Mootorrattur tahab kõhnaks ehk kuidas kaal alla saada.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2434
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Mootorrattur tahab kõhnaks ehk kuidas kaal alla saada.

Lugemata postitus Postitas M.T. »

tito kirjutas: 25 Apr 2022, 20:57
Aga jah kellel poes käimisega probleeme, tasub toit tellida täis kõhuga e-poest.
......

Siis sarnasele kokatalendile on heaks abimeheks ntks Orgu kava. Seal on portsionid välja mõõdetud, algul tundub imelik produkte kaaluda aga paari kolme kuuga on asi käpas ja kaal võib tolmu koguma jääda.
Retsepte seal igale maitsele ja kui algul tundub söök lahja, siis heaks abimeheks on juba kordi mainitud vesi.
Vot mul see kiiks, et ma tahan poes ise asju valida, ei meeldi kellegi teise komplekteeritud kaup. Mingi imelik kiiks. Ja noh täis kõhuga hakata e-poest toitu tellima...., ma võtan õlle ja telekapuldi hoopis :wack:
Orgust on mul oma arvamus, a see selleks. Naine vahepeal võttis kätte ja hakkas kah mingi toitumiskavaga mässama, kaalus portse ja värki ning lauale ilmusid igasugu minu jaoks tundmatud toidud. Ei maitselt oli kõik väga äge, aga esimese nädala lõpuks ütlesin juba - sorry, a ma ei jõua neid portse ära süüa. Ma ei tea mille alusel neid koostatakse, kuid minu jaoks olid portsud liiga suured.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”