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

ranel kirjutas: 10 Aug 2022, 09:19
@urmas66 see metabo jahekast on muidu täitsa asjalik leid vähemalt tehniliste näitajate poolest. Eriti arvestades, et makita analoog maksab ~600 eur, aga metabo 135 eur. Ma mõtlen tõsiselt, et äkki peaks oma praeguse välja vahetama nüüd selle metabo oma vastu, kui saan makita>metabo aku ülemineku kätte.
Et siis korra veel
Makita ei ole sellele metabole analoog. Need on täiesti erinevad tooted. Ja neid ei saa lihtlabaselt hinna taustal võrrelda.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas ranel »

Madlobster kirjutas: 10 Aug 2022, 09:28
ranel kirjutas: 10 Aug 2022, 09:19
@urmas66 see metabo jahekast on muidu täitsa asjalik leid vähemalt tehniliste näitajate poolest. Eriti arvestades, et makita analoog maksab ~600 eur, aga metabo 135 eur. Ma mõtlen tõsiselt, et äkki peaks oma praeguse välja vahetama nüüd selle metabo oma vastu, kui saan makita>metabo aku ülemineku kätte.
Et siis korra veel
Makita ei ole sellele metabole analoog. Need on täiesti erinevad tooted. Ja neid ei saa lihtlabaselt hinna taustal võrrelda.
Sul on õigus, kuna makita töötab komporessoriga, aga minu vajadused kataks ka see külmakast ära ka samuti.
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

ranel kirjutas: 10 Aug 2022, 09:19
@urmas66 see metabo jahekast on muidu täitsa asjalik leid vähemalt tehniliste näitajate poolest. Eriti arvestades, et makita analoog(kompressoriga) maksab ~600 eur, aga metabo 135 eur(peltier elemendiga). Ma mõtlen tõsiselt, et äkki peaks oma praeguse välja vahetama nüüd selle metabo oma vastu, kui saan makita>metabo aku ülemineku kätte.
Ma proovisin enda oma kohe selle 10Ah akuga ja see on siis suurim, mis sinna mahub, et korpusest välja ei ulatuks. Samas nii suurt pole sul never vaja 4-5 on piisav autoga reisimisel. Ehk kui sul seal üleminek vahel,siis ohtu pole,et Makita 5-ne ei mahuks.
See akuga lahendus teeb sellest asjast hoopis teise asja võrreldes muude analoogidega ehk kompressoriga kasti eelised on üsna väiksed oma olemuselt,aga pikk miinus on hinnas. Ma seda DEPO pakutavat kompressoriga mõtlesin ka osta, aga ei julgenud(kvaliteet) ning ei mahtunud mulle esiistmete vahele, aga Metabo mahtus.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 503
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas claw »

Ma ei saa aru, kuidas teil need kastid esiistmete vahele mahuvad? Matkaautos või?
Tavalises autos on ju käetoed ja käsipidurid jms.

Lisaks ma saan aru et külmakasti ja külmiku peamine vahe peale hinna on ikka temp. Üks suudab külma hoida.
A'la kui ikka 30'C ilmaga paadiga kalale lähen, hoiab kompressoriga variant mul jää kastis jääna?
Saan õigesti aru?
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

claw kirjutas: 10 Aug 2022, 10:12
Ma ei saa aru, kuidas teil need kastid esiistmete vahele mahuvad? Matkaautos või?
Tavalises autos on ju käetoed ja käsipidurid jms.

Lisaks ma saan aru et külmakasti ja külmiku peamine vahe peale hinna on ikka temp. Üks suudab külma hoida.
A'la kui ikka 30'C ilmaga paadiga kalale lähen, hoiab kompressoriga variant mul jää kastis jääna?
Saan õigesti aru?
MB V-lkass ja Vito
Mõlemal kui on kaks eraldi esiistet mahub. Toiduainetele ja jookidele pole jääd vaja.Ehk tegmist ikka tava külmiku temperatuuriga,seal 5-10 üle nulli,mida on küll ja veel.
Viimati muutis urmas66, 10 Aug 2022, 10:36, muudetud 1 kord kokku.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

claw kirjutas: 10 Aug 2022, 10:12
Ma ei saa aru, kuidas teil need kastid esiistmete vahele mahuvad? Matkaautos või?
Tavalises autos on ju käetoed ja käsipidurid jms.

Lisaks ma saan aru et külmakasti ja külmiku peamine vahe peale hinna on ikka temp. Üks suudab külma hoida.
A'la kui ikka 30'C ilmaga paadiga kalale lähen, hoiab kompressoriga variant mul jää kastis jääna?
Saan õigesti aru?
Minul on see ameerika bussis, seal on ruumi küll ja veel :)

Kompressoriga kast hoiab sul asjad jääs (või mis temp sa paned) olenemata ümbritsevast temperatuurist kulutades selleks vähem elektrit kui jahekast.
Ja kui rabad külapoest õlled, mis ei olnud külmas suudab kompressoriga kast need mõistliku aja jooksul külmaks teha.
Ehk see kompressoriga versioon on täpselt nagu sinu kodune külmkapp.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas Piipz »

claw kirjutas: 10 Aug 2022, 10:12
A'la kui ikka 30'C ilmaga paadiga kalale lähen, hoiab kompressoriga variant mul jää kastis jääna?
Saan õigesti aru?
Just
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

ovaaP
Postitusi: 87
Liitunud: 11 Veebr 2014, 18:30
Tsikkel: TDM; Honda NC750X
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas ovaaP »

On sellel teemal ka uuemaid ja põnevaid leide?
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

ovaaP kirjutas: 13 Juun 2023, 22:56
On sellel teemal ka uuemaid ja põnevaid leide?
Oleneb mida sa vajad. Mul on näiteks 3tk olemas ja erineval juhul kasutuses. Kõik siis kompressorita jahutus kastid, mitte sügavkülmad.
Metabo 12V-220V-18V akuga on suur ja väga hea. Odav oma võimekuse juures a´120€ vist oli. 10A akuga töötab tunde
Sõiduautos-bussis on Dometic TropiCool TC 21 , sest sobib just parajasti esistmete vahele ja moodustab sinna nagu omamoodi konsooli. Tootab väga vaikselt 12-24V ja 220V. Külma saab reguleerida vist 6-7 astmega. Keskmise hinnaga a´200€ ja on kasutuselt samaväärne lihtsamate kompressoritega.
Ja siis on üks tavaline Mobocool MM24 12V-220V kast,kus kaane sees jahutus. Undab päris võimsalt,aga külma teeb hästi. Odav alla 50€ oli

https://www.amazon.de/s?k=electric+cool ... cbjtklsf_b
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas bitter »

ranel kirjutas: 10 Aug 2022, 09:19
… metabo 135 eur(peltier elemendiga). Ma mõtlen tõsiselt, et äkki peaks oma praeguse välja vahetama nüüd selle metabo oma vastu, kui saan makita>metabo aku ülemineku kätte.
Kas vahetasid?
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Keegi sellest midagi paremat teab?

https://www.karkkainen.com/verkkokauppa ... 3%A4kaappi

Tahakski kahe luugiga. Tundub kuidagi hea see.
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas Vint »

Kaimex, oota veel sügiseni, saad korralikuma ale. :mrgreen: Ma olen neid tubli aastakese piilunud, sellest ajast kui tulid müüki. Siis oli hind öbaut 700-800.
See suvi käis Makita oma, isegi 400-500 peal ära aga ei tihkanud veel võtta
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas Piipz »

See on päris äge.

38L, eraldi sügavkülm, eraldi tavakülmik, jäätegija. Võimalus lisada ka aku ning sellele omakorda päikesepaneelid.

Äge pole ainult hind (1000€ + aku 300€)

https://www.ecoflow.com/us/glacier-port ... frigerator
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Vint kirjutas: 24 Juul 2023, 09:01
Kaimex, oota veel sügiseni, saad korralikuma ale. :mrgreen: Ma olen neid tubli aastakese piilunud, sellest ajast kui tulid müüki. Siis oli hind öbaut 700-800.
See suvi käis Makita oma, isegi 400-500 peal ära aga ei tihkanud veel võtta
Naine arvas ka et hooaja lõpus saab odavamalt. Makita omal on aku pärast hea eelis a ruumi vähe. Piipz-u pakutud tundus äge jäämasina pärast. Samas olen täiesti kindel, et jäätootmine on üli aeglane. Mul külmkapp ei suuda ka piisavalt toota kui suurem istumine... Sellele mis ise lisasin võiks ühe eraldi aku kaasa võtta ja otse sinna ühendada. Teeks pisikese kaabli kaitseme ja sigaretiotsaga. :) Vaatasin Soomes ka järelturul neid paar tki a hind polnud piisavalt osav. Teises poes soodukaga oli kuu lõpuni 379.- ja ikkagi 75L😎
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas Piipz »

kaimex kirjutas: 24 Juul 2023, 10:27
Samas olen täiesti kindel, et jäätootmine on üli aeglane.
Tootja järgi teeb jää valmis 12 minutiga
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kas Makital oli enne jahekast (ilma komp) ja nüüd on ka kompressoriga versioon tulnud?
Piipsu postitatu tundub jah vähemalt videos äge asi olema
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Mul on kuidagi meeles et makital oli ilma kompressorita versioon ka aga vbl ajan midagi segamini
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Soovitage 12 voldist külmikut

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Madlobster kirjutas: 24 Juul 2023, 14:49
Mul on kuidagi meeles et makital oli ilma kompressorita versioon ka aga vbl ajan midagi segamini
Neil olemas ka mingid akuga ilma kompressorita versioonid. Olid mahukamaid ka...
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”