Lätist/Leedust mootorratta ost

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 414 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Lätist/Leedust mootorratta ost

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Seda teemat on siin varemgi lahatud üsna mitut pidi aga ma juhiks paarile asjaolule eraldi veel tähelepanu:
USA või EU ratas. Arvele saab mõlemad aga rahaline kulu on oluliselt erinev. Kui ratas välja valitud, küsi vin ja mine sellega meie Mnt büroosse.
Kui ratas Leedus juba ostetud, transiitnumbrid küljes, tee kohe seal enda nimele liikluskindlustus. Ajaloos on olnud juhtumeid, kus eestlane ostab tsikli(auto) ja leedukas lubab lahkelt oma kindlustusega minema sõita. 5 min pärast läheb ja lõpetab kindlustuse ära. Läti politsei tuletab seda kiirelt meelde, läbi rahakoti.
Eriti ebaõnnetu kodanik on teinud Lätis süülise avarii ja nibinnabin võlavanglast pääsenud.
On ka vastupidiseid juhtumeid, kus hüpatakse tuima näoga sadulasse ja lennatakse joonelt koju. Sellist varianti ei julge algajale soovitada.
Pilt

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”