Mootorrattur tahab kõhnaks ehk kuidas kaal alla saada.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Turist
Postitusi: 1210
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 173 korda

Re: Mootorrattur tahab kõhnaks ehk kuidas kaal alla saada.

Lugemata postitus Postitas Turist »

► Näita Spoilerit
Siis pead ikkagi lisaks magusa piiramisele natuke piirama ka muud sööki (koguseid), küll tasapisi hakkab vähenema. Võibolla samamoodi nagu mul- peab tundma, et kõht ei saa peale söömist täis (kui just ei taha juurikaid jms vähem kaloreid sisaldavat sööki sel eesmärgil sisse ajada, et täiskõhu tunne tuleks). Alguses võib häiriv olla, aga mingi aja pärast keha harjub.
Meenutades oma kaalu erinevatel aegadel, siis nagu mainitud, hiljuti oli 95 kg, hetkel 91 kg. Maksimum on aga olnud 105 kg, kuid see oli sel perioodil kui sai kõvasti trenni teha ja lihaste mass oli korralik. Näiteks sel hetkel 105 kg kaaluvana ilmselt rasva% oli väiksem kui praegu 95 kg juures oli. Nooremana olin ikka väga kõhn- 16. eluaastaks oli praegune pikkus juba praktiliselt käes (182 cm, praegu 183), aga kaal oli 65,5 kg. :lol:
Lisaks veel, et sööma peaks aeglaselt. Ma ise tavaliselt olen söönud liiga kiiresti, hetkel püüan teadlikult seda aeglasemalt teha.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”