Kõige tähtsam asi motomehele? Saun! Räägiks.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7219
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1877 korda
Tänatud: 521 korda

Re: Kõige tähtsam asi motomehele? Saun! Räägiks.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

ats30 kirjutas: 13 Mär 2022, 17:31
Mellpoiss, kuidas Sul sauna ehitus on läinud?
Sain just Gefest ahju kätte. Covidi ja muude teemade tõttu kulus ainult 2 aastat tellimuse vormistamisest kuni ahi koju jõudis 😆
Mis sellise ahju eelis terasest ahjuga võrreldes on? Mul Pärnus tehtud ahi hakkab peale 14a kasutamist väsimise märke andma ja peab sel suvel vahetuse töö ette võtma.
Sõber pani omale ka mingi täis malmist ahju, aga kerise kividega ümber ringi kaetud ja ütlen ausalt mulle ei meeldi. Suht kaua võtab kütmine aega ja kui siis kuumaks läheb õhkab vastikult jalgadele kuumust. Mul endal ahi lavale palju lähemal, kuid seda pole kunagi olnud, et sääri põletama hakkaks.
Malm asjadega võib tegelikult üldse praegu keeruliseks minna, sest enamus neid tehti Venes-Valgvenes ja Ukrainas. Ma igaks juhuks ostsin suure malmpoti, mida alles suvel vaja, juba ära. Toodetud Melitopolis
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”