Mootorratturi elu korteris on odavam, kui majas (või vastupidi).

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2437
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 336 korda

Re: Mootorratturi elu korteris on odavam, kui majas (või vastupidi).

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Turist kirjutas: 29 Apr 2022, 10:17
M.T. kirjutas: 29 Apr 2022, 08:52
Just nii, seda ma tahtsingi tõestada ja aitäh, et kinnitasid ka ise. Kui 2. postist alates argumente ei jätku, siis võid muidugi nimetada seda ise "teema arenguks" ja jutu ruttu pensionäridele jne. viia. Well done, keep going!

Ära nüüd plägise mingit mõttetut jura siin koguaeg kui midagi teemast kirjutada pole. Ütlesin juba, et see teema ei olnud mingi spetsiaalselt SINU odavama elamise kohta, mis sellest et ise ainult endast rääkisid alguses ja vist ka arvad, et kui sinul oma arust on majas odavam elada kui korteris, siis see on ka teistel nii. (togi)
Sa vist ei oska seda ka lugeda mida sa ise kirjutad, rääkimata teiste kirjutatust.
Kumb meist alustas rääkimist minust, mina või sina? Võta antud teema esimene post lahti ja vaata mida sa seal ütlesid? Polnud sina? Aju ja käte vahel oli lühis kui see postitus tuli?
Sa võid siin hämada palju soovid, aga esimene post ütleb selgelt millest jutt oli. Su enda kirjutatud! Minu vastus oli konkreetselt ka ainult enda kohta - mul ei oleks samaväärses korteris odavam. Ja ükskõik palju sa seda teemat omaarust “arendad”, siis minu vastused on endiselt ainult minu näitel. Suudad sa mõnest mu postitusest lugeda välja midagi muud? Ei ole ma väitnud, et 1-lapselisel perel oleks majas soodsam või midagi muud. Need on lihtsalt sinu toodud “teema arendused”, kuna minu kohta toodud näidet ei suutnud ega suuda sa ümber lükata.
Kas nüüd on arusaadav, mis teemal ma üldse sinuga vaidlesin?

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”