Autokoolid → Autokoolid


suzurider

Autokoolid

Lugemata postitus Postitas suzurider »

Lugesin siin eespoolseid komme ja silma hakkasid kaks nime autokool Haja ja tsiklisõidu õpetaja tuntud Kalju nime all.

Mäletan kui 16 aastaselt hakkasin ka tegema A1 lube ja ajalehest sai valitud autokool nimega Haja. Haja selle pärast, et oli norm. hind ja kursus ei kestnud väga kaua. Sai siis käidud seal teooria tundides juba nädala aega kui tekkis küsimus millal ma tsikliga sõidutunde saan teha. Läksin siis juhataja juurde (nime ei mäleta aga sobib hästi mingi lapseahistaja profiiliga USA-st) kes lubas uurida. Helistasin vennale mitu korda nädalas a`la millal? millega? kus?. Tüüp lubab koguaeg uurida. Lõpuks viskas mu vanamehel ka siibrisse, et teooria hakkab juba läbi saama aga mitte ühtegi sõidutundi ei ole kirjas. Ja ennäe imet, pärast seda kui mu vanamees oli juhatajat väga sõimanud, oli tsikkel järgmine päev olemas ja aegki kinni Nõmmel Kalju juures. Tsikliks oli Minsk 125, mis siin kommijate hulgas tuntud. Kalju iseenesest oli normaalne jäpe, tegi kõik puust punasest selgeks ja närvi kunagi ei läinud ainult läbi raadiosaatja tulid kommentaarid nagu "kui seda märki ei tea pole mõtet tsiklimeheks hakata jne..." Tunnid tegin täis kahe nädalaga, sest sõiduga polnud mingit probleemi ainult liiklus oli suht müstika. Siis ootas ees sõidueksam Saue ARK-is. Platsi harjutuse käigus purunes Minskil siduritross, siis mõtlesin küll et voh v.... Jälle kõne vanamehele, kes sõimas uuesti juhatajat. Juhataja tuli siis mulle halisema et "nii ja naa mina ei oska kidagi teha". Lõpuks tulid appi muhedad karvased Paldiski mnt. poest, kes tõid tsikli ja ma sain lõpuks ÜLE KIVIDE JA KÄNDUDE eksami tehtud.

Teistele soovitaks Autokooli Sprint, mille kohta pole midagi halba kuulnud ja mille sõiduõpetaja tundus ka asjalik. Tsikkel on seal vist Mingi Yamaha 600-ne enduro.


Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”