T-särkidest, annetustest ja Õhkjahutusest

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: T-särkidest, annetustest ja Õhkjahutusest

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Turist kirjutas: 02 Veebr 2022, 11:14
Piipz kirjutas: 02 Veebr 2022, 10:27
Kui siiamaani ei olnud, siis nüüd on. Mu esimene motikas oli õhkjahutusega :) Ja see on meie esimene pood.
Täiesti võiks mingi disain ka õhkjahutuse-teemaline olla. :D Mul on läinud nii, et elu jooksul kõik ongi ainult õhkjahutusega tsiklid olnud (kokku 5 tk). :shock:
Päris suurt lugu pole aga on väiksed killud. Esimene ja kõige lihtsam kild on: korralikul poel peab olema oma nimi ja kindlasti mototeemaline. Teine haakub sellega, et õhkjahutus on "päris" ja kõik muu "mittepäris"; kolmandaks seostusid minul T-särgid kuuma ilma ja kuumusest õhkuva mootoriga mis sadulast maha ronides meeldivalt naksub ja nagiseb. Ja nüüd pani @Piipz omalt poolt veel ka sentimentaalse viite juurde ning ma saan lisaks kinnitda, et ka minu on sarnanae sentiment olemas, esimne tsikkel oli Minsk 125. Aga vastates soovitusele: oleks tahtnud teha küll aga poe tegemine on suur töö ja jaksu ei jätkunud kõigeks. Sai valitud see tee, kus poe kujundamiseks läheb vähem vilet ja auru ning põhiline kulub toodetesse. Me ei näe seda lõpliku variandina vaid esmase, sammuna. Edaspidi, kui asi jätkuvalt motoentusiastidele kasulik on siis areneme edasi. Mis loosse puutub siis tegelikult tasuks see sõnastda, et oleks autentsem ja emotsionaalselt paeluvam.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”