Husqvarna 701 "Husky" Enduro (Rally), Honda CRF1000L - iSlanderADV

Kasutaja avatar

Teema algataja
iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Husqvarna 701 "Husky" Enduro (Rally), Honda CRF1000L - iSlanderADV

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

morse kirjutas: 19 Mai 2022, 17:08
Mul käis ratas 2 või 3 korda garantiis sarnase õlilekkega. Poisid väga pingutasid - vahetasid veohammaka simmekad ära jmt. Kuna alguses oli leke väga väga väike, siis ei suudetud õiget kohta üles leida. Hiljem kui leke juba suuremaks läks, siis ma ei viitsind enam Jälgimäele minna - kakkusin ise lahti.

Viga oligi starteri O-ringis.

Ma olin KTMis seda O-ringi ka lauda võtnud aga nad algselt ei uskunud sellesse. Üks näitaja oli see, et ajalugu ei näidanud, et ühtegi korda oleks keegi seda O-ringi eraldi tellinud...

Lahendus seisnes minu puhul selles, et ma panin sinna omajagu paksema O-ringi. Lisaks möksisin veel korralikult mootorisilikooni ka (lihtsalt igaks juhuks). Paksema O-ringiga starteri sisse saamiseks kasutasin kummihaamriga väikest mõjutamist.

Igaljuhul igasugune leke kadus hetkega ja umbes 10 000 km on ratas 100% kuiv olnud.

Sealtkandis tulevad lekked on väga kurikavalad. Esindus tegi endast kõik oleneva - selleks oligi vaja natuke aega, et näha ja leida, kust see leke ikka tuleb. Üks tunnustatud tehnik-tehnoloog soovitas mulle, et ta eemaldab mul raha eest kütusepaagi õhutuse söefiltri ära - et too tekitab ka mingeid lekkeid vmt... Hea, et ma haneks ei läinud, hiljem kodus jooniseid vaadates sain aru, et söefiltri ring ei ole mootoriga ühenduseski... Lõpuks olin enda peale vihane, et varem seda korda ei teinud - garantii vahet jooksin lihtsalt selle pärast, et kartsin, et garantii katkeb, kui ma ise seal midagi näpin...

Ühesõnaga O-ringi saad poest. Ma loodan, et sul on sama viga, sest remont on lihtne ja hind umbes 50 senti.

Edu!

EDIT: Vaatasin järgi - ma olen selle üles kirjutanud. Märkustes selline rida: "Starteri O-ring, kasutasin 24x3,5 (napilt mahtus)".
Ja nii oligi! Freetimest sai reedel uue kätte ja täna sai vahetatud. 50km hiljem on kõik kuiv
Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”