Kõige tähtsam asi motomehele? Saun! Räägiks.


ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Kõige tähtsam asi motomehele? Saun! Räägiks.

Lugemata postitus Postitas ats30 »

urmas66 kirjutas: 13 Mär 2022, 20:27
ats30 kirjutas: 13 Mär 2022, 17:31
Mellpoiss, kuidas Sul sauna ehitus on läinud?
Sain just Gefest ahju kätte. Covidi ja muude teemade tõttu kulus ainult 2 aastat tellimuse vormistamisest kuni ahi koju jõudis 😆
Mis sellise ahju eelis terasest ahjuga võrreldes on?
Sõber pani omale ka mingi täis malmist ahju, aga kerise kividega ümber ringi kaetud ja ütlen ausalt mulle ei meeldi. Suht kaua võtab kütmine aega ja kui siis kuumaks läheb õhkab vastikult jalgadele kuumust. Mul endal ahi lavale palju lähemal, kuid seda pole kunagi olnud, et sääri põletama hakkaks.
Kaks põhilist argumenti ongi välimus ja pikaealisus. Võtsin kivivoodri ka, väljast pmst nagu Tulikivi ahi. Kivivoodri üks eeliseid on välimuse kõrval nn ekraani tekitamine, vältimaks kiirgusest tingitud ebamugavust.
Puuküttega keriste välimus on üsna piiratud. Kas plekist kestaga või võrk, muud polegi. Erinevad variatsioonid aga ikkagi üsna kitsas valik.
Meil saun mitu korda nädalas ja teras ei ole siiani üle paari aasta vastu pidanud.
Malmist sisu ja tulikivi vooder tundub ilus, praktiline ja pikaealine. Kuidas see päriselus ennast tõestab, saame näha.
Oleks ma tark, ma oleks vait.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”