Mootorratturi elu korteris on odavam, kui majas (või vastupidi).

Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 506
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 79 korda

Re: Mootorratturi elu korteris on odavam, kui majas (või vastupidi).

Lugemata postitus Postitas claw »

Ma usun, et matemaatiliselt see sirge on ca selline: eramaja->väike kortermaja (ridakas?) ->keskmine kortermaja -> suur kortermaja.

Kas majas on võimalik väga odavate kuludega elada? Jah, on.

Sarnastel alustel on aga ühisrahastus alati odavam. Vali mis iganes valdkond, matemaatiliselt see nii on. Kui oma hoone ehitamine oleks odavam, poleks kaubanduskeskustel näiteks eriti tulevikku. Ühes majas koos on soodsam. Küll, kui võtta arvesse mingeid eritingimusi (ehituspood vajab suurt laopinda ja oma kaubalaadimist=tsiklimees tahab korteri juurde ikka oma suurt garaazi), siis võib olukord muutuda.

Kui sinna hakata mingeid eritingimusi looma, siis muidugi olukord muutub. Kui ikka peab bassein või tsikligaraaz olema, siis olukord võib olla teine. Ja eramajas on ikka toredam elada, seda ma ei vaidle kindlasti.

Aga võrreldava 100m2 maja ja 100m2 korteri puhul on korteri kulud väiksemad. Ma küll ei ole siin aru saanud, et kas te soetuskulu üldse arvestate? See kallutab selle asja väga tugevalt korteri poole. Keegi siin tõi nagu krundi hinna jms ka välja, seega ikka arvestame?

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”