Triumphi tulevik on elektriline

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2436
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 336 korda

Re: Triumphi tulevik on elektriline

Lugemata postitus Postitas M.T. »

will111 kirjutas: 17 Veebr 2022, 15:35
M.T. on sul mingi statistika ka välja pakkuda selle kohta/tõestamaks, et tõepoolest on mõõdetavalt ja märkimisväärselt ebaturvalisem sõita elektritsikliga?
Või siis selle kohta, et kui palju elusid need kõvad piibud kah täpsemalt päästnud on? :D
Ei ole, mul targematki teha kui statistikat ise koguda või selles tuhnida. Aga toimumata jäänud õnnetuse näide on mul endal elust võtta. Oleks see rattur ilma plärinata liigelnud, 99,9% tõenäosusega oleks ma ta rajalt kahjuks maha võtnud. Kuna ta ratas aga piisavalt häält tegi, siis taipasin lisaks peeglile ka üle õla veelkord olukorda kontrollida.
Kas see loud pipe nüüd päästis konkreetselt just ka elu, ei taha ennustada. Aga antud juhul hoidis õnnetuse ära küll. Kas see sinu jaoks on piisav argument või vastus, vaevalt.
Olles ise ratturina liigelnud, siis nii mõnigi kord on olnud tunne, et mind on märgatud õigeaegselt tänu mürinale. Kuna neil juhtudel kinni pole pidanud ja oma tundele kinnitust küsinud, siis ei julge kindlalt väita, et nii ka oli.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Uudiseid ja teateid kogu maailmast”